Nightcore fandom

Angliski par nightcore pašiem sākumiem. (varbūt drīzumā būs pat latviski :o)

Nightcore crew are Thomas S. Nilsen and Steffen Ojala Søderholm. Both born year of 1986 in north of Norway.
It all started as a school project in 2002. By mixing our first album “Energized” by using Dance eJay. We found it interesting and started to mix sad lovesongs into happier sounds and gave some cd’s to friends, just for fun.
Then someone (we don’t know who) uploaded some songs on the internet and started seeing some evelopement on youtube.
Since then we have made “Summer Edition 2002″, “L’hiver” (2003), “Caliente” and “Sensaciòn” (2003)!
After almost a decade of silence we released the song “Astral Plane” (2011) and the xmas song “All I Want For Christmas Is You” (2011).
The core of the night.

Man ļoti patīk Caliente un Sensacion albumi, kas bija visa nightcore sākums. Lai gan mūsdienās nightcore dziesmas taisīt var visi, tad nenoliedzami lielākā daļa no tām ir pusfabrikāti, tomēr ik pa laikam uzpeld arī kāda laba dziesma. :stuck_out_tongue_winking_eye:

PS. Neesmu pārliecināts par savas informācijas pareizību.

1 Like

Ģirtu spawno? :smiley:

Jā, mana kvēlāka velme. :smiley:

1 Like

Vairāk vai mazāk joka pēc izteicos, kā tad skanētu Raimonda Paula Genovena “nightcore” versijā un viņš teicās ka uztaisīšot.

Tiešām gaidu ar nepacietību, kas iznāks ^^

Bet man pašam pret nightcore ir dalītas sajūtas, viens no pēdējiem kuram esmu uzdūries un iekļāvis mūzikas sarakstā ir šis:

Pārsvarā šīs pīkstošās balsis ir diezgan kaitinošas, asociējas ar maziem zēniem (ap gadiem 13 kad balsis vēl ir pīkstošas) kuri cenšas dziedāt pop/dance stilā… dīvaina asociācija.

1 Like


3 Likes

Pašam liekas dīvaini, ka fanoju par metal un tai pašā laikā pat nightcore. Liekas labākā nightcore dziesma

2 Likes
2 Likes
1 Like

Mani nightcore :wink:

2 Likes
3 Likes
1 Like
3 Likes
1 Like
2 Likes
3 Likes
1 Like
1 Like

Nightcore, ko es klausos pēdējā laikā… :two_hearts:

1 Like
4 Likes