Nintendo Switch - lietošanas pieredze

image
Tuvojas svētki un daudzi no Jūms domā ko uzdāvināt saviem tuviniekiem vai kāds jau domā ko sagādāt savam sikajam. Kāds iespējams prāto ko saņemt no vēcākiem. Lai vai kā, es nosaukšu dažas lietas ar kurām es saskāros, kamēr lietoju Nintendo Switch konsoli. Konsoli iegādājos ne pašā startā, bet 3 gan algas pēc tas relizes, bet neskatoties uz to man ir pieredze ši aparāta lietošanā un varu pastāstit par dažām niansēm.

Konsole ir startējusi, kā spēcigaka portativā spēļu ierice un solijums bija visai skaidrs. Mēs varam pavilkt Skyrim, kas ir visai spēciga spēlite un joprojām diezgan innovativa, bet nu tomēr ir pagājuši 6.5 gadi un balstit savas konsoles haipu nevarēja ilgi. Nākošā spēle, kuru, protams, vēlējās katrs nintendo produkcijas fans jauna zelda. Tā jau nu gan bija ar savu ipašo stilistiku pilna un pilna ar detalizāciju spēle, kura varēja pārdot konsoli viduvējam kāmitim. Šis divas spēles bija tas galvenais arguments, kad gāja runa par Nintendo Switch iegādi. Spēles ar open world, kurās var mierigi pavadit >100h un pie tam atklāt jaunas lietas, kas nav pieejamas PC spēlētajiem. Problēma šajā jautajumā, manā skatijumā, ir sekojoša. Skirim tika solits, kā spēle uz Nintendo Switch tās relizes laikā, toties saņēmām mēs to 17. novembri. Tas ir ~1 gads pēc saldiem solijumiem. De facto, tie ,kas nopirka konsoli relizes laikā saņēma One-Two Switch. Mini spēļu kolekcija, kurā varēja, nu nezinu, slaucit govi, piemēram. Ja Jūs ņemat šo konsoli, varu Jūms garntēt, ka nāksies gaidit kamēr tiks portētas Jūsu miļākās spēlites vai izveidots kāds Jauns šedevrs. Toties, jāatzist, ka gaidit ir vērts. Spēlēt savas miļākas spēles autobusā pa ceļam uz darbu vai sēžot ķeramiskajā troni ir viens no iemesliem dzivot!

Runājot par spēlēm, konsoles mēdz lepoties ar saviem ekskluziviem, kā piemēram PS4 lepojas ar the Last Of Us. Vienigie ekskluzivi, ko Jūs nespēsiet palast legāli uz citām iericēm, kā Switch ir neskaitāmas spēlites par Mario un Linku. Tā ir mūžiga Nintendo sāpe. Viņi taisa burvigas spēles, veida fantastiskas koncepciajs, bet viņu idoli Zelda un Mario ir katrā spēlē , pietam visbiežāk nevietā. Tas pats Skyrim izskatās visai tizli, kad brutāls nords ir saģērbts Hyrule Warrior Armour izskatās pēc letas modifikācijas no Nexus Mods. Man nav nekas pret itāļu santehniķiem, bet tomēr, viņam nav jālien no katras caurules ārā.

Spēļu cenas ir atsevišķa tēma un tā ir saistita ar to, ka pamatauditorija spēlēm no nintendo atrodās NA un JP, kas nozimē, ka tie ari veido cenu politiku. Eiropas un Baltijas valstim netiek veidota atsevišķa cenu politika, tāpēc mūms ir jāsamierinās, ka mēs maksāsim tādu pašu cenu, ka imperiālie buržuji un kapitalsti. Cena uz AAA produktu, kuram ir 7 gadi - 60 EUR. ja neesat gatavi maksāt šo summu, varat meklēt kartridžus ebay, amazon vai vietējās FB grupās vai gadit, kamēr pirāti izlaidis crack. Nē, Nintendo joprojām NAV uzlauzts!

Supports. Pērkot spēli e-shop parādijās ķibele, kad summa (60 EUR) no kartes tika norakstita 2x (t.i. 2x 60 = 120EUR). Vainot viņus par to nevar tā ir bieži sastopāma kļūda sistemām ar 30 sekunžu gaidišanas ierobežojumu. Toties lai risinātu šo problēmu, banka bija pateikusi, ka nauda netiks atgriezta kamēr pārdevējs man nepateikt, ka šis pirkums ir kļūdains. Attiecigi, Nintendo varēja nečakarēties un pasūtit mani, lidz ar to man nebūtu nekādu pierādijumu bankai, ka nauda tika norakstita divas reizes. Toties Support visai operativi ir sniedzis nepieciešamos datus un palidzejis risināt problēmu. Nauda tika atgūta 1 dienas laikā un, kā atlidzibu par sistēmas kļūdu saņēmu 10% atlaidi tai spēlei.

Hardware. No ši aspekta 2 ieteikumi. Aizsargplēve ekrānam un atsevišķs gamepad = ~+50EUR pie konsoles maksas.

Konsumējot visu augstāk teikto, jāatzist, ka Nintendo Switch ir specifiska platforma priekš diezgan šauras auditorijas, kura zin ko vēlās. Nintendo fokusējas konkrēti uz šo cilvēku grupu un dod tikai to, ko viņa velās, tapēc pirms pieņēmat lēmumu par konsoles pirkšanu iesaku iepazities ar jau esošo spēļu sarakstu un spēlēm, kas tiks izlaistas tuvākajā nākotnē.

2 Likes