Pokemon / Yu-Gi-Oh / MTG spēlētāji

Hei!

Mani sauc Aleksandrs un strādāju foršā galda spēļu veikalā Brain Games.
Viesojos šanī forumā Pokemon / Yu-Gi-Oh / MTG spēļu cienītāja meklējumos. Gribam organizēt dažādus turnīrus un pasākumus šīm spēlēm, lai palielinātu to popularitāti un komūnu, bet, tā kā no kolektīva neviens spēles nespēlē, pašu spēkiem to nevaram izdarīt.

Ja esi kādas vai vairāku šo spēļu cienītājs, aizrautīgs spēlētājs, jautrs un komunikabls cilvēks ar atbildības sajūtu sirdī, uzraksti man uz aleksandrs@brain-games.com, tālāk jau visu izrunāsim :slight_smile:
Ja pats neesi īstais kandidāts, bet pazīsti kādu, kurš varētu būt, pasaki viņam, lai uzraksta.

Lai Jums forši!

3 Likes

Teiksim cilvēks kurš ne vella nesajēdz, bet gribētu iemācīties? Eksistē iespēja pievienoties, vai vēlama dalība vismaz pamatu zinosiem cilvēkiem?

3 Likes

@Aleksandrs vai nevarētu satikties piemēram Unicon cafe un iemēģināt? :smiley:

Esmu pārliecināts, ka citi forumieši arī varētu pievienoties :smiley:

2 Likes

Savulaik pats gribēju pievērsties mazliet yugioh, bet kavu cenas… Ugh.

3 Likes

Esmu vairāk tā kā Yu-Gi-Oh! un Pokemon TCG kāršu kolekcionārs nekā spēlētājs, bet ik pa laika arī uzspēlēju, ja tāda vēlēšanās un iespēja pastāv. Krāju nedaudz arī kārtis no MTG un Vanguard, bet pamatā Yu-Gi-Oh! un Pokemon TCG.

Kāds uz Inzo iet? Vieta, kur dzīvo Yugioh komūna LV? Mēs nesen braucām uz Lietuvas turnīriem, un izārdījām skrubjus. XD playmatu arī dabūju. Lv oficiālos turnīrus nevar rīkot, jo mums nav vieta un tikai Viktors ir likumīgs judge. Bet savā starpā ik pa sestdienai rīkojam turnīrus.

1 Like

MTG Cafe bieži spēlē - daži draugi reāli aizrāvušies ar to.

Ik pa laikam apmeklēju. Tur es pamatā arī pērku Yu-Gi-Oh! kārtis prekš kolekcijas.

Tad gan jau esam tikušies.

Visdrīzāk. XD

O jaa, esmu liels yi gi oh entuzjasts. Diemžēl savu kāršu komplektu no bērnības jau nopārdevu.

1 Like

Žēl, ka nedzīvoju tuvāk Rīgai, savādāk piedalītos :< māku spēlēt pokemon (ir starter sets + daži booster packs :D) un ir nejēgā daudz yugioh kārtis, bet šajā apvidū tās nav izmantojamas :D

par ko runājot, varu atdot kādam kādu kārti, ja interesē, jo man Nav kur tās izmantot. diemžēl lielākā daļa ir vāciski, bet ir arī paliela saujiņa ar angliskajām kārtīm. tagad skatos cauri, man šķiet, ka jābūt arī kādai Rare vai Holo Rare

Nu tad… Vai notiks saspēle? :grin:

Hei!

Liels prieks redzēt tik lielu atsaucību :slight_smile:

Pagaidām vēl tikai strādājam pie šī projekta - meklējam vietu, meklējam organizatoru u.t.t. Tiklīdz būs kaut kas specifisks, iemetīšu info arī šeit, šķiet Jums ir interese :slight_smile:

Vēlprojām meklējam kādu, kurš gribētu šo visu pasākumu organizēt, tā kā, ja kāds no Jums ir gatavs, rakstiet e-pastā - aleksandrs@brain-games.com

Sazināšos ar Jums par tālāko info.

1 Like

Nezinu ko ieteikt ja runa ir par organizatoru meklēšanu bet es noteikti varu pieteikties kā apmeklētājs! Kā arī, tagad man pat žēl ka savu komplektu notirgoju. Vai latvijā ir iespējams iegādāties individuālas kārtis lai sastelētu deku vai ir iespēja pasākuma laikā izīrēt starter deck lai nebūtu jāstāv malā?

2 Likes

Kādreiz tas bija 2004 vai 2005 gadā, kopā ar vecāko brāli pirkām lauku tirgū pie Žorika (tā mēs viņu saucām) Yugioh kārtis, katram bija pa 50 kārtīm ja nemaldos, bet tgd neatceros, kur viņas pazuda visas točna zinu, ka nepārdevu biju nesen atradis vienu lol tikai (Tumšais burvis) un i to tādu izbalējušu.

varbūt ebay vai amazon var nopirkt? :thinking:

1 Like

Tās kavas ir nenormāli dārgas

atradu amazon pa 7 dolāri 100 kārtis, nav tik traki, vienīgi nezinu par shipping
it kā rakstīts free, bet tā ir amazone :D