Koniciua! Sveicināti sociālo tīklu cilvēciņi!

Ko pašlaik domā par gaidāmo filmu?

1 Like

Man ir ļoti negatīvs viedoklis par izmantoto pieeju filmai. Taisīt filmu, kur visa filma ir live action bet galvenā varone ir ar animētu seju lai būtu līdzīgāk mangai bija briesmīgs solis. Lai gan tas ir eksperimentāli, neesmu redzējis nevienu filmu, kur šads effekts nenogremdētu visu projektu.
Bet nu labi, sliktāk par DragonBall jau nebūs.

Nu pašlaiks esmu ar to pašu skepsi, kā tu. Taču sēž cerība, ka Rodrigess spēs izvlikt vismaz kaut ko skatāmu - Sin City viņam sanāca. Abi - otrs vnk, vairs nebija tas, kas pirmīt - tajā ziņā, ka tas nebija jaunatklājums un līdz ar to nevarēja vairs pārsteigt un bija savā ziņā sagaidāms. Nedaudz ar scvenārijs pievīla.
Rodrigess vispār dīvains režisors, pēc idejas neko dižu nav filmējis, taču tās dažas lentes, kur viņam bija dota iespēja, parāda, ka viņam ir savs raksturs kā režisoram.

1 Like

Tieši tā. Ar svaigiem režisoriem ir tas risks, ka viņi eksperimentē. Eksperimenti var novest pie fantastiski izstrādātiem effektiem/atmosfērām, vai arī netrāpīt un izbojāt visu filmas uzbūvēto kompozīciju.
Tāpēc kaut kā liekas, ka jauniem autoriem eksperimentēt vajadzētu ar orģinālām filmām, nevis klasikas ekranizācijām. Bet nu, tā ir holiwooda, big buisness, big politics.

Oooh, heyo. Sveicieni arī no manis šajpus internetam!

1 Like

Holivuda jau anime/manga kā zelta bedri izskata no 90-to gadu vidus, taču deļ daudzām problēmām kā āzijas mentalitāte un uzvedība, scenāristiem izraisīja panikas lēkmes, bet tas, kas tapa bija nelasāmas šausmas.

Taču pēdējā laikā viņi sāk kļūt drosmīgāki aka labāk daram un mācāmies no kļūdām. Tas pats GITS, nemaz nebija tik draņķigs, jā bija savas kļūdas un haltūras, taču galu galā filma ir visnotaļ skatāma. Savukārt Death Note (neesmu redzējis) vispār esot miskaste. Taču Blame! ar savu šarmu - vispār ko par to tu domā?

Vispār vari par Blame! šeit izteikties #20 D6.lv podkāsts - BLAME!

Kā redzi bildē, par GITS un BLAME man ir uh ku daudz ko parunāt. :smile:

1 Like

Nu ko! Aiziet!

Greetings from the local Wizard here. Hope you will enjoy yourself here. Play nice, play fair.
mmxFdk2

2 Likes

Sveicināts. :slight_smile:
Vai ir iespēja redzēt visu tavu mangas kolekciju?

Hiya!

1 Like

Nav nekas daudz. Pagājušgad tik nonācu pie lēmuma sākt krāt. :slight_smile:

2 Likes

Mana mangu kolekcija (un daļa no mēroga modeļiem, badges un konsoļu spēļu kolekcija). Vēl ir Noragami un Boku no Hero Academia mangas citā istabā.

9 Likes

image

1 Like

Oho, iespaidīgi. Tu viņas komplektos pērc vai pa vienam? Un cik ilgu laiku/ kādas izmaksas tādam pasākumam? O_o

Man tikko iebelza pa seju .

1 Like

Ik pa laikam pērku pa vienai vai divām. Un krāju jau kādus 10 gadus or so.

1 Like

Paldies par motivāciju. :) Būs man uz ko tiekties.

1 Like

mm. jauki.
@Farlien tev ar nice.
Es ar palielīšos tad ;d, 2016. + 2017. gads - https://imgur.com/a/87xCm
2018. pagaidām tur dzīvoklī tik četri waqwaq sējumi stāv.

1 Like

Nice. A Silent Voice un One Punch Man man gribētos savā kolekcijā.