Komūnas zīmētāju/radošā grupa?

Continuing the discussion from Komūnas galdaspēļu saspēles grupa:

Man radās ideja/jautājums, kas tika iedvesmots no galdaspēļu grupas.
Vai AF.lv vajadzētu zīmētāju/radošo grupu?
Kā es to iedomājos, līdzīgi, kā galda spēļu grupa, tiek origanizēti pa laikam mini satikšanās kur varētu darboties. :'D
Vai tas būtu interesanti, nepieciešami vai aktuāli?
Šī grupiņa var arī pievienoties Unicon origanizētajiem zīmēšanas pasākumiem NVO namā vai arī saiet kopā zīmēt Unicon cafe vai citās lokācijās. Pamata doma būtu pavadīt laiku, iedvesmot vienu otru un dalīties ar darba rīkiem utt. :'D

Tā ir tikai ideja. Jūsu domas?

2 Likes

Neesmu dalja no ziimeetaajiem, bet vai tad tam nav paredzeets:

Jā, bet ideja ir, ka satiekas bariņā IRL un zīmē.
Zīmējumu stūrītis ir tikai kur publicē gala darbus vai melnrakstus.

So basically tieshi tas pats tikai klaatienee. :smiley:

Nu nē. Ir atšķirība vai satiekas bariņā dzīvē un zīmē ar to ka publicē zīmējumus vnk internetā.
Ja dzīvē, tad var iedvesmot viens otru un arī var mainīties ar darba rīkiem un vienkārši var pavadīt laiku kopā. Zīmējumu stūrītī ieliek parasti vienkārši darbiņus un cilvēki izsaka viedokli vai patīk vai nē utt…

Daļēji gribas izveidot tādu mazu squad, jo mani interesē Unicon NVO namā origanizētie zīmēšanas pasākumi, bet man nav ar ko iet uz viņiem :'D ja būtu jau esoša maza grupiņa, būtu manuprāt patīkamāk (?)

1 Like

Ja man tajaa dienaa briivs, varu aiziet kompaaniju sastaadiit. @dafqamidoinhr arii visdriizaak tad buutu.

Domāju, ka tā nav slikta doma. Ja ir iespējams savākt kompāniju, kāpēc ne? Cik bieži tādi mītiņi notiktu?

@Especti jau mani te iesien bez manas piekrišanas :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No maniim 10min ko aiziet liidz 100.videnei jeb NVO.

Tas ir tāpat kā cosplay groop. I want to join Artist group too

1 Like

atšķirībā, cik liels entuziasms un laiks cilvēkiem būs. :'D

1 Like

Es gribu tagad tādu pēc iespējas ātrāk. Kādā sestdienā vai svētdienā. Bet kur. Vaidzētu telpas kur nebūtu Unicon caffe aura

well… šo sestdien (rīt) 14:00 notiek Arts Workshop NVO namā.
Nekad vēl neesmu bijusi uz šiem pasākumiem.

Bet nu labi. Moška jau var aizmaukt iemēģināt roku tur


(Edit)
Oh hell na. Ieriķu iela 43A. Tas ir ellē prom kudī no manis. Es nez vai man būs tāda apņemšanās.


@Menestrels Mums vaig savu slēgtu grupu kā Cosplay bija!

Es domāju ierasties rīt uz Arts Workshop. Vai kāds vēlas pievienoties?
@Especti @dafqamidoinhr vai jūs būsiet? @anon81076694 es ceru, ka tu saņemsies :'D
Man nav ne jausmas kā notiek šie pasākumi. Ceru, ka būs ok.

Man jaastraadaa, bet par @dafqamidoinhr nemaaku teikt.

Nope, šodien netikšu.
Uz šitādiem pasākumiem droši vien pievienošos vien pēc diplomdarbu trakuma :sweat_smile:

aw. žēl. nu nekas :c

Es ar nevaru. man nav laika zīmēt un jūtos drausmīgi.

:frowning:
oh well…

Vai kaut kas noticis? Ceru, ka drīzumā jutīsies labāk… :c

Ehh, man ir okai nu cik nu vakardienas Tusiņš.

Pluss man nav piederumu. Man marķieri ir pazuduši un papīrs beidzies. pēdējais kas ir no A3 ir milimetrupapīrs un es uz A4 nezīmēju. man nepatīk mazi izmēri A3 un A2 ir mans konforta līmenis