Noragami

http://kissanime.com/Uploads/Etc/12-19-2013/20637354556175l.jpg
Noragami
Žanrs: Action, Adventure, Comedy, Fantasy, Romance, Shounen, Super Power, Supernatural
Treileris, ievada klips

Yato - dievs, sapņo kādu dienu iegūt milzīgu templi un pārējo, kas pienākās dievam. Lai nu kā, viņam ir garš ceļš priekšā, jo par katru darbu viņš saņem tikai kapeikas. Kādā dienā darot savu darbu, viņš satiek meiteni Hiyori Iki. Pēc šīs ‘satikšanās’ lietas kļūst sarežģītākas. Tagad Yato ir apsolijis palīdzēt meitenei, tikai viņam nav ne jausmas kā to izdarīt…

2 Likes

Oh my! Kā man patīk šī anime! Nolēmu skatīties, jo to tiiiik bieži anime vine youtube.com varēja redzēt @_@, kad vnk vajadzēja… un ziniet… izbaudīju :smiley: Nezinu kāpēc, bet likās jauka, plūstoša, ar interesantu sižetu un tēliem - problēmas ko risināt, sapņi ko īstenot fantastikas pasaulē - kas gan var būt labāks…

K.gan ticu, ka vairāk sieviešu auditorijai - jo man šķita, ka tur ir diezgan sievišķīgas problēmas - mentālās, radu rakstu… man šķiet, ka par to interesējas mazāk testosteronu saturošas būtnes…

Un damn, man kā sievišķigai būtnei panesās uz Yato dievināšanu :3 damn… that boy…oh… I mean god! Tik ļoti, ka sāku lasīt (un nopietni, es esmu izlasījusi (lasu) tikai trīs lietas, tas ir: Berserk, Food Wars un Noragami - un nespēju saņemties Soul Eater - dzirdēju baumas, ka baudāmāks par anime??? (patika anime - bet kpc friendship power… kpc?! T^T )

Uh… jā… šeit ir Yato dievināšanas sadaļa?! :smiley:

1 Like

Vari izveidot savu topicu :smiley: Tādas lietas drīkst veidot.

Un nezinu, man pirmā sezona ļoti patika, bet otrā sezona diezgan mazāk jau patika, bet nu es to arī skatījos, kad nāca ārā.
Ja nav testosterons iekšā nenozīmē, ka čaļi ar nevar izbaudīt, laiku pa laikam jau arī mēs skatāmies interesantas lietas :wink: :smiley:

1 Like

Es atļauju dievināt mani un mirāžu. :D

2 Likes

Labs joks :smiley:

Man mirāžu pasaukt? :nikita:

Nobiedēji :smiley: :rabbit2:

@Mr_Bunny, es otro sezonu skatos skatīšanās pēc, jo esmu aizlasījusies mangu un pēc manām domām tās ir 1:1. K.gan mangai trūkst krāsu, tā izskatās (cik tipiski) labāk un man grauž, ka neredzu galu stāstam…vrb… īstenībā - tur tagad notiek trakas lietas ;ooo

Tai stāstā vienā brīdī ir jēga izprast, kurš dievs ir kuršs un man tas liek domāt par sieviešu padarīšanām - “vai Tu zini to Pēteri, kas…” blah, blah…
Man arī nāk prātā Sengrieķu daudzdievība, vsp daudzdievība šeit ir attēlota un tā mani īstenībā piesaistīja - neesmu mūsdienās saskārusies ar dievu stāstiem - latviešu kultūrā tie tiek aizmirsti, kaut gan šie etnogrāfiskie simboli tagad ik otrajam uz miesas ir - cik moderni, vsm kaut kāds nacionālisms :smiley:

@DiviViens, izklausās jautri, bet … neredzu iemeslu dievināt… u know…vajag kalpot cilvēcei, jo vēlies eksistēt - jo tā ir Tava eksistences sūtība*, tas tā kā piesaista… :smiley:
(P.S. kas tā par mirāžas šantāžu? O_o)

Viņš ir viens no moderātoriem Viņa niks ir M1raz, bet saucam viņu par mirāžu :smiley: Tie tādi inside joki :smiley:

Šo skatos augstā production quality un interesantās idejas dēļ. Kaut kas tiem tēliem trūkst, nav man interesanti tiem sekot līdzi.

Tā varētu būt. Es esmu tik labi apradusi ar tēliem, ka priecājos. Vsp tas man atgādina par Hetalia… vēsturiskās attiecības ir tik pat jautras kā domāt par savu radu/gēnu koku :smiley: (vsm es ceru, ka tas skanēja pozitīvi O_o)

ahaha, piespamot forumu ar Noragami mangas screenshots :D
24 chapter, man šķiet bija vissmieklīgākais, ko esmu tai darbā lasījusi un biju super priecīga uzzinot, ka tas tika vismaz OVA ^.^





must share stuff XD

(runāju par abām sezonām)
Noskatījos šo šedevrālo garadarbu un autorus sist pie krusta, laužot kājas un rokas, lādot viņus par to, ko izdarīja otrās sezonās, pēdējās sērijas beigās. Jopta…
Es saprastu ja viņi pateiktu - jā būs turpinājums, un mēs vienkārši gribējām Jūs ieintriģēt. Taču intrigas un spekulācijas iet ap trešo sezonu un nekas vairāk. Būs nebūs - fig tu viņu zini. Tikai autori ar savu mantras apgarotību zina pandoras lādes noslēpumu. Nolēma ķipa atsauci uz MARVEL uzstaisīt. Slikti sanāca. Ahhh… +viens iemesls ienīst anime.

Taču par pozitīvo. Grafons - savā vietā, sen nebiju uzdūries TV žanra pārstāvim ar tik labu un plūstošu animāciju. Patīkami toņi, pat pazeme, ar visu savu vienkāršumu, izskatījās atmosfēriska. Sakot runājot grafikai apaļš 5.
Personāži - nu kopsumā tika parādīti no visām pusēm (vismaz galvenie) un skaidri viņi motīvi, vien Jatuškas persona palika pilna ar noslēpumiem apvīta - galvenie aspekti protams tika atklāti, taču fons joprojām palika samiglots.
Šizets arī nav ar mietu bakstāms - šeit drāma, nedaudz asa sižeta, komēdija, atkals asa sižets, drāma. Tā teikt ne uz mirkli neļauj nožāvāties.
Koša, interesanta un pārsteigumiem pilna (vou efekta nebūs, taču nobrīnīties vietām var) anime. Ar labu vizuālu ko reizēm TV darboņi aizmirst. sakot runājot esmu palicis apmierināts un no tā vidusmēra ko maksimums cerēju ieraudzīt (nē, protams savas klišejas bija un mūždien attīrīšanas rituāla piesaukšanas animācija sāka ātri vien tracināt), taču dabūju ķerru vairāk.

1 Like

Noskatījos pirmo un otru sezonu, man ļoti patika.
Pēc pēdējās sērijas titriem bija parādīts tā itkā vajadzētu būt trešajai sezonai.
Google pameklējot itkā raksta ka 2018 beigās vai 2019 gadā vajadzētu būt trešajai sezonai. :thinking:

Jā… viņi kaut kā velk garumā šo pašakumu, taču baidos ir aizvilkuši pa daudz mazliet. Lai gan, domāju, ka viņi iespejams pat negaidīja tādu lielu atsauci tāpēc trešā sezona tā arī ievilkusies.

Es pat ja godīgi neatceros, ar ko bija beidzies pat… ?? o.o

Same, vienīgais ko es atceros ir 2 fighti no šī anime, bishamon vs yato, un kkāds villan vs yato. Jā būs 3 sezona nāksies rewatchot iepriekšējas, jo anime īsti nekā neizcēlās priekš manis, tpc aizmirsu visu par viņu.

Nu jā, tie kas skatījās kad tikko izgājusi krietns laiks pagājis 3 gadi, interesanti kādēļ tur tā garumā velk ar to trešo sezonu. :thinking:

Es vēl ta pie tam biju noskatījies , kad jau iznāca abas sezonas… ja nemaldos pusgadu vēlāk pat… tie kas ongoing skatījas, kā jau minēji… bet es būtu gatavs atgriezties tajā pasaulē.