Pirms 10 gadiem anime bija labāka

Kas tad šosezon labs? Zinu tikai 91 days. :/

1 Like

91 days man ir pie viduvējiem.

Pie labajiem: Berserk, Amaama to Inazuma, Days, Handa-kun, Mob, Orange, Re:Zero, Shokugeki

1 Like

Es esmu redzējis sliktus seriālus, šis nav draģisks veidojums.

D.Gray-Man, Shokugeki, Mob Psycho, Berserk. Alderamin ir skataams un Qualidea Code arii paliek interesantaaks ar katru naakamo epu.

D. Gray Man neesmu ieinteresēts, shokugekemi - meh, mob psycho dropped, berserk nekas īpašs. Pārējos pirmo reizi dzirdu. :smiley:

Man rodas smaga aizdoma, ka anime nav priekš tevis xDDD

1 Like

Kādēļ? Nāktu ārā tādi darbi kā pirms kādiem 10 gadiem, es skatītos gandrīz visus no tiem. Tagad jau kkādi ļevi seriāli tikai tiek izdoti.

Tev priekš nostaļģijas nav mazliet par agru? Nemaz tik sen neskaties anime. :smiley:

I pity you.

1 Like

Nostaļģija? Man vienkārši netīk jaunie darbi. Ecchi, comedy, parody principā viss, kas nāk ārā. Garlaicīgi. :/

Paldies. :D

Un tiko vēl teici, ka Berserk ir meh…tiešs pretstats zero arī ir pretstats…tava gaume ir kinda twisted…pats nezin ko grib sanāk :D

Ja man patīk, piemēram, action žarns, man būtu jāpatīk pilnīgi visam, kas ir no tā žanra? Man nepatīk Berserk settings. Atšķirībā no re:zero, es nesaku, ka viņš ir slikts, vienkārši man nepatīk.

Nuuu principā jā lielākajai daļai. Protams ir shit quality darbi…bet camon…

Ah nu tad tā ir pavisam cita lieta. Anyway tad jau tev jādživo tik uz 80-90s animēm. Šausmas.

Nevaru piekrist. Man patīk (piemērs) action, nepatīk ecchi. Tiek izveidots action + ecchi seriāls. Loģiski, ka es viņu neskatīšos. :D
Just look at this - http://goboiano.com/original/5011-has-anime-gotten-crappier-in-just-10-years%253F
Tādi darbi… Kas tagad ir? Pat uz pusi tik labu darbu nav. :/

Action smags žanrs…tas ir bezmzvai visur iepīts :smiley:

“Code Geass, Death Note, and History’s Strongest Disciple Kenichi”…tās jau nav nemaz tik vecas. Un nez man patīk samērā daudz jaunās. No vecajām man tikai patiešām tās, kuras skaitās klasikas patīk.

“how many shows from 2016 will be talked about a decade from now?” …nu lol anime pārpilna ar visu ko. Piesātināta. Tās ir vnk labās ar ko mēs lielākā daļa sākām tpc ar uzreiz iesaka. Tas, ka kaut kādā forumā visu laiku nemaļ vienu un to pašu par kādu jauno anime nenozīmē kā tā ir slikta. Lielākā daļa nemaz neskatās on-going…daudz labas pazūd zem visas tās kaudzes kas nāk ārā.

Tas bija piemērs.

Es neredzu jēgu tagad rakstīt, kas man patīk un kas nē. Varbūt kādu citu reizi. :D

Nav arī vajadzīgs :smiley:

Par Qualidea code: tiesa gan! Lai gan sākumā skatījos, ja prezīzāk izmantoju kā fona troksni līdz lielajam notikumu pavērsienam. Kopš tā aktīvi sekoju līdzi.

Tak vinjsh taads pats hipsteris kaa Banjiks. Veel tikai truuka “I liked anime before it was cool!” :smiley:

Dude, tu nevari salīdzināt mani un zaķi. Viņš ir 200% hipsters. :smiley: