Lord of the Rings - viedoklis

Vai man vienīgajai liekas, ka viņa nāvei vajadzēja būt dramatiskai, bet tā ieduršanās aina ir likusies awkward, kas padara to smieklīgu? Jo pat oriģinālajā nāves ainā (nevis parodijas stilā) tieši kad viņš tiek ieduras krītot pārtrūkst mūzika. Tam vajadzēja būt kam dramatiskam, bet tas izskatījās tik neveikli, ka mūzika pazūd un ir dzirdama tā ieduršanās skaņa. Un arī briesmīgi ir tas, ka mazie hobiti uz to reaģēja, bet pārējiem bija tāds - oh well. let’s go.
Pilnīgi bez nekādām emocijām. Pat ne dusmām vai disappointment. nekā.
Krišanas aina bija diezgan teatrāli dramatiska … tāpēc lai būtu balancēti… uzskatu, ka vai nu krišanas ainai nevajadzēja būt teatrālai, vai arī reakcijai vajadzēja būt ar nelielu teatrālisma pieskaņu. Un to momentu kad tieši krītot ieduras - pievienot dramatic / sad disappointment / vai citu mūziku, kas padara skatītājiem kaut kādas emocijas un tēliem attiecīgo reakciju.
:smile:
2:19

nedaudz Off-Topic

Neesmu iisti skatiijies. Pirmo divu filmu laikaa aizmigu, tresho vakara pasacinju pat neesmu meeginaajis un neplaanoju.

ah! filmas ir rly cool~ ^w^
bet nu katram ir sava gaume

1 Like

Taka tas ir manas bērnības filmas, ofcourse, uzskatu, ka ir really laba filma. Bet ļoti daudz momenti no Lore tika izgriezti. :frowning: (par tiem uzzināju tikai kad paradijas wikia)

1 Like

Es arī samērā nesen uzzināju par izgrieztajiem klipiem. Pēc tā izdzirdēšanas noskatījos neizgrieztās versijas :smiley:

1 Like

Man ļoti patīk skatīties behind the scenes!
Tik super labi izplānoti kadri, lai būtu pēc iespējas dabiskāk!

1 Like

Es runāju par lore, jeb visumu

Nu bet tas jau protams, filmas nekad neparādīs visu kas slēpjas grāmatās. Un LOTR visums ir diezgan…bagāts ar stuff.

Žēl Toms Bombadīls netika filmās. Saprotu kādēļ tas tā ir, bet tā pat man patika tas varonis.

Ne katrā grāmatu sērijā atradīsies vesela grāmata, kura praktiski pilnībā sastāv no tīra lore. :D

1 Like

Pretty good video par LOTR pasauli…

1 Like

Yeah pretty good. Pats nemaz nezināju sākumu tam. Bet 4 minūtēs gan nevar visu pateikt :smiley: (kā pats video norādīja)

1 Like

lai gan viņš diezgan centās to ietilpināt 4 minūtēs…
te ir otra daļa vairāk par pašu gredzenu:

Viņam vajag uztaisīt history video. Kur arī stuffs no vecajām grāmatām ir, nevis tikai no Hobita un LOTR.

1 Like

Vecajām grāmatām? Man šķiet, ka vecākā šīs sērijas grāmata ir “Hobits”. Pēc “Hobita” sekoja “Gredzenu pavēlnieks” un tikai tad “Silmarilions”.

1 Like

Jā nepareizi izteicos. Es arī tā domāju Silmarilionu un vēl citas tur bija. Ja nemaldos viņās sižets bija daudz tālākā pagātnē nekā Hobitā, tpc tā teicu.

Silmarions it kā ir dažādu stāstiņu apvienojums, protams, ne viss tajā ir iekļauts. Kāda situācija ir ar to nepublicēto materiālu nezinu, bet tur varētu arī būt kaut kas interesants.

Nedaudz uz offtopic, bet pretty cool:

2 Likes

woaaa! Tik super cool! ;w;

Move aside Lotr fan boy has entered the forum. :smiley:

2 Likes

never gets old. never.

1 Like