Overwatch niki un saspēles

Tēmā kurā var atrast komūnas nikus jeb battletags un norunāt saspēli zemāk.

Šo tēmu var brīvi rediģēt lietotāji, atstāj savu battletag pirmajā ierakstā.

Ja nevari to izdarīt pats, privāti palūdz kādam vecākam lietotājam.


Forumā arī izveidota Overwatch grupa @overwatch_grupa, tai var pievienoties šajā lapā: Overwatch spēlētāju grupa - AnimeForums.lv


PC:
@Menestrels - Menestrels#21130
@Kadiljaks - Kadiljaks#21924 - esmu atvērts, varu saspēlēt setd., svētdienās vai darba dienās vēlu vakaros ap 23:00
@Onii_chan - Golden#21216 - Es varu izvilkt jūsu OW rankus uz augšu! Varu spēlēt diezgan bieži.
@MoistFace - MoistFace#2359 Spēlēju retos gadījumos un nav žēl kļūt par komandas tanku vai dakteri.
@StopThatPls - StopThatPls#1571 - Sudraba portrets. Varētu teikt, ka reti spēlēju.
@Tumshais - Dairis#2557 gold. vienmer speleju ka jads pasauc :D
@vriska - pirmdien#2506 es esmu visur
@Salody - Salody#21754
@pamcake - Pamcake#21645
@GunCha - GunCha#21785
@Ramenai-Meldeer#2300


PS4:
@vriska - pirmdien, meklēju cilvēkus, ar ko qp un arcade tusēt. ranked? manā spēles kopijā nekā tāda nav
@xrobisxxs - xlauraxxs, spēlēju visa veida modes , Grindosim Loot Boxes kopā .

Atstāj savu niku, tikai, ja vēlies ar kādu saspēlēt…

3 Likes

Kadiljaks#21924 - esmu atvērts, varu saspēlēt setd., svētdienās vai darba dienās vēlu vakaros ap 23:00

@Menestrels arī beidzot salūza un padevās :grin:

Nikus liekam tēmas augšā.

Izmēģināt gribēju no pirmās dienas, bet nu integrētā grafika neļāva. Tagad jauna integrēta grafika ļauj. :grin:

WOAH!! @Kadiljaks @Menestrels LAIKS SPĒLĒT!!

Ieraksti niku tēmas augšā.

Jūs gadījumā neesat Dimanti?

Nop, neesmu sācis spēlēt tik daudz, lai jau tiktu dimantā :smiley: Esmu platīnā, bet @Kadiljaks goldā. Ar tevi nebūs tik vienkārši. Nevarēsi tik ātri tikt ranku spēlēs. No sākuma tev nāksies sasniegt 25. līmeni, izspēlēt 10 placement mačus, un lai sāktu spēlēt ar mums, jādabū savs ranks tik augstu, lai būtu tuvu mūsējam (max ir 1000 punktu atšķirība rankos, esmu 2600+)

Unranked nevar saspēlēt?

Tas būs ilgi…

Protams, ka var :smiley:

nav intresanti vissmaz man :slight_smile: jo quick play es vissmaz speleju ar to ar ko nemaku

Nākat iekšā spēlē!

Tu vari izmantot šo tēmu, lai atrastu augstaka līmeņa spēlētajus par mani. :grin:

cilvēki ar konsoli, piedāvāju jums izdevīgu piedāvājumu: spēlējiet ar mani un es jums uz X mačiem sēdēšu ar heals virsū. moira, zen, ana, izvēlieties paši savu kabatu. satisfaction guaranteed, bet naudu atpakaļ nedabūsiet.
:^)

2 Likes

saubos ka te kads masters ir :stuck_out_tongue:

Cilvēki iesaku izmantot @vriska piedāvājumu , ideāli moiras plays , kā arī vienmēr tiksiet pabaroti ar heal .

2 Likes

:smiley: paldies, nedaudz par augstu vērtējums, bet es cenšos
vienīgais, ko es nevaru izārstēt ir nāve un stulbums.

1 Like

Salody#2400

Vakar saspēlējām ar @haachikooo un @Salody… diezgan normali ka pa manam sanaca… butu vel @Onii_chan un @Menestrels butu vispar pa pirmo.

1 Like

tad jaliek evenets or smth…kads tacu gribeja tipa AF komandu taisit :P

Kurs tad?

pamekle :) kada no ow topicikem bija…bet saubos ka mums ir pietiekami daudz aktivi speletaju…