Pats jaunākais no jauniņajiem

Šobrīd pulkstens rāda 03:20 un skābekļa trūkums smadzenēs ir viens no iemesliem kāpēc izdomāju pievienoties kādai japāņu multfilmu fanātgrupai.

Ar anime tiku iepazīstināts pirms nepilniem diviem gadiem, tādēļ pieredzes ziņā esmu ļoti zaļš un nespējīgs aizstāvēt sevi, kad karstasinīgie sāk cīkstēties par saviem waifuļiem.
Bez anime arī mēdzu pieķerties pie kontrolēm un uzspēlēt šādu tādu datorspēli.
Kad tieku piespiests iet sabiedrībā, cenšos citiem uzbāzties ar savu interesi filmu veidošanā un fotogrāfēšanā.

Mēģināšu būt samērā aktīvs forumos, ja ne diskusiju veidošanā, tad vismaz to novērošanā.

Priekā!

7 Likes

Heyoo

Sveicieni

Sveiki :smiley:

Hello! ^^

what did the ocean say to the shore?
nothing, it just waved.

so did I

7 Likes

Heyo! Veiksmi, bet labāk piedalies, nevis stalko. Tas ir mans darbs un nav tik ļoti interesants, ka liekas :grin: droši veido diskusijas par interesējošām tēmām! 19

2 Likes

nevajag sevi attaisnot - tas bija liktenis! :smiley: Sveicināts forumā!
Vai cosplay arī fotografē? :smiley:

Sveicināts forumā!! :smiley:

Heyyo form the dude.
Kāu mūziku klausies?

Pagaidām vēl nav sanācis. Būdams iesācējs vairāk pievēršos klusajai dabai, tomēr ja radīsies iespēja, varbūt arī sākšu vērst savu lēcu uz cilvēkiem.

2 Likes

Neesmu nosakāms pēc viena žanra vai veida. Visticamāk, ko pats klausies - spēšu arī es iemīlēt!

Vai plāno iet uz winterconu?

Šogad tas datums ir iekritis neveiklā vietā priekš manis, tādēļ nāksies izlaist.
Esmu bijis uz Unicon 2016 un sapratu, ka vienam pašam tur maza jēga iet, labāk ir atrast nelielu burziņu cilvēku.

1 Like

forumieši no šejienes :D

Sveicināts. :slight_smile:

Okke, izklausas interesanti.

Sveicināts! :slightly_smiling_face:
Ir kāda mīļākā anime/anime žanrs?

Neesmu redzējis pietiekami daudz anime, lai noteiktu savu “all time favorite”, bet Clannad: After Story pagaidām ir vistuvāk tam.
Pārsvarā slīkstu slice of life žanrā.

2 Likes

zupa\