Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Yosuga no Sora pretty cool :smiley:

1 Like

Haha :stuck_out_tongue: nja neslikta :stuck_out_tongue:

Berserka iedvesmota meklēju citas vecas ‘garām palaistas’ anime. Top 10 listē uzgāju GOT ( http://myanimelist.net/anime/245/Great_Teacher_Onizuka ). Diez vai kāds te ir to redzējis. Ir forša! Iesaku, ja gribas izsmieties :banana:

esmu redzejis soory :slight_smile:

Šo man šķiet liela daļa redzējuši, kuriem patīk anime, šī ir lieliska klasika! :smiley:

Forsi! Tev un galvenajam varonim ir sis tas kopigs :smiley:

@Mr_Bunny - doma? Man likas ka tadas vecas ne visiem patik skatities =] ceru ka Tev taisniba!

pag ko kas man ar vinu kopigs :stuck_out_tongue:

9/10, kad to skatījos kādi 8 gadi atpakaļ. Ļoti patika humors un arku tēmas, jo pats tad vēl biju vidusskolā.

Nu jā, tas humors manuprāt ir pietiekami normāls, lai noturētu utt

lol, Great Teacher Onizuka nav zudusi anime, cilvēki zina par to, vismaz iesaka; man gan tā uz pusēm… man labāk patika Beelzebub, kas ir lielāka fantastika :smiley: (paskatās netā gadu…oh snap, tā ir 2011-2012 anime, derp… vietnē, kur skatījos, šķita, ka tā ir galīgi veca anime :smiley: :smiley:

Jaa…humors, stasts (katra studenta probl.risinasana) un morale ir super. Pats nobeigums likas nedaudz jocigs.
@darkray - kas diez tas varetu but :smiley:

1 Like

Parunaaju ar chuvaku par Berserk. Ar cilveeku, kursh lasa mangu. Un, welp, uzmetu aci studijaam, kas veido jauno animi. Neshkiet daudzsoloshi. Pie art style var pierast, taa nav probleema, bet jau tiek izlaistas nianses no mangas. Nu, skatiisimies un cereesim, ka tas buus tas pats brutaalais un nevienu nesaudzeejoshais Berserk, kas mangaa. Nevis taads, kas pielabinaats internetam, jo shodien jau pat vairs nevar elpot taa, lai kaadu neaizskartu.

1 Like

Jaa, butu labi.
Ja godigi - neceru ka bus tik pat labi. Tadu meistardarbu ir gruti parsist vai pat vnk turet lidzi.

Te runa mazaak iet par “paarsishanu”, bet gan, ja ne 100%, tad vismaz 90% mangas attainoshanas. Ar visaam izvaroshanaam, brutalitaateem utt. Pats neesmu lasiijis mangu, bet visticamaak saakshu, jo esmu pietiekami ieintrigeets.

@Mafii Servamp anime is 100 % created for you neko vampire ahh so nice

Thaaaankssss!!!

:slight_smile: your welcome

Danganronpa 3: Mirai-hen atgaadina Mafiju. o_O Visi gulj un kaadu novaac.

Tikmeer Zetsubou-hen atgaadina Danganronpa. :D

Shokugeki no Souma ep. 3 - viss, par ko speeju domaat:

1 Like

hey , kads zin kad jaunas Fairy tail serijas iznaks? nekas nav paradijies kopsh marta. tnx

Tas man šķiet dēļ tā jaunā Fairy Tail spin off’a