Lab...rīt?

Sveiki AF!

Jautāsiet, kas es tāds esmu? Ja tā, tad jauki, nebūšu lieki rakstījis, visu turpmāko.

Tālā 1995.gada ziemā dzima jauns puisis vārdā… intereses saglabāšanas nolūkos, sauksim viņu par "Immortal"
Fast Forward 15-16 gadus un “Immortal” iepazīst jaunu pasauli, pildītu ar brīnumainu mākslas formu, sauktu par “Anime” Pirmais īstais darbs, kas aizsāka ceļojumu šajā pasaulē ir slavenais Death Note, tālāk seko Code Geass (kas vēl joprojām tur īpašu vietu pie sirds) un tad jau āķis bija lūpā, un reti kas vairs tika smādēts.
Pāris gadus pirms anime, tika piekopts gammings, taču ar gadiem no tā aizvien vairāk nācās attālināties, līdz nonākot šodienā, tas tiek piekopts visnotaļ reti.
Taču “Immortal” nav nekāds alu cilvēks, šī mistiskā persona piekopj arī literatūras izzināšanu, biogrāfisku drāmu skatīšanu un viegla deep house un vocal trance klausīšanos.

“Es esmu aizņemts cilvēks, pat tad, kad neko nedaru” /Immortal/

Teiksiet, esmu iedomīgs? - Piekrītu, ne visi ir mana laika vērti.
Esmu izvēlīgs? - Ir jātiecas pēc paša labākā.
Varbūt alkatīgs? - Viennozīmīgi, alkatība ir cilvēka labākā īpašība, bez tās mēs neko nesasniegtu.
Neko īsti nepasaku? - Jāatstāj taču vieta iztēlei.

Tā tad atbildot uz jautājumu, kas es esmu?
I am Immortal and “Immortal” is me.

5 Likes

Esi sveicināts mūsu draudzīgajā forumā.
Ceru ka tev patiks un galvenais nebaidies veidot jaunas tēmas. :blush:

Čau Immo. :3 :

Rīts jau labs, tik kāds tas devējs?

Bet visā visumā topi jel sveicināts, šajā okultistu bariņā.

Sveiiks
:slight_smile:

Sveicinats foruma :slight_smile:

Sveicināts!
Ja es tev iedurtu ar nazi, un lēnām vilktu to pa tavu ķermeni, vai tu izdzīvotu?

1 Like

Sveiks! :smiley: Bīja interesanti lasīt tavu sasveicināšanos! :slight_smile:

1 Like

Sup

Hmm tadas dalitas asociacijas lasot … :smiley:
Lai nu ka, sveiks :wink:

Wow… cik interesanta sasveicināšanās :smiley: Sveiki sveiki :raising_hand:

Ahoy uz klāja… i mean forumā. ;D

@Kadiljaks
Devējs ir tāds, kādu pats vēlies viņu redzēt, jeb citos gadījumos, tāds kādu viņš vēlas, lai redz citi.

@Archy
Tas tikai pastirpinātu manu nemirstību, ja Tu ar tādām lietām nenodarbojies ikdienā, tad es turpinātu dzīvi tavā atmiņā.

@Nirutu
Tas nozīmē, ka mans uzdevums ir paveikts, esmu izraisījis vismaz kādas asociācijas, labas vai sliktas, tam nav nozīme, jebkurā gadījumā Tavs prāts apstiprina manu eksistenci, and thats what I call a win.

@Mr_Bunny and @Jua
Rakstīšanas pamatlikums - atrodi iespēju piesaistīt cilvēku, tādējādi būs garantija, ka prāts liks lasīt līdz galam. Pirmo iespaidu, otrreiz vairs neatstāsi.

And to the rest of you, thanks for being generic. Atvieglo manu atbildēšanu, ja tik daudziem varu ar vienu teikumu pateikt paldies.

5 Likes

Damn. Man patīk tavs skats uz visu, racionālisms un kā tu visu loģiski izvērtē. You seem like a very interesting person to talk with.

Pirmo iespaidu var neatstāt otrreiz, bet to var censties labot.

1 Like

Nu okay, tad vajadzēs kādu dienu tev ar ķebli iemest.
Anyways, cerams tev te patiks. Esmu ļoti draudzīgs :^)

1 Like

Hm, I smell an elitist :grin:
Bet man patīk tavs domāšanas veids :slight_smile:
Jebkurā gadījumā, esi sveicināts forumā! :raising_hand:

Jā, jo visi to saprot, kad tu viņus esi piedraudējis sadurt un nosist ar ķebli

3 Likes

Nja tavu eksistenci pavisam noteikti pamaniju :smiley:

@Teashine
Divas lietas, ko vērtēju ļoti augstu - Racionālisms un Loģika. Un, lai gan varu šķist kā interesants sarunu biedrs, agrāk vai vēlāk kāds tiks aizskarts, apvainosies un mainīs savas domas par 180°, bet tas jau protams ir atkarīgs no tā, cik interesants ir mans sarunu biedrs. Labot to iespaidu varbūt var, bet ja Tu esi spiests to darīt, tas nozīmē, ka cilvēku atmiņā tas tomēr paliks.

@Archy
Pieņemu, ka bieži mētājies ar ķebļiem, jo šķietami izbijies no iespējas paildzināt manu nemirstību savā atmiņā. Es gan neko necukurošu un teikšu kā ir - I am an asshole.

@dafqamidoinhr
You have a good nose, my friend. Lai gan es neuzskatu, ka mans sū*s ir labāks par cita, es to protu pasniegt skaistā buķetē.

@Nirutu
Savu mērķi sasniedzu, tagad laiks iekarot sirdis.

2 Likes

Ko tu centies panāk ar savu rakstišanas stilu? Ka esi pabāks par mums? Izmanto visādus tādus vārdus, vai arī dziļās domas. Pffff. Centies paspīdēt?

P.s welcome to forum.