Oyaji / 親父 . 😡 (18+/Mature)

com-resize%20(2)

Oyaji / 親父

Mangas autors un mākslinieks: Tsuru Moriyama
Žanrs: Action, Drama, Seinen. (Mature)
Garums: 3 sējumi jeb 25 nodaļas.
Izdošanas datums: 2000 - 2001 gads.


Oyaji ir vulgārisms/barbarisms vārdam Oyachichi - Tēvs.
(Oyaji - varbūt sencīts vai kā :man_shrugging:)
Japāņu mākslas un tēlu veidošanā šis vārds tiek pielietots uz tēliem kuri ir ļoti vīrišķīgi un pieredzējuši tēvi vai vectēvi vai arī kuri pēc tādiem izskatās. Un tādiem kuri ir smagi strādājuši visu savu dzīvi un gājuši cauri daudzām netīkamām lietām savā dzīvē.

Šeit ir paslēpta bilde no manga, kas paskaidro to vārdu labāk.


Apraksts:
Šis Oyaji vārdā Kumada ir milzīgs, muskuļots, spēcīgs, biedējošs un ļoti dusmīgs visu laiku. Bet arī dziļi sirdī kautrīgs, mīļš un gādīgs par savu ģimeni. Viņš ir gatavs uz visu tās dēļ. Ja izrādīsi necieņu vai pat apdraudējumu viņiem, tad ir iespēja ka tev tiks ielauzts galvaskauss, bet ja spēsi izrādīt cieņu, tad arī tādu saņemsi pretī.
Pēc vairāk nekā 10 gadu prombūtnes (pamatotas) Kumada ir atgriezies, lai beidzot varētu pabūt kopā ar savu ģimeni. Diemžēl var manīt ka tai nesokas labi. Bērni ir pieauguši un izlaidušies, un ar citām netīkamām problēmām. Bet Kumada ir gatavs visu savest kārtībā, lai viņa ģimene ir atkal laimīga. Tik tas nebūs tik viegli.

(p.s. man prātā visu laiku sen jau bija jēdzīgs apraksts, bet ehhh izgaisa, kaut kāds tad te sanāca.)


Pāris kadri no mangas:

1.

2.

3. random.

Šajā mangā humors nav īpaši manāms, varbūt ir kaut kas kas liks pasmīnēt. Bet pirmo reiz lasot šo ļoti sasmīdināja viena aina, tik lieta tāda, ka tā nav humoristiska. Tas vienkārši notika tik pēkšņi un dīvaini, ka lika sasmieties.

4. lai zinātu ko tas nozīmē, nāksies jums lasīt mangu.


This is some manly manga.

Dramatiska manga, dažviet ar baigām action ainām un dažām jaukām ģimeniskām ainām, lai var pajust līdzi. Stāsts ir ļoti labs, baigi tajā ievelk, nenogarlaiko ne reizi. Tēli arī ir okey, nav nekādu iebildumu.
Ja vienīgi liekas jocīgi tas, ka tas viss stāstā notiek 1 dienas laikā. Tāpēc beigās tas liekas kaut kā neticami.
Un arī beigas. Nav sliktas, bet nebiju to gaidīji, bet it kā esmu okey ar to.
Un vēl es beigās īsti nesaprotu kāpēc Kumadas dēls izlēma ko tādu darīt. Kļūt par bokseri. Nedaudz jau saprotu, bet tas vienkārši likās tā random.

Vizuāli tāda interesanta manga, jo tai tiek izmantots tāds, tā teikt, vecs zīmēšanas stils, kādu mūsdienās īpaši nevar manīt, laigan nav jau jauna manga, bet no 2000. gada. Bet tomēr tas tieši arī padara šo mangu tik foršu.
Dažos review ar to min, ka tēli izskatās neglīti, bet ne sliktā nozīmē, ka tas vienkārši ir saistībā ar reālismu iespējams, jo nu tie nav nekādi smukie skaistie, but just simple people. Bet ar piemin to pašu, ka vispārīgi šī manga ir ar intersantu un ļoti labu zīmēšanas stilu.

:warning:Brīdinājums - Šī manga ir domāta pieaugušajiem, 18+. Gan tajā redzamās vardarbības dēļ, gan vienas otras ainas dēļ saistībā ar plikumiem.
Pats biju izbrīnīts par vienu otru lietu ;D
Saistībā ar plikumiem tas kas lika apstulbt bija - tas ka tik parādīts, tas kas Kumadam starp kājām. And that’s BIG.Really BIG xd - nebiju gaidīji ko tādu pamanīt mangā ;d

Bet nu iesaku šo izlasīt, ļoti laba manga.

p.s. Iesaku šo mangu lasīt mangaseeonline .us , jo tur ir visi chapteri normāli. Jo šai mangai ir bonuss chapters pa vidu, 15.5 chapters un citās adresēs tas nav manāms. Tad vēl vienīgi kissmanga, tik tam chapteram beigās iztrūkst 1-2 lapas. Ja kas tas ir svarīgs back story chapters.

3 Likes

Jau otro reizi es paņemu kaut ko no foruma, paldies, ka uztaisīji postu, izlasīju mangu 2h un teikšu , ka tas bija AWESOME

2 Likes

Šis izskatās pēc kaut kā laba.

1 Like

Public bath ainas netraumēja :rofl: ?

p.s. i have 2 more. Tik savādākas un ne tik episkas. Bet tik un tā labas. Un šodien centīšos vēl vienu izveidot, bet tā gan būs pilnīgi savādāka ;d
Over Bleed / Gekiryuuchi / 激流血 . 👊
Joshi Kausei / 女子かう生 . 🤣

@Menestrels Yes it is ;d

Wouw tu gan ātri lasi viņas :D

1 Like

Esmu ticis mazliet pāri pusei un jāpiekrīt, ka šī ir laba mangas sērija.

1 Like