Overwatch confessions, jeb tas ko tu nezināji par OW

Overwatch. jaunajiem spēlētājiem, pats par sevi nedod daudz informācijas par to, kas notiek spēlē un kā to labāk spēlēt. Tāpēc bieži vien gadās, ka ir kkādas lietas, kuras nākas atklāt tik pēc kkādiem 50 vai pat 100 līmeņiem. Šajā topikā ierakstat tās lietas, ko jūs nezinājāt par OW un kuras atklājāt laika gaitā.

Es atklāju, ka payload patiesībā spēj hīlot spēlētājus tam apkārt… Man tad bija kkur 120 līmenis :joy:

Es uzzināju, ka Lucio spēj braukāt pa sienām tik kkādā 60 līmenī :smiley:

Tas man prasīja 30 - 40 līmeņus, lai atklātu to, ka Symmetrai ir 2 ultimates xDD

Pag… Payload tagad hīlo? Kopš kura apdeita tas sāka notikt? Sen gan neesu gājis iekšā. O.o

Man arī bija šoks par to, bet kkā tas notika… Vai arī tas rāda par to cik mēs esam slikti spēlētāji un neejam klāt payloadam xDD

Speak for your self. Es vienmēr nācu klāt payload. Es vnk sen nebiju spēlējis. Izskatās, ka viņi pielika motivāciju palikt pie payload, lai nebēg prom. XD

1 Like

Zināji, ka kad Rīpers izmanto savu ultimate, tad viņš spēj arī palēkties? :open_mouth:

yup. bet nebija nekad nepieciešamība. Es Overwatch spēlēju, jau praktiski no tā mēneša kad to izlaida. Man tur ir kkur pāri 110 gameplay stundu ir pavadīts. XD

Kkad vajag uzspēlēt ar tevi :D

Kkad vajadzētu. Sen nebiju spēlējis tākā kkad vajadzētu atgriezties, kaut vai uz īsu brīdi.

Tad jāpaņem talkā arī @Kadiljaks un jāiet dragāt competitive :smiley:

1 Like

Pēc visiem eventiem sapratu ka Jeff mani nemīl , jo nedod man skinus :joy:

Jap mani arī :smiley: no iepriekšējā ziemas eventa es neviena jaunā skina nedabūju

Makri var apdullināt DVA ultimate laikā, ja viņa triečas uz priekšu ar savu dinamītu. Gluži tāpat Rein var izstumt šamejo ārā ar rāvienu, protams, ziedojot sevi.

P.S. Vajag 7 reizes zaudēt, lai divas reizes vinnēt.
P.S.S. A ko iepriekšājais čats aizslēdzās… mazliet palaidu garām…

1 Like

Vienkārši tam topikam nebija konkrētu sarunu ,tāpēc aizslēdza

1 Like

Tapēc to jau sauca par klačām XD bet no otras puses ar pareizi.

2 Likes

Nezināju ka D.Va bez mecha tiek saukta pa baby D.Va

2 Likes

Nekad neesu dzirdējis, ka kāds viņu tā sauktu. XD

Es skatījos vienu stream Twitch un tur viņu visu laiku tā saukāja kā viņa izkāpa no sava mecha

1 Like

Jap taa citi vinas sauc :grinning:

Kad mans draugs pierada redzēt tikai baby D.vu, tāpēc tad, kad viņš redzēja to, kā es ar spēlēju ar D.vu mekā, viņš man stostīdamies pajautāja - “Ew, kāpēc D.va ir… resna?” :joy:

3 Likes

Šodien @Onii_chan dzirdēja cik reti, bet mēdzu, būt agresīvs runas veidā XD

Fakts Nr1