Meeting at Marts

So kā Jūs visi jau zināt mēs ,Ramen Party - @Julia; @ligalv96 ;@Devilton ; @NightScorpion54 un Zei , katru mēnesi veidojam meet-up kādā no Latvijas pilsētām,lai sapulcinātu animes mīļotājus un pavadītu labi laiku…
Līdz šim esam pabijuši Kuldīgā(>>>Sīkāk šeit<<<) un Saldū(>>>Sīkāk šeit<<< )
Kā zinām laiks nevelcinās un nākamais mēnesis arī nav aiz kalniem un jasāk mūsu grupiņai domāt par nākamo meet-up…
Šajā brīdī vēlamies jautāt Jums-foruma lietotājiem vai ir vēlme kādam palīdzēt ar organizēšanu un uzņemt ciemiņus savā pilsētā??? :slightly_smiling:
Kā arī šajā brīdi varat izteikt savas atsauksmes par iepriekšējo meetiņu …kā arī uzklausīsim Jūsu ieteikumus ko vajadzētu mainīt vai arī nevajadzētu :slight_smile:
I quess this is all un tiesam bija liels prieks visus atkal satikt :slight_smile: lidz nakamai reizes mani draugi :raised_hands:

1 Like

I know that feel

No moderācijas un administrācijas puses varu droši pateikt, ka pirmā un otrā nedēļā nekas neplānojas. :wink:

2 Likes

Dažādu apstākļu dēļ izskatās ,ka mums iznāk veidot pasākumu pēc 23. marta …vai ar to ir vēl joprojām ok jeb varētu rasties problēmas??? :sweat:

Domaaju, ka vispirms vajag izdomaat kur un tikai peec tam kad. :slight_smile: Un peec 23. ir Lieldienas. :slight_smile:

nu zini laikam soreiz butu svarigak kad lai nebutu atkal nekadu parpratumu abam pusem …un ja ir velme varam partaisit to par kopigam Lieldienam XD

Bet, bet! Es ceru, ka pa pautinjsveetkiem varees pie manis tuseet. :smiley:

3 Likes

Im voting for that!

Nomierinies. :smiley: Es veel nezinu, ko senchi dariis. :smiley:

Dont break my dreams dude :smiley:

2 Likes

Redzees vispaar vai man buus briivs. xD

1 Like

Paņem atvaļinājumu :smiley:

1 Like

Jaa, tikko saacis straadaat un jau atvaljinaajumu. :smiley:

2 Likes

Nuu tad jau redzēs, moš varēsi ko sarunāt.

1 Like