Ow Herrrou!

Skatos, ka tev [patīk
Vampire Knight un Kuroshitsuji mani favorīti. —> Tu man jau patīc. :smiley:

1 Like

Aww yisss. I like it too.

Vairākas reizes esmu uz šo noskatījies, bet šādas tādas atsauksmes no citiem lasītājiem līdz šim atturējušas iesākt. Saki ir vērts lasīt, ja?

Heii :smile:

Tas ir jauki, man patīk kaķi. Es gan laikam būšu kaut kāds trusītis vai kas tāds :laughing:

Jā, tavs pētījums ir sniedzis tev pareizu priekštatu.

Par grupu bija tā, ka es savā magiskajā FB sienā redzēju kaut kādu postu no jūsu lapas, līdz ar to piesekoju, tad es par to aizmirsu un dažas dienas atpakaļ redzēju kaut ko par mītiņu, atcerējos, ka gribēju arī piereģistrēties.

Un par savām anime/manga es jau kādam ieprikš atbildēju xD

Izklaidējies, un nekļūsti par passīvo memberu! ^^ :3:

Es viņu sāku lasīt bez jebkādām cerībām, vienkārši laika aizpildīšanai, bet nu rezultātā riktīgi iepatikās, tā kā, jā es noteikti iesaku izlasīt :slightly_smiling:

Sveika, Egiite - ahaha, man arī sākumā šķita, ka šeit reti uzturēšos, bet jūtos quite addicted, bet tas jau kā kuram cilvēkam :slight_smile:

un vēlējos vaicāt… vai Tu būsi viens no aktīvajiem Neko fandom atbalstītājiem? (skatās uz avatar) :smiley:

Beidzot, Paldies Mārtiņ, ka liki man apskatīt šo topiku, i have found yet another who has fallen into the KNB hell.

Sveicināta!

1 Like

Oke, pievienošu savai to-read listei.

Hmm neko fandom… Par to es vēl padomāšu :blush: (apskatīšos kas tas vispār ir)

Hell? Nahaa it’s a paradise :innocent:
Sveiki, sveiki. :smile:

Paaaldies neko-senpaii ^•^

Centīšos nebūt pavisam pasīva. :sweat_smile:

Esi sveicināta forumā! :wink:

chau,chau . :slight_smile:

Welcome to the dark side of the internet!

We, or I, have cookies, but I don’t share food!

Enjoy your stay! :slight_smile:

Sveicināta forumā! Esam draudzīgi un kožam tikai īpašiem cilvēkiem so nothing to be afraid of :wink:

Welcome! Forsi ka esi patiesa (ka Tev slinkums melot), ar taadiem cilvekiem parasti ir jautri =]
Kadus zanrus parsvaraa skaties? Kada ir Tava ieciemitaakaa anime?

Sveicienus tev sūta polārā lapsa! ^^
Konnichiwa!

Sveika, es ar teicu ka būšu diezgan neaktīvs šeit, un beigās izrādās esmu diezko aktīvs. :sweat_smile:

1 Like

Tādi mēs lielākā daļa sākumā esam/bijām :smiley: līdz parādas stuffs ko darīt irl un forumam neatliek laika :smiley:

2 Likes

Pfft, bollocks! :smiley: