Kur skatīties anime ar kvalitatīvu angļu tulkojumu?

Man pēkšņi radās interese, kur var kvalitatīvi skatīties anime ar angļu tulkojumu? Vienmēr skatījos krievu saitos, bet tagad radās vajadzība angļu valodā un nevaru atrast kur :smiley: help ^^

Viss vairāk jau laikam tiek izmantota kissanime.ru , beeeet tagad vienu otru dienu tā saite nestrādā :confused:

Tad nu tā vietā es gāju uz 9anime.to un tur šo to vairāk varēja redzēt, laikam.

Nu tad ja nekā, tad ir šie ryuanime.tv , watchcartoononline.io , animestreamonline.us (šajā tik daudzkam laikam nav eng dub versiju ieliktas)
laigan ir jau vēl citas, bet es neesmu īpaši skatījies un meklējis.

1 Like

nyaa.se

Torrenti, bet vismaz sakariigaa kvalitaatee un bez smirdiigaam reklaamaam.

2 Likes

paldiesiņš :slight_smile:

palielam prieks dub labakais ir watchcartoononline.io

3 Likes

@Menestrels thanks for edit :wink:

1 Like

Neaizmirsīsim pilnīgi par legāliem avotiem. :grin: http://www.crunchyroll.com/

Just doing my job. :wink:

2 Likes

kad neiet kissanime.ru, tad es skatos gogoanime.io
līdz šim ir bijis ok.

1 Like

gogo ir ok bet tur kvalitate bikin pieklibo salidzinosi

:sweat_smile:

vai arī esmu jau pieradusi.

da ne es jau neko sliktu tikai saku prieks tiem kas nav pieradusi es pats gogo skatos jaunas jo tur visatrak paradas

1 Like

Ja ir nauda, tad crunchyroll.com un funimation.com (funimation, padlas, reizēm nosper šovus no crunchyroll, jo viņi, redz, sadarboties nespēj, konkrēti šovi ir vai nu vienā vai otrā, bet ne abos). Tomēr 1080p FTW, es 720p un zemāk negribu skatīties.
Vienīgi man kaut kāda velna pēc funimation vairs never vaļā, visiem pieprasījumiem 403. erors. Maybe kkāds region block pēkšņi uzlikts?

1 Like

Man šķiet, ka latviešiem bija liegta pieeja funanimation.com no sākta gala. :thinking:

Tā izskatās, no ASV lapa veras vaļā kā nākas. Pārsteidzoši nesmuks risinājums, parasti vismaz kaut kāds teksts par reģiona bloķēšanu tiek izvadīts.

Tur jau tā lieta - pat neizvada pieklājīgu “sorry, not available in your region”, vnk salauzta lapa. Lowest form of region blocking possible.

1 Like

Te jau gandrīz izskatās, ka viņi nobloķējuši lapu CDN līmenī. :smiley:

Hmm, jā, tur lapas saturā ir kkāds iframe ar title “Funimation | Out of Territory”, tikai kaut kāda velna pēc body tagam uzlikts display: none… Viņi domā, ka man ir proxy, lol.

Tāpēc eksistē VPN.

Zinu ka vecs posts bet es parasti skatos - 9anime.is(man visvairāk šis patīk, labi SUB un DUB), kissanime.ru/m (laba mobīlā versija ar DUB un SUB), animetake.tv (tikai SUB ar labu mobilo versiju). Parasti ja kāda lapa neiet, pamēģini nākamo. (Protams ir arī Netflix, Funimation, Crunchyroll, bet tajos labāk ar VPN, jo tad var viss vairāk iespējas iegūt)

2 Likes

nwanime.tv hd kvalitātē, bet jārēķinās, ka būs jānoņem adblock. Bet dublētas anime mani, pat ar cirvi piedraudot, nepiespiedīs skatīties. Tomēr Japānā voice acting ir legit nodarbošanās, kamēr citās valstīs dublē kaut kādi kreisie aktieri, kas neļauj izjust varoņu emocijas. Ir protams reti izņēmumi, bet ar to nepietiek.

3 Likes