Loli (little anime girl) fandom

Loli. Sievieu dzimtas anime varoņi, kuri ir, vai vizuāli atgādina bērnus no 5 līdz 14 gadu vecumam. Ir ieguvusi savu popularitāti pēdējā laikā pateicoties spilgtajiem Loli personāžiem. Also, normālajā vidēji statistiskajā otaku parasti izraisa must prottec sindromu, kas liek viņiem aizsargāt savu nepilngadīgo waifu. Sabiedrībā, neiedziļinoties fandomā, tiek uzskatīts par pedofilīju, kas ir tieši pretēji patiesībai. Interese nerodas pret to maziem neattistītiem ķermeņiem, bet gan pret kawaii moe tipa uzvedību un personu, kurus must prottec.

Relatad:

She is flat & Earth-chan fandom
[daļēji] Zettai Ryuiki fandoms
Anime komedijas par skolu. Ja tur nav loli personāša un joki par viņas maziem krūtī - tas nav skolas komedijas anime.
Touhou Project fandom

Noteikumi un aizliegtas lietas

  • CP - non fandom user => centrālais procesors || fandom user => child pron
  • Lolicon - zīmēts CP.
  • Pedobear Memes & līdzīgas tematikas joki.
  • Lūgums ievērot, ka augšā nav 16+.
    ** swimsuit is allowed
    ** Apakšveļāi un atkailinājumam jābūt kontekstuāli neerotiskam. Ja neesi drošs, neliec.
  • Prioritāte ir uz reāli eksistējošiem anime varoņiem. OC, kuriem nav veltīts nekāds stāsts, tomēr nav īsti tas, ko vajadzētu te likt.
  • Ieliki bildi = ieliec source.
  • Only anime.
    ** Avatar un daži stilistiski līdzīgi ne Japānas darbi ir anime
    ** Disney nav anime
  • Kaķmeitenēm, suņmeitenēm, anyOterAnimalMeitene is banned!
  • Trap bildes aizliegtas

Uzskatu par pienākumu atgādināt, ka, par fandomu rules neievērošanu var mierīgi domāt par liegšanu pieejai Tumas pusei.

Turpinot savu atrašanās fandomā, uzskatu, ka piekrīti tā noteikumiem un tev nav nekas pret to, kas notiek šajā fandomā. Līdz ar to pilnība uzņēmies atbildību par saņemto šeit informāciju un apsolies nepārkāpt noteikumus.

Welcome to fandom

1st step : 50 shades of loli - izvēlies savu un raksti par to komentāros.

2nd step : Iepazini ar savu fav loli character


Triela no Gunslinger Girls. Aktīva, nedaudz Tsundere, meitene, kuras dzīve pagriezās nedaudz savādāk un tagad viņa ir kiborgs, kuram jāpilda slepkavības misijas priekš esošas Italijas valdības. Kopumā, spēcīgs un emocionāls darbs, kur šo personāžu interesanti transformē no otrā plāna varoņa uz galveno varoni un velta viņam kulminācijas atbildību.

3rd step : Put tons of your loli art and screenshots!!!1!!!1one


image
image
image

3 Likes

Okay, papildināju noteikumus. Vari neturpināt.

Neesmu pārāk liels loli fans, bet man ļoti patīk Tanya no Youjo senki. Viņa ir episka :smiley: Man pat ir krekls ar viņas bildi :joy:

image

image

image

Kkas tomēr mani piesaista crazy meitenēs

4 Likes

Tas moments, kad tas ir trap, bet tajā pašā laikā tas ir legit loli meitene… :D

Tas, kas viņa bija agrāk neskaitās :joy:

Citādi man tas sāk likties nepareizi XD

Bet nu, šī anime bija ar savu šarmu. Un pati Tanya, kā personāžs ir ļoti interesants izstrādāts. Neparasta, bet tajā pašā laikā spēcīga motivācija lietot background.

2 Likes

Mēs jau visu par tevi zinām. Nāc ārā. :grin:

1 Like

Ravioli, ravioli, here’s the dragon loli
Vai man kas vēl būtu jāsaka? Tēls ir Kanna no Kobayashi’s dragon maid, ja vēl kāds nezina :grin:
2090447

2087932

2075074

5 Likes

Deaf loli ? Vai tad Shouko no A Silent Voice ir loli? :neutral_face:

Jā, tā tas ir :smiley: Vai tad nav jauki?

Man viņa neizskatās pēc loli. Un tajā bildē viņa jau ir vēl tikai kā bērns, tā kā tas jau īsti neskaitās, ja? vai arī es ko īsti neizprotu te.

Tad te ir jāprasa @m1raz :thinking:

Nu tā mana pirmā ziņa jau ar bija viņam replyota ;d
@m1raz gaidu atbildi, pls.

Bet būtu forši, ja viņa tomēr būtu loli :smiley:

Kā gan viņa var nepatikt? :D

E? Vaitad paša augšā nav skaidri definēts loli vārds?

Man nepatīk, kad karavīrus attēlo, ka haotiskus bezpratigus. Visus, ko es pazistu ir visai mierīgi cilvēki.

Nu, šis karavīrs ir ekstāzē, kad cīnās :smiley:

ok. es atvainojos. Man visu laiku likās, ka tās ir pilngadīgas vai gandrīz pilngadīgas, kuras izskatā ir līdzīgas tām vecuma grupām un tāpēc es nesapratu, un arī tāpēc, ka neievēroju, ka ir rakstīts “kuri ir”.

Tas ko tu nosauci ir Lolita