Pirmā anime, ko noskatījies 🍎

Nu, es te tā padomāju un mani ieinteresēja, kura bija tā liktenīgā anime citiem, kuras dēļ viss sākās. Basically, kura bija pati pirmā anime, ko noskatījies un kāpēc tieši ar to sāki? :D

Man tā, protams, bija Death Note. Lielākoties vainoju vienu draugu, kurš mani, teiksim tā, pierunāja skatīties un man arī patika visas tās L un Ryuka bildītes viņa telefonā :D

6 Likes

Pokemon un Deathnote

Vācu kanālā ko neko nejēdzu, bet katru nakti mazs puika skatījās ‘’ cowboy bebob ‘’

1 Like

1 Like

Pirmaa vispaar

Pirmaas seerijas

Apzināti kā pirmo anime skatījos Highlander (2007) filmu, ko uzraku torrentos aiz gara laika, jo visas piratizētās spēles jau bija izspēlētas. I was blown away. Tam laikam tā bija iespaidīga animācijas kvalitāte. Pēc tam sāku aktīvi meklēt līdzīgu materiālu. Drīz vien atradu kaut kādu random ftp serveri, kur tika aktīvi uzturēti vairāki sakarīgi šovi, tostarp, Last Exile (2003), kas man arī ļoti patika.

Pirms tam biju skatījies visādus Pokemonus un Digimonus pa TV un man bija Animatrix VHS kasete, bet tad par tādu anime nezināju un interneta vēl nebija.

Man liktenīgā nelaime bija Naruto :smiley: Es biju atcerējies, ka kaut kad atpakaļ pa Jetix bija kaut kāds tur čalītis Naruto un tad vēl pašam nezinot biju redzējis Naruto AMV ar dziesmu Its my Life - Bon Jovi, kas man ļoti patika. Tā nu sēžot mājās, kad biju slims un cs bija apnicis, seriālu arī nebija, ko skatīties. Tā nu atceroties, ka agrāk izskatijās interesanti, domāju pamēģināt. Un kā tik nepamēģināju! Noskatījos visu mazāk kā pusotrā mēnesī man šķiet. Pēc Naruto skatījos pārējos garos (One Piece, Bleach, Fairy tail), tajā laikā domāju, ka tas garums tāds normāls un ieraugot, ka ir tādas anime ar apmēram 12-24 ep, domāju, ka neko labu nevar parādīt, bet Death Note to mainīja un kopš tā laika tā plaši pievērsos visādiem anime.
Starp citu Naruto, One Piece un Bleach esmu redzējis visus pa 2 reizēm :smiley: Diezgan traki, ja tā padomā

1 Like

Pēc miglainām atmiņām spriežot, pati pirmā anime: Spirited Away vai Princess Mononoke
Vēlāk Chobits un Naruto. Plašākos anime ūdeņos nonācu pateicoties Naruto. Meklējot jaunas epizodes, atklāju par anime kā tādu.

Sorry, ka eseja sanāca :smiley:

Mazai esot pa Prosieben (neko nesaprotot) Sailor Moon,
tad tīneidžgados Pokemoni, Digimoni un Yu-Gi-Oh,
nedaudz vēlāk ieteica Elfen Lied
gadu pēcāk nenoskatījos līdz galam (jo pazaudēju linku un nezināju nosaukumu) ieteikto Cheeky Angel

Pāris gadus vēlāk koļīšanās procesā ieteca, laikam, kā pirmo Chobits
un tā nu man kādu laiku ieteica, ko skatīties, līdz pati sāku meklēt intereses :)
P.S. Deathnote nevarēja ieteikt, jo es biju redzējusi filmu un man ar to ir pieticis XD

Man šķiet, ka pirmā, ko pati izvēlējos skatīties bija Hetalia, tik neatceros cik daudz no tās redzēju, tpc tagad atkal pa pusei skatos :joy:

Es tikko sapratu, ka man lkm pirmā anime bija Pokemon, kad pie TV maza sēdēju un fanoju :smiley: :smiley:

Shaman king :smile:

2 Likes

hmm pirma anime laikam bija pokemoni protams kad sikais biju skatijos bet ta anime kas mani parava uz visu sho padarisanu un pirma ko noskatijos apzinoties ka ta ir anime bija Needless

Nu, ja runaajam pirmaa pirmaa, tad Pokemoni un Digimoni, un

Mushrambo, a.k.a. Shinzo

3 Likes

Pokemoni, Digimoni, Yugio, Baybladi, Shinzo. un patiesā mīla Princess Mononoke.

1 Like

Nu jā kā jau @MnjauTheCatso piemineja tad pirmās animes bija pa vācu kanālu-RTL2 ja nemaldos ta to kanalu sauca bet tas bija afigek sen un no vinam labi kja knapi telus atceros…tur bija tadas animes kā :
Inuyasha;

Kamikaze Kaitou Jeanne;

One Piece un tie paši Pokemoni…
bet mana pirma milestiba pret animi ka saka bija kad draugiem.lv viena no video ieraudziju vnk smuku Amv…sakuma nodomaju ka kaut kada amerikanu multene tadel saku vandit google lai uzzinatu kas tas ir …un atradu arī,kas vēlāk izrādijās Princess Tutu…
http://ecx.images-amazon.com/images/I/51PhcNvnvXL.SX940.jpg
skaista multene priekš sīkaļas…taču ,kas piesaistīja bija izvēlētais stils…tādēļ sāku meklēt ko līdzīgu šajā ziņā es biju tā iesācēja,kas meklēja tos pa Youtube… …Drīz vien arī uzzināju ,ka patiesībā tā ir anime un tas ir kautkas pavisam cits nevis vnk amerikanu multenes un tā aizsāku arī interesi vispārīgi ar Japānas kultūru :3

1 Like

Pirmās ko redzēju pie tv bija yugioh, bleyblade, pokenon, digimon, arī Shinzo un Mononoke, kuru nosaukumus es meklēju gadiem ^~^)

Bet tā pirmās animes kuras skatoties zināju, kas viņas ir Sailor Moon un Inuyasha atpakaļ 2010. gadā :grinning: … Jāsaka ka līdz tām nokļuvu pēc Avatar the last airbender(zinu ka nav anime) skatīšanā, kad pa internetu klejoju episodes meklēt

1 Like

…vispār es esmu vienīgā, kas anime kādreiz skatījās YouTube?

2 Likes