Projekts: Vairoga Nesējs

Masīvs svieciens!

Ilgi nevelkot kaķi aiz iekšām, ir daži sākotnēji basic jautājumi attiecībā uz cosplay
Jā varētu rakņāties ārzemju tekstos (ko arī daru), taču gribētos dzirdēt arī vietējo meistaru sakāmo…

  1. Ja personāža augstums ir aptuveni 2,20m, cik kritiska, ja viņa augstumu samazinātu līdz savam - ~1,92m, jo basic ideja man ir izdarīt viņu ne tikai līdzīgu, bet tomēr arī funkcionālu - normāli iet, kustēties un uzvesties. Jo vairums šedevru cik novēroju, pārsvarā ir knapi kurstināmi monstri.
    Jo principā kā pa manam samazinājums ir diezgan liels - lai gan teorijā apsveru “pieaudzēt” sev - 5-10cm augstuma

  2. Bruņas cik saprotu viss parocīgāk veidot no “EVA foam” , taču bruņas personāžam samērā biezas - aptuveni cm 2-3 - un !!?? cik viegli iesācējam ir apstrādāt esošo materiālu.

Detaļas par pašu personāžu iemetīšu vēlāk - pašlaik šie divi jautājumi visvairāk interesē…

1 Like

Smazināt protams vari, bet ja tu samazini, tev vajag visu proprcionali arī samazināt. Tur būs neliela rēķināšana bet lai izkatītos normāli vajag proporcijas *piem : vairogs ir 170cm ja samazini terpu vairogs proporcionāli jāsamazina.

Foam nav tik grīūti apstrādāt, bet ja tā būs tava pirmā reize protams būs nedauz grūtāk, ieteiktu paskatīties kādu video. Un biezumu tik ļoti neievēros ja tu taisi piem full plates. Biezums vairak vai mazāk būtu jāievēro , ja charam var pamanīt cik biezas bruņas ir. Ja tas ir kā vienkāršs trivia fakts tad tas nav obligāti.

Un es ieteiktu vel palasīt par materiāliem sīkāk, tas var ļoti izpalīdzēt.

1 Like

Dima, tev kategoriski dzīve vairs nelieks pievicīgs variants?

Man liekas, ka par šo var savā ziņā pajautāt @lamm , lai pastāstītu, kā tās bruņas padarītu kustīgākas, kuras vietas atbrīvot utt. Piemēram viņa kkad teica, ka bruņinieki neapbruņoja paduses, ceļu locītavas, utt… būtībā locītavas. Tad es par to aizdomājos un savējam atbrīvoju dažas vietas un tiešām viss palika mobilāks un ērtāks.