Phantom: Requiem for the Phantom

Back with another one. Šoreiz nolēmu izveidot topiku par manu second favorite anime.


Žandrs- Action,Drama,Thriller.
Apskats- Amerikā ir strauji izplatīta mafija un dēļ tā uz ielām regulāri notiek slepkavības. Par lielāko daļu šo slepkavību ir atbildīga noslēpumainā kompānija “Inferno”, kas izmanto savu praktiski neuzvaramo ieroci “Phantom”(Basically assassins. Ja pareizi atceros, tie ir cilvēki ar attīstītiem izdzīvošanas instinktiem).
Kādu dienu japāņu tūrists pamana, kā Phantoms noslepkavo cilvēku, un tagad pats mēģina aizbēgt no slepkavas, viņš nolēmj paslēpties ēka, bet Phantom(Jauna sieviete vārdā Ein jeb Viens) viņu atrod un jau burtiski ir gatava viņu nogalināt, bet tad negaidīti izradās, ka viņam ir dabiski attīstīti izdzīvošanas instinkti, kas ļauj cīnīties pret Ein, kādu laiku, un dod iespēju izdzīvot, jo cilvēks, kas veido vai attīsta Phantomus pamana viņā potenciālu būt par perfektu slepkavības mašīnu. Tātad tā vietā, lai viņu noslepkavot, viņu noķer un veic smadzeņu skalošanu jeb dzēš viņa atmiņu.
Zaudējot atmiņu un iegūstot vārdu Zwei jeb Divi, tagad viņš ir ķļuvis par lelli “Inferno” rokās, un tiek iejaukts melu un vardarbību pasaulē, kurā viņš sāk savu cīņu, lai izdzīvot un atgūt savu zaudēto atmiņu.
Animācija- Priekš 09 gada anime uzskatu, ka pat ļoti laba animācija, protams ar saviem dažiem feiliem. Bet te parsvarā jāskatās uz apšaužu un cīņu animāciju, kas pēc manām domām bija uz augsta līmeņa jeb bija patīkami skatīties.
Personāži- Oh, best part about this anime personīgi priekš manis. Viņu negaidītie decision changes, backstoriji, attīstība anime garumā un vispār way of thinking biju good af(vismaz priekš manis). Personal favorites Claudia un Cal.
Mūzika- Runājot par op, end bija ok I guess(I liked op1, end2, bet op2 un end1 kkā man mazliet likās, ka ne ļoti iederās). OST gan iederējās pat ļoti, pievienoja hype factoru, katrā fightā vai svarīgā notikumā.
Ielikšu op 1 un end 2

MAL link

Vēl varu piebilst, ka anime veidots no Visual Novel, un viņa īsti nav noteikta endinga jeb ir ļoti daudz variācijas, kā varētu beigties šis anime. Ja intresē ielieku topiku no MAL, kurā izskaidro citus iespējamos ceļus un endingus no Phantom:Requiem for the Phantom [spoiler]Alternative Endings - Forums - MyAnimeList.net

7 Likes

Šo seriālu esmu vairākas reizes mēģinājis skatīties, bet nez kāpēc nekad netieku tālāk par dažām pirmajām epizodēm.

1 Like

Man tā ar idol un mecha anime parasti ir, 1 vai 2 episodes un viss tālāk netieku.
Nu katram savs stils vairāk patīk, bet jā tā pirmās episodes itkā ok bija, tpc es turpināju, bet jo vairāk es skatījos, jo labāk viss palika.

Hmmm… būs jānovērtē… izklausās vismaz intriģējoši.

XD it kā mūsdienās būtu labāk ?! Joprojām mākam skaitīt līdz 20 un līdz 24, kad iemaldās kāds matemātiķis… Akira - 1985 gads - vot par šito var teikt “Priekš” neslikti uzzīmēts un ko tur daudz - joprojām griež pogas ārā daudziem.

1 Like

Visai līdzīgi. Līdz kādai pusei varbūt tiku un apstājos. Vēlāk mēģinot atkal netiku pat līdz pusei.

Fantoma rekvijems man ahuna patika liku 10/10 vairāk tādu

1 Like

tieši tā pati situācija