Kulta mītiņš pirmdien

Tā kā nākamā pirmdiena tika pataisīta par brīvdienu, piedāvāju sarīkot nelielu kulta mītiņu. Kā tas kultisms izpaudīsies? Būtu vēlams interesanti apģērbties, piemēram viss baltā vai arī gotiski, vai ar kādiem aksesuāriem, ja ir tāda iespēja. Mītiņš notiks Unicon cafe kur uzspēlēsim kādas tumšas galdaspēles. /gribu uzspēlēt Doom vai arī Dark souls galdaspēli :D/

  • Būšu
  • Iespējams būšu

0 voters

1 Like

2-4 spēlētāji un brīvi 3-5h īsti nav mītiņa formāta galda spēle.
+vēl nāksies pavadīt kādus 2h pie rulebook. Par cik tu essi Brālītis, tad visus 5h pie rulebook :smiley:

1 Like

Sounds fun… Bet aksesuāri/vai viss baltā… now thats a challenge… ow ! my work uniform, that’s black xD

1 Like

Also, UniCon Cafe var jebkurā dienā dienā aiziet bet patusēt ar Romas papuci gan reti sanāk. :smiley:

1 Like

Esmu garlaicīgs mietpilsonis un man nav wild drēbju, ko vilkt :(

Vai vispār unicafē būs vaļā pirmdien? Brīvdiena, kā nekā :o

Jā. Strādās kā parasti

Ar mani būs vēl 1 vai 2 cilvēki :smiley:

cikos tas varētu būt?

No trijiem

ļoti labi, man patīk ilgi gulēt :D tagad vienīgi jāizdomā ietērps. man jau labāk gribētos par mūķeni uzģērbties vai kāds budistu mūks :D

4 Likes

@Onii_chan tavām vēlmēm varētu vislabāk atbilst kāda H. P. Lovecraft iedvesmota spēle, taču neatceros, ka būtu kādu no tām manījis kafejnīcā.

Ja būs brīvs brīdis, apgūšu noteikumus. Ja atmiņa neviļ, iepriekšējā DOOM spēle bija visnotaļ gara. Redzēs kāda ir šī.

Dark Souls ir sliktākas atsauces, tādēļ es to kā pirmo prioritāti neizvirzītu.

2 Likes

Esmu sekmigi bieži mājās :smiley:

Gluži manas domas :heart: Mūķenes :heart:

1 Like

2 galdiņi rezervēti

1 Like

Iespējams piekāpšu. @Matejs arī kaut kad varētu pievienoties.

1 Like

Būšu no diviem

1 Like

Vai kāds tuvākās pusstundas laikā būs centrā?

1 Like

Es nezinu vai iet man. Tik daudz cilvēku tur ieradīsies.

2 Likes

iespējams ieradīsies. Stabili ieradīsies tikai 5 :D

You’re a glass half-full kinda guy, aren’t you? XD

2 Likes