Konichiwa ar Chris San (✌’ω’)✌

Konichiwa saviem forumbiedriem, H=hihi!:))
Te Chris! (4channer, redditer and professional anime * er * xDD

Esmu sugoi puisis (otoko :muscle:), briedumgados - 18, esmu japāņu kultūras fanāts un pats zīmēju mangu, ir ok! Varēšu iepostot savu mangu vēlāk わらい :grin:

Pašlaik skatos Hajime no Ippo un no draugiem ieteikto Steins Gate :kissing:
Lasu Tokyo ghoul un Molester man!

Spēlēju Leģendas un drīz studēšu IT, sapnis ir savs online anime store! :alien: :heart_eyes:
Satiec mani UniCon 2018 hihi ☜(˚▽˚)☞
:raised_back_of_hand:
Arigato!

3 Likes

Sveiks. Veiksmi piepildīt savu sapni, un interesanti redzēt tavu mangu :)

Gaidīsim tevi mūsu gājienā uz Uniconu: Gājiens uz UniCon 2018 - #5 by m1raz

^-^

1 Like

Sveicu tevi šajā tumšajā interneta nostūrī, kur iespīd vienīgi gaisma, kurai ir krāsaini mati un lielas acis!

1 Like

Esmu pārliecināts, ka tev kkur datorā ir noglabāts fails, kur tev ir sarakstīti visi šie sasveicināšanās joki xD

Es neesmu narcisistisks cilvēks, lai glabātu un tīksminātos par saviem sasveicināšanās tekstiem. :D Ja man kaut kāda iemesla pēc ļoti savajadzēsies šo “komisko zeltu”, paprasīšu to datubāzei.

Sveiks mans draugs

1 Like

:wave:

1 Like

Nevaru sagaidīt Tevi beidzot satikt UniCon 2018 :100: Iedvesmojoš domubiedrs !:owl::pusheen: Tavs cosplay vienmer ir tik kawaiii :unicorn:

1 Like

Ahā, svaigas asinis.

Sveicieni šajā forumā!

Ummm… Hello?
1502082134_88549cd5e16c505b4cf38e878dd5c27b1fdb68d7_hq

Basically… čau visiem, kas piereģistrējās pēdējā dienā.

1 Like

Saku to pašu! Gan jau ar visiem aprunāšos. ;)

Haiduk!

  1. Ar prieku apskatītos tavu mangu - neesmu mangas zinātājs, taču labus “art” novērtēju ar prieku!
  2. Anime Online Store - LV merogos vēlies vai tādu globālāku - vismaz sākumā?

image

1 Like

helloo ^^

Esi sveicināts forumā!

Paldies! Kad uzzīmēšu kko postojamu, to ielikšu! Un tas online store, vēl jāizdoma, tas vienkārši būtu, manuprāt, labs veida kā iepazīstināt visus ar japāņu kultūru

Prieks iepazīties! Enjoy your stay! ^w^