Rēzeknes brīnumbonanza ar Neptūniju [21.07-22.07]

Sveiciens visiem!
Vasara rit pilnā sparā, un, ja kādam ir viegli pieriebusies pilsēta, tad vēlos izteikt piedāvājumu doties plostošanā uz Rēzekni, 21. un 22. jūlijā.
Informācija:

  • Naktsmītne un ēdiens būs nodrošināti, vienīgais, ko prasu paņemt līdzi, ir savs alkohols, jo nezinu, ko jums katram patīk dzert.
  • Uz Rēzekni var tikt ar vilcienu un ar autobusu. Galvenais ir man pateikt, ar ko brauc, lai es zinu, no kuras stacijas ņemt.
  • Tie, kuri var un nevēlas vilkties no rīta, var droši atbraukt arī 20.jūlija vakarā (piektdien). Sestdienu un svētdienu piedāvāju, jo zinu, ka te daudzi strādājošie.
  • Ja kādam ir alerģijas/kaut kas ļoti negaršo, lūdzu, ziņojiet savlaicīgi! Es nomiršu no kauna, ja kādam pie manis iznāks badoties.
  • Iesaku arī padomāt, vai ir vēlme tikai ēst un dzert, vai arī gribēsiet kaut kur pabraukt apkārt. Pati Rēzekne maza, daudz ko skatīties nav, bet var mierīgi aizlaist uz Rāznas rajonu un Aglonas pusi.
  • Man ir tēvs un brālis. Viņi ir normāli cilvēki. :smiley:
  • Man ir arī kaķis (kurš rokās, visticamāk, nedosies), un dārzs ar puķēm. Cilvēki ar alerģijām, ņemiet vērā.
  • Galda spēļu man ir nožēlojami maz, tāpēc, ja ir vēlme un iespēja, palūgšu paņemt savas.

Kā ir? Brauc vai nebrauc?

  • Braukšu
  • Nebraukšu

0 voters

2 Likes

Ja kādam ir luksuss braukt ar savu mašīnu, to ir, kur nolikt.
Minimālais cilvēku skaits, kas nepieciešams pasākuma norisei, ir divi (trīs, ja ieskaita mani). Tāpēc, ja vismaz divi cilvēki pieteiksies braukt, šī ballīte notiks.

Šaubos ka tu mani gribi redzēt :sweat_smile: Vai es arī esmu aicināts?

es ļoti gribētu, bet nezinu vai datumi būs man labvēlīgi :3

Neļauj tam sevi atturēt! :D

Ar lielāko prieku aizbrauktu, taču šajos datumos atrodos ārpus Latvijas. Diemžēl…

Tākā novēlu visiem izpriecāties, kas būs un gaidu atskaiti ^^

3 Likes

Vēl jānogaida un jāpaskatās kā mums ir ar tiem braucējiem. Gribētos, lai mēs būtu vairāk par minimālo skaitu.

Lūk ar šo te viss nebūs vienkārši, jo man pirmdien būs nepieciešamas visas manas smadzeņu šūnas pilnā jaudā.

Mans provizoriskais braukšanas grafiks:

Turp 20.07.
https://i.imgur.com/DE42Ygn.png

(Ja piektdien kaut kāda iemesla dēļ nesanāktu atbraukt) Turp 21.07.:

Atpakaļ 22.07.
https://i.imgur.com/0WFsX22.png

Neēdu graudus, precīzāk glutēnu, un man negaršo cukurs. Sagaidīšanu ar torti, varēšu novērtēt tikai simboliski. :D

Tāda vēlme ir.

Paskatīšos, kas man ar plāniem un tad varbūt varētu :thinking:

Man iznāktu braukt ar to pašu vilcienu 20.07. Ar ko Menestrels brauks, tikai no Ogres.

Tas sāk izklausīties pēc plāna.

1 Like

Tagad tikai ja piesaista vēl cilvēki!

Wouh interesanti. A tad tev garšo limonādes kā piemēram kola vai fanta vai kkas tml.?

Nē. Pareizāk būtu teikt, ka es intereses pēc izmēģināju atteikties no cukura un tagad esmu no tā pārāk atradis.

1 Like

Gjau Coca Cola zero garšo

1 Like

viņam ir ūdens flitra trauks kuru viņš ļoti mīl un to izmanto ik dienas

Uz Coca Cola Zero fona, nāve no slāpēm neizklausās ļoti slikti.

Eksistē arī tāds mistisks šķīdums ko tautā sauc par tēju.

Ā jā es pavisam aizmirsu par to, sen nav būts pie tevis

Hmmm, tu dzer veikalā nopērkamo ledus tēju? :thinking: Vnk tas ir tik interesanti un neierasti :smiley:

Nē, viņam ir tējas kanniņa un viņš vāra tēju pats, kad skatījāmies filmas viņam vienmēr bija krūze tējas