Marvel Universe Fandom

Jau labu laiciņu gribēju uztaisīt šo Fandomu, jo īpaši ar jaunām filmām un pieaugušo popularitāti

Vietiņa kur likt savus mīļākos varoņus vai neģēļus kā arī antivaroņus, vai arī citreiz vienkārši apspriest jaunumus!

Noteikumi!

  • nekāda erotiska satura materiālus!

  • Iztiksim bez Fanfiction un tam izmantosim tiem paredzetos fandomus!

  • Neaizskaram cita viedokli, nav liegts pastrīdēties, bet būsim cienoši viens pret otru!

1 Like

Kā pirmais sākšu ar jautājumu :sweat_smile:
Kādas ir jūsu domas par gaidāmo Infinity War filmu?

2 Likes

The hype is real for me.

Kā pirmais jautājums būs tāds - kādi varoņi ietilpst Marvelā? :smiley:

Vane? Es ar nevaru sagaidīt!
Visas iepriekšējās filmas tiecas uz ko izcilu

ļoti daudz es varu iekopēt sarakstu ja tev tas palīdzēs!

Nevajag, pietiek tikai ar tiem populārākajiem un svarīgākajiem :smiley:

2 Likes

Mani vislaik ir mocijis 1 jautājums vaitad Halks ir visspēcīgākais no marvel labajiem hero vai tomēr nē?

Man gan šķiet, ka Tors vai Dzelzs vīrs var būt stiprāki vai vienlīdz stipri, bet, ja halks ir stiprākais, tad pret DC varoņiem Marvela varoņi nekā nevar izdarīt?

Nu i no maniem visvismīļākajiem marvel hero ir Iron man un Daredevil un Punisher.

Halks nav stiprakais no mārvel varoņiem, ir viens interesants video, kas parāda visus salīdzinājumā

Salīdzinājums tāds kā es iedomājos? viens hero kurš var uzveikti halku, bet ir vēlviens, kas var uzveikt to, kas uzvar Halku, bet pret halku nav variantu :smiley: ?

nu tur vienkārši bija salīdzinātas spējas un spēki.
Bet es nevaru atrast to video

just a pic. :3:

1 Like

DC Fandoms ir nākamais ko biju domājis uztaisīt ar tiem pasiem noteikumiem un tad redzēt kuram vairāk atsauces utt, bet domāju piedāvat varbūt kāds cits vēlās!