MMORPG kādas esmu spēlējis un pašlaik spēlēju

Visi tak zina, kas ir MMORPG ? vēlējos pastāstīt nedaudz par savu pieredzi šajā žanrā kā es viņu iepazinu (centīšos īsi).
Kad gāju 5 klasē (2005 gads) mans labākais draugs (klasesbiedrs) ieteica man uzspēlēt Runescape, bet diemžēl šī spēlē mani neaizrāva un uzreiz viņš man atrada aizvietojumu MU online oo jā tā tik bija spēlē, katru dienu atnākot no skolas pa 2h sanāca uzspēlēt, bet ar laiku apnika un gribējās kaut ko jaunu un labāku.
2007 gads aprīļa sākums, brālis (viņš ir 3 gadus vecāks par mani) nopirka lielveikalā vienu no populārajām mmorpg spēlēm, World of Warcraft (zinot to, ka jau kopš 2004 gada, mēs spēlējām warcraft 3+expansion un internetu mums pieslēdza tikai 2005 gadā tad warcraft 3 kā RTS spēlēi mēs likām viņai 10/10 un te mmorpg par viņu izveidoja tas tik bija hypes.
Wow Officiālajos serveros sanāca pavadīt laiku no 2007-2008 pēc tam pauze un atkal turpināti pa 2-3 mēnešiem katru gadu 2010-2014 (tajā 2009 gadā man nebija pc jo brālis viņu savāca sev dodoties mācībām uz Rīgu un līdz ar to man tētis nopirka krietni vājāku pc un spēlēt es varēju tikai privātajos serveros).
2014 gads janvāris takā tik tiko iepazinos ar Anime sagribējos kaut kādu mmorpg ar animes stilu vai vnk japāņveidīgo un savā Steam acc rekomendācijas sarakstā atradu mmorpg spēli ar nosaukumu Tera online spēlē laba, grafika skaista, bet darba dēļ nevarēju paspēlēt jo zinot mmorpg spēles viņām vajag daudz laika, kura man jau vairs nebija.
2015 gadā es atkal atgriezos Wowā, bet tikai, lai apskatītu, kas jauns, kas mainijies uz vienu mēnesi (off serverī) vēlāk es uzgāju uz vēl vienu mmorpg spēli stīmā saucās continent of the ninth seal to es nospēlēju gandrīz pusgadu, jo šajā spēlē nav openworld, bet ir dungeon sistēmā līdz ar to sanāca apvienot manu darbu ar šo mmorpg.
2015 gada augusts kaut kas rakstija stīmā, ka visi, kam patīk anime ir iznākusi sen spēlē mmorpg ar nosaukumu Blade & Soul spēle likās labāka nekā visas spēles, kuras biju spēlējis iepriekš (izņemot wowu), bet atkal nolādētais laiks un līdz ar to spēli sanāca tikai notestēt vienu mēnesi.
2015 augusts lkm līdz 2016 septembrim biju paņēmis pārtraukumu tad te vienu dienu sērfojot pa internetu uzrāvos uz spēli Black desert online noskatoties review par viņu uzreiz sagribējās uzspēlēt es uzskatu nevienai mmorpg spēlei nav tik daudzfunkcionāls un realistisks character custimization, bet uz EU serveriem viņa iznāca tikai 2017 gada maijā ja nemaldos, bet notestēt varējā jau krievu serveros (for free) protams ar ruvpn, bet man tā dega, ka nospēlēju krievu serverī veselus 10 mēnešus ar visiem lagiem (high latency/ping) un tikai augustā 2017 nopirku EU versiju tur bija savadāk, tur bija daily rewards un vēl daudz, kas cits.
2017 novembris visas mmorpg spēles piegriezušās līdz kaklam apskatos internetā katru gadu iznāk pa 5-10 mmorpg, kuras atver beta testu 1-2 mēneši un spēli aizver.
Pēdējā laikā no mmorpg spēlēm sanāk pavadīt laiku tikai un vienīgi spēlē ar nosaukumu Soul Worker, vienīgā mmorpg kurai grafika ir zīmēta kā animē un tā arī ir anime+ nevis openworld, bet dungeon sistēma, kas mani arī tura vissulaiku klāt, off serveri iznāks šī gada pavasarī a es spēlēju vienīgajā privātajā serverī un tajā pašā populārākajā.

Tas ir Black desert :)

2 Likes

Man liekas, ka nekad neesmu spēlējis MMORPG spēles :thinking: Visu laiku biju spēlējis pirmās personas spēles un MMORPG kkā izlaidu, jo man likās, ka nav labs variants.

Black desert izskatās pēc riktīgi foršas spēles

MMORPG spēles, kuras es kādreiz jaunībā biju spēlējis visvairāk bija, Pirate King Online un Perfect World Online.

Citas kuras biju nedaudz paspēlējis bija Trickster Online

Biju pamēģinājis arī citas MMORPG spēles, tai skaitā arī WoW, bet tā neesu īsti vairs aizrāvies. Šobrīd man vajadzētu ļoti labu argumentu, lai uzsāktu kādu MMORPG tā kā tās ir spēles, kuras vnk izsūc tavu laiku no tevis. Biju skatījies uz Tera Online, bet neesu izlēmis vai gribās uzsākt kādu jaunu MMORPG spēli.

Katrs kurš kādreiz ir spēlējis mmorpg vienmēr atrod savu stilu piemēram ir tādi, kam patīk PvP - player vs player citiem PvE - Player versus Environment citi vnk spēlē dēļ grafikas un solo spēli (līdz maximālajam līmenim un nomet spēli) ir tādi, kam patīk viss minētais augšup. Man personīgi patīk tikai un vienīgi PvE Black desertā un Soulworkerā a Wowā pvp un pve, bet kāpēc tad nepatīk citās tieši tas PvP? jo wowam ir sava orģinālā ideja tās ir frakcijas( Alliance/Horde) nevienā cik esmu skatijies reviewus mmorpg nav tā kā wowā.

2 Likes

Vai esi spēlējis vai mēģinājis Tera Online? Kāds ir tavs personīgais viedoklis par to?

Esmu mēģinājis, spēlēi grafika laba, gameplay arī labs, klases arī iepatikās, pve režīms foršs, bet optimizācija apēda nervus, es nezinu kā tgd ir nēesmu spēlējis vrbt kādu dienu būs jāiečeko.

1 Like

Blade and Soul :slightly_smiling_face:

1 Like

Bērnibā kapāju LineAge2 c4 kapāju, ka spoiler 78lv 3rd prof un bagātakais servera user. Meh.

BnS jau būtu laba spēle, ja vien developi nebūtu tādi mūdži un netaisītu entos bugus. Ir ok, ja spēlē tāds parādas, bet tos ātri parasti sataisa, nevis gaida ilgi, līdz izlaiž nākošo update kurš bieži nedaudz sasteigts un ar vēl lielākiem bugiem nekā iepriekš, supports arī vienkārši laimes spēle, kur tomēr biežāk zaudē nekā vinnē un kā vairākkārt pierādijies tie kas maksā tos uz rokām nēsā. Serveri galīgā pakaļā, eiropas serveri nez kādēļ novietoti amerikā, regulāri karās un maintanance regulāri ilgāks nekā amerikas serverim. Spēle arī galīgi neoptimizēta kopumā, jo lago pat uz sakarīga kompja un uz sūdīgāka pat nav īsti jēgas ķēpāties, jo vislaik gļuči. Ir vēl daudz kas tizls par spēli, bet nu pa lielam domu var saprast NESPĒLĒJAT TO SŪDU

šo visu pasakot, varbūt kāds negrib sakarīgu kontu pirkt? :smiley:

Wouw… nodirsi spēli un tagad piedāvā savu kontu wouw… =~=)/

1 Like

Es te tgd paskatijos, kādas mmo ir iznākušas tas ir ārprāts, viena ir MMorpg+strategy, tad otrā mmorpg+real time strategy, vai kaut kāds revolution online, kuram tipa sava orģinālā ideja ir sasniedzot maximālo līmeni tu vari aprecēties spēlē ar citu spēlētāju un pat nodarboties ar seksu omg lol.

Pirmie ko tadu ko tadu ieviesa ja nemaldos Second Life… diez vaiviņi vel dzivi… drosi vien… :thinking:

1 Like

Agrāk dafiga spēlēju MMORPG, bet pēdējos gados vairs nav absolūti nekādas intereses ieguldīt tik daudz laika spēlēs. Pēdējā, kuru aktīvi spēlēju, bija Tera (sāku 1 mēnesi pirms f2p, i.e. Founder’s account), un līdz kādam brīdim patika, bet tad draugs, ar kuru sāku kopā spēlēt, pārtrauca, un es viens ilgi neizvilku.
Pēc kāda gada mēģināju vēlreiz, dažus mēnešus nokapāju, bet lai gan spēles mehānika man liekas ideāla, ātri vien kļuva skaidrs, ka developeri ir ieinteresēti tikai un vienīgi slaukt naudu.
Tiek ieviesti jauni gender-locked OP personāži, kas ieliek smagu kloķi iepriekšējām klasēm, vecās klases tiek nonerfotas, tiek ieviests jauns OP gear, kurš pie tam ir iegūstams dažās dienās un ir labāks par iepriekšējo 2nd best, kuram cilvēki iztērēja mēnešus, farmojot resursus, utml. Cash shop tiek bāzts purnā, un tajā ir nopērkami vērtīgi enchantment itemi, kurus normālā ceļā jāfarmo ilgi un dikti.
Vārdu sakot skumji, ka tā nolaista spēle.

2 Likes

Tikai tgd pamaniju lol, ka Blizzi dot 7 days for free wowu paspēlēt tiem, kas gadu un vairāk nav spēlējuši man rādija ka pēdējo reizi biju online 2016 21 decembrī iegāju iekšā uzreiz mistiskus 5 ančivus iedeva lkm, galvenais tgd pabeigt story line pa 7 dienām un miers

Mu nostaļğijas pēc vēl uzspēlēju. Šobrīd brīvo laiku veltu Warframe un visticamāk drīz iegādāšos Elder Scrolls online

Tev paies dienas kamēr pabeigsi Argus, pa 7 dienām nav iespējams :joy::joy:

Wows r.i.p 7 dienas bija iedots toreiz, bet 2 tikai izmantotas no tām šķiet, ka battle for azeroth es jau vairs nepirkšu wows priekš manīm ir noslēdzies, no mmorpg tikai un vienīgi Soul workers tiek spēlēts pašlaik neskatoties, ka tur cenas kosmētikai ir kosmiskas, bet galvenais, ka mana sapņu mmorpg (animes) tika atrasta.