Love Nikki-Dress UP Queen

Love Nikki ir dress up spēle telefoniem, ko izveidoja Elex. Spēles galvenā doma ir veidot tērpus priekš galvenās varones Nikki un izaicināt spēlētājus un NPC uz dizainēšanas dueļiem, kur uzvar tas, kura tērps visvairāk atbilst uzdevuma nosacījumiem.

Topiks izveidots sarunām par un ap šo spēli. :smiley:

1 Like

Ohhh… boy :D Nevajag pielikt vienkārši spēles tagu nevis fandom? :D

1 Like

piekrītu, es ticu, ka mēs izklausāmies kā kaut kādas fanātes…bet tā tmr skaitās app = spēle, hm, hm hm :D
P.S. pat Neko Atsume ir pie spēlēm, hehe

Nop, es šo oficiāli pasludinu par fandomu :smiley:

Kaut gan pie spēlēm arī var pielikt :thinking:

2 Likes

Varbūt es arī kādreiz pamēģinātu… Bet tas būtu dīvaini… Ļoti dīvaini :smiley:

Tu nespēlē, bet izveido par to topiku…?!

https://az616578.vo.msecnd.net/files/2016/01/14/635884024614501079-395656207_giphy.gif

Pirmais solis sperts!

4 Likes

Es arī sākumā biju ļoti skeptiska par šo app, es pat sākumā lasīju to stāstu, kas tur notiek, pa galveno stāstu un tas bija tik absurds… ik reizi, kad kāds tevi izaicina uz dueli, viņi, protams, domā ģērbšanās dueli, tu nespēj nepasmieties par to absurdumu :D
Oh well, man apnika to lasīt, kur pie 3. nodaļas, un es tgd jau esmu 13. nodaļā, neko nezinot par stāstu :D :D - es tur esmu vērtējuma dēļ un drēbīšu, lai mana vēlme sakrāt gandrīz 100% garderobi varētu būt realizēta :D :D

1 Like

Starp citu izpildot šo aptauju ir iespēja lamēt dimantus :D

1 Like

@Jua @zanmon klau jus varat ieiet nikkija… Mani izsvieda ara un nelauj ielagoties ar facebooku -. -

Mani neizsvieda, bet man nestrādā. Meh, nav pirmā reize, kad serveris nestrādā. Es gaidu viņu atvainošanos Stamina veidā, kad savedīs kārtībā :D

1 Like

Ahh tad labi… Savadak esmu dzirdejusi ka facebookiem savienojumi medz but kepigi… Baidijos pazaudet savu ieguldito darbu un naudu xD

Ohhh… es varēju spēlēt tikai man bija ndaudz jāpagaida jo man nets ir briesmīgs un viss lēni gāja :D

Nu ja viniem serveru problemas bet es gandriz sirdstrieku dabūju xD

you gotta be kidding me …vins atkal neiet tikai skaists fons un viss -.-

Tagat laikam notiek maintance :D Pēdējā laikā spēlei iet švaki :D

1 Like

vai ne? pedeja diena tam void singer bet tagad es pat ielagties nevaru -.- lai sanemtu pedejos itemus ko gribeju …ka ar tevi pabeidzi to kollekciju jeb vel vac???

Vienu esmu pabeigusi (to ar baltajiem matiem) otrs man īsti nepatīk dabūju no tā matus un seju un šodien vēl viena lieta būs jānopērk :D

1 Like

heey, par to, ka es sāku spēlēt ar server rest laiku, viņiem bija paziņojums, ka 30 min no ta brīža uz 2h būs maintenance.
Tā ka tgd, kopš šodienas rīta un šodienas pēcpusdienas vajadzēja ienākt divām vēstulēm pastā pirmā ar 80 Stamina un otrā ar salīdzinoši daudz coins un 60 Stamina. Es dabūju abus, yēy.

whaat, @Jua Tev nepatīk tā kawaii meitenīte?? Es šokā :D man viņa patīk labāk, bet man krāsa labāk patīk tai otrai, tā ka es dabūju abus suits un nožēloju, redzēt, cik maz man dimanti palikuši T_T

Nu man patīk tā ar baltajām pigtails :D No otrās man patīk tikai seja un mati un tas arī ir viss kas man no viņas ir :D