Origami - papīra locīšanas saiets

Par to, ka nopratu, ka šeit būtu cilvēki, kas būtu ieinteresēti satikties, lai veidotu origami, es piedāvāju noorganizēt šādu pasākumu, laikā, kad es arī varētu pievienoties. Tdļ šo tēmu veidoju ar domu sarunāt sīkāk.

Ja aptaujas dotie datumi tiek smēdēti, varam šo pasākumu runāt uz laiku, kad es nepievienošos un vairs nepiedalos sarunā :D

  • 21 maijs, pirmdiena
  • 22 maijs, otrdiena
  • 23 maijs, trešdiena
  • 24 maijs, ceturtdiena
0 voters

Par laiku un vietu, var lemt pēc jūsu atsaucības, jo varianti kur un cikos var būt atkarīgi no mūsu idejām.

3 Likes

Būtu interesanti piedalīties… būtu vērts savu meisterību atsaukt…taaaaču - neviena diena neder. ^^

1 Like

Es sāku apsvērt ka varētu mēģināt iegrozīt 18. Maijā, piektdienā, bet tas, man šķiet ir tik pat nejēdzīgs datums :D

mmm…nevar tākā uz brīvdienām vairāk? :smiley: kgan pirmdiena tehniski der, bet tomēr :D

man jau nedēļas nogale aizrunāta, diemžēl, tik vienu nedēļas nogali esmu Latvijā :/


I guess, var jau runāt par to, kurš vsp ir idejas piekritējs, lai veidotu jaunus datumus :D

Darbadienā labākajā gadījumā varu kaut kur tikt sākot ar septiņiem un arī tikai gadījumā, ja nav citu plānu.

vsp ir kādi ieteikumi kur varētu rīkot tādu locīšanas pasēdēšanu?
Tas varētu ietekmēt nācējus, ne?


Tad jau es varētu vrb ar kādu saskrieties Rīgas ielās, haha :D

Tā kā grupa nav liela to pat verētu darīt jebkurā kafejnīcā. Geek orientētajās kafejnīcās uz tevi pat neviens jocīgi neskatīsies. :D

vai tad tādās iestādēs ir lieli galdi, jo man tas liekas ievērības cienīģs faktors :?

UniCafe ir gana daudz lielu galdu. GameStation ir vismaz viens liels galds.
Vietējās kafijotavās nederēs galdi, tie tur ir ļoti simboliski. Man nemaz nebāk prātā neviena cita kafejnīca ar galdiem. Visur mazi. :thinking: Laikam geek kafejnīcās ir normālāki galdi, jo tiek piedāvātas galdaspēles, kurām vajag kārtīgāku galdu.

1 Like

gamestation ir otras stavs :P

Otrajā stāvā esmu bijis tikai garāmejot. Esmu drošs, ka tur bija vismaz viens galds. :D