Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

Nevienam neinteresē tas :smiley:

2 Likes

giggle

Par izcilu seriālu nenosauksi, bet nenožēloju skatīšanās laikā pazaudēto laiku. Publisko viedokli ļoti iedragāja ažiotāža ap waifu. Viens no seriāliem, kurš mazliet kritis par upuru popularitātei.

1 Like

Nendoroid Emīlija. ^ ^

4 Likes

Kdļ lai Tu gribētu atcerēties tādu animi kā re:zero , tā, man bija vilšanās un tas trap vispār man liekas tik bezjēdzīgs - kam tas patīk?? Man krita uz nerviem skatīties uz trīsstūriem, kas radās no plakanajām krūtīm un tizla izgriezuma topa vai kas tas par apģērba gabalu bija tam Fēliksam, brrr, tai animē vispār apģērbi tik izzīsti no pirksta, ka nekādas baudas skatīties.

1 Like

Redzu te jaunu kritikas vektoru - apģērbu. :grin:

1 Like

apģērba dēļ, es bērnībā Sailor Moon skatījos - man nešķiet, ka tas būtu, kas jauns. un jau iepriekš ir izsmelta tēma, ka Madokai ir visneglītākā kleita, kas ir redzēta anime, man šķiet :?

:scream:

Neko nejēdzu no kleitām… bet varētu būt. Par laimi Madoka lielāko daļu ekrāna laika pavadīja ne kleitā.

2 Likes

Gaumes atšķiras, un es nepiekrītu :grin:. Varbūt visi tie kruzuļi ir mazliet over the top, bet kopumā ļoti piemīlīgs tērps, kas ataino viņas magical girl spējas un bērnišķīgumu.
Bet par tiešām visneglītāko kleitu grūti teikt… Vien varu pieminēt savu mīļoto Jojo, kur bieži varoņi apģērbušies kā modes katastrofas :joy:

2 Likes

Pirmo reizi es sastapos ar trapu, kad skatījos Re:Zero Tas mani sagrāva

Kādā veidā sagrāva? Nebiji pārliecināts par savu seksualitāti?:joy: (sorry, vienkārši nāk prātā tas, ko @anon81076694 teica :sweat_smile:)
Nu labi, es ar neesmu lielākā fane, bet plānoju taisīt savu yaoi VN un trenējos zīmēt kaut ko gay enough :grin:

1 Like

Man likās, ka tā ir cute meitene, līdz pateica, ka tas ir čalis :D

Es ar tā domāju, tas gan nemainīja manu izskatu, ka viņš ir labākais love interest priekš Subaru :sweat_smile:

Ne ne ne ne ne, Subaru un Emīlija ir labākais pāris un savādāk nevar būt

Rem ir labāka :sweat_smile:. Bet Subaru nav viņu pelnījis, so yeh, sure.
Kāpēc zīmējumu stūris tagad ir re:zero ships stūris? :sweat_smile:

Nop, Emilia ir daudz labāka :smiley:

Jo tā ir svarīga diskusija, kas tiek plaši apspriesta pasaulē :D

Izskatās varētu būt interesanta.

Starpcitu, viņai vēl būs OVA, kura ir prequel.

tikai tagad pamanu, ka brālītis ir Emilia boy fuj, rem for life :you_die:

both are bad. ;D

2 Likes