Newbie Julia

Kādu brīdi kautrējos veikt te ierakstu. Kā nekā man ir 26 un es tikai šogad attapos un sapratu kas ir anime.

Pēc tikšanās ar maniem pirmajiem anime domubiedriem ( Vlogs par tikšanos Kuldīgā 14/11/2015 ) gribas sasveicināties arī ar pārējiem.

Tātad.

Man patīk pārdomu raisoši (arī mind-f***) anime ar sci-fi, paranormal story. Mana apmātība ar sci-fi sāka izpausties bērnībā - daudz lasīju sci-fi grāmatas, tad skatījos visas iespējamās filmas/seriālus un tagad pārgāju uz anime. Kamēr nebūšu noskatījusies visus labākos šī žanra garadarbus, diez vai likšos mierā.

Esmu redzējusi (līdz galam) ~ 40 anime un pagaidām mani iecienītākie ir -
-Kino’s journey (adventure, fantasy, science fiction)
-Shinsekai yori (science fiction, drama, horror fiction, speculation fiction)
-Ghost Hound (psychological thriller, horror fiction, science fiction, supernatural)
-steins;gate (Sci-Fi, Thriller)
-Higurashi no Naku Koro ni (drama, horror, mystery, psychological, supernatural, thriller)

Pieredze rāda, ka tikšanās klātienē dod pamatīgu C vitamīnu devu, tā kā ceru kādudien tikties arī ar pārējiem!

1 Like

aak vai. Varbūt man ir tas ‘gods’ būt par vecāko anime fanu Latvijā? :smiley:

Welcome :slight_smile: Pats ar esmu te jauniņais ;D

Noteikti neesi vecākā, man ir paziņas pie 30+ kas skatās (kaut gan nezinu cik bieži vairs)

…aah. Būtu interesanti ‘ar vecāko paaudzi’ iepazīties. Es pagaidām pazīstu ~20 gadīgos

Hoi. Esi sveicināta šinī vietā.

čau! Tu arī biji no Rīgas, vai ne

Ģirt - Tu gadījumā neesi no Kurzemes puses?

No Valmieras, ieliku arī sasveicināšanās daļā rakstu par sevi.

Kaut gan neesi tik ilgi šajā anime pasākumā iekšā, laikam tik tiešām ir iepaticies, ja tik ļoti gribās atrast savus domubiedrus. Jo diezgan reti ir, ka kāds tā īsti mēģina un grib saorganizēt pasēdēšanas. Bet nu sveicināta šajā pusē.

Vairs jau nedzīvoju Rīgā. Esmu laukos , cik nu lauki. Dobele.

Dobele jau tiešām neskaitas lauki :smiley: Bet nu, ja salīdzina ar Rīgu, tad gan varētu būt lauciski

Man Rīgā nav ko darīt vienkārši un gribas mieru. Ārzemēs vismaz klusu pie ezera dzīvoju 5km no pilsētas.

Njā…Valmiera patālu. Ja nu vienīgi Rīgā varētu saskrieties

Oo! Kur ārzemēs tad Tu dzīvo?

Jā, ir iepaticies + man arī organizēšana patīk :slight_smile:

1 Like

Jap man arī Rīga nevisai. Patīk ja blakus ir mežs, miers…ja vēl ir netālu kur nopeldēties tad vispār feini.

Julia, gan jau, viss ir iespējams.

NL. Bet tur ir norm. Lēnām attīstu biznesu arī. Jeb rakstu biznesa plānu, tapēc arī latviju pametu, visu dēl ekonomikas. Jo latvijā es no viena restorāna uz citu maldījos, bet visur vienādi. Aploksne nav vajadzīga un vnk aizlidoju prom.

Nīderlandē? Kā atradi kur dzīvot? Kā ar valodu?
Es arī diez vai Latvijā ilgtermiņā palikšu. Jāizdomā kur braukt un tad jāizdomā kā nokļūt. Pārāk auksts klimants Latvijā :D

tā kā pati tagad izmēģinu uzņēmējdarbību mani interesē kādā jomā Tu veido biznesa plānu. Vai Tev ir uzņēmējdarbības izglītība vai arī Tu pats saviem spēkiem mācies?

Btw, ja gribi sci-fi un mind fuck un ja nebiedē vecuma smaka, tad iesaku noskatīties Serial experiments Lain