Labākie CMV

CMV – Cosplay Music Video
(kospleja mūzikas videoklips)

Tie ir videoklipi, kuros tiek filmēti kospleji no dažādiem fandomiem un samontēti ar mūzikas pavadību.
Nav specifiskas definīcijas vai prasības kam ir jābūt tajos, galvenais lai nezaudē galveno domu - kosplejs + mūzika + videoklips.

:pusheen:

Daži piemēri:

• Tie var būt gan būt teatrāli iestudējumi ar stāstu;

• kāda cona montējums, kur tiek reprezentēti ar efektiem dažādu cilvēku kospleji (cosplay showcase). Bieži vien dalās ar cona preview tipa videoklipiem.

• mūzikas videoklipa iestudējumi.


Šeit varam publicēt labākos / mīļākos CMV :blossom:

2 Likes
2 Likes

OMG! Tik veiksmīgi izveidots~ ;w;

Godīgi sakot, vienīgais ko esmu redzējusi no cmv, ja neskaita tos 3 video tēmas sākumā :smiley:

aww… :'D

Well… es salīdzinoši daudz skatos CMV, bet daudzi ir ļoti balstīti uz fandomu, kas man personīgi ne vienmēr patīk. Piemēram, fandoma inside joki vai shipping. Protams, tas nav slikti, bet mani ne pārāk tas piesaista. Es skatos vairāk no tehniskās, sižeta un mākslinieciskās puses. :sweat_smile:

Es šo video noskatījos, jo youtube to video ilgi turēja sākumlapā :smiley:

1 Like
1 Like

Cik vien esmu uzdūries cmv, pārsvarā ir tāds trešaks, ka pat vēnu griešana ar venlaicīgu sevis kāršanu nepalīdzēs…

Praktiski tie kas šeit ievietoti, ir YT meklēšanā paši pirmie, līodz ar to iespējams vienīgie skatāmie gabali. Tokijas Glūņa neteikšu ka episks (pārāk skaļi teikts) taču viennozīmīgi autoriem cepuri nost, iedodiet viņiem budžetu leilāku un iznāks samērā kvalatatīvs ekrenizējums.

1 Like

Jā, bet ja kāds atrod kaut ko labu, šeit to var ievietot.

Ne nu protams, nafta ar jāmeklē. Nesanāks izšaut purvā un pārvākties uz lielpilsētu. Savulaik pats sāku aizroties ar cmv, un pat bija vēlme pašam uztaisit (cits stasts), taču tas bija 9 gads un uz yt augšuplādeja visi kam nav slinkuma.

Pietam vairyms cmv “sižets” atsperas ļubestībā vai bērna dārza mortal kombat līmenī. Vai ta citu tēmu trūkst. Reptoloīdu atlantieši strīdās.

:sparkles:

1 Like
1 Like
1 Like

iespējams daži editing rada amatierisku noskaņu, bet kopumā nenoliedzami skaists darbs, jo viņi ļoti meklēja daudzveidīgākas lokācijas un arī ir dažādi kadri… :sparkles: