Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Man liekas, ka vērtējumā 7 iet darbi, kas ir subjektīvi - objektīvi labi, bet nekas īpašs, bet subjektīvi kādam var būt āķis uz to :smiley:

… k.gan to var teikt gandrīz par jebkuru vērtējumu ;o

Man tā atzīme vairāk ir kā, nav priekš manis tik ļoti interesanti, bet tā jau nav slikts. Kaut kā tā :smiley:

Un jā to var teikt par jebkuru atzīmi, mans piemēram ieliktais 4-1 var būt kāda 10 un vica versa :smiley:

1 Like

Pēc populāra pieprasījuma - bija skatāms, bet nekas super labs. Lai gan notikumi aizgrāba, sērijas nav pabeigtas un vietām sasteigtas. Vienu lietu gan pateikšu, kas ir liels plus - paņemtā ideja no Log Horizon par informācijas ievākšanu ir daudz labāk apstrādāta, jo MC nečakarējas pussezonu līdz veselai sezonai, lai uzzinatu kaut kādu sīkumu, neskatoties uz to, ka ir viens no OP čariem. Te galvenais varonis pa lielam dara ko grib, jo viņš to var.

Pēc idejas līdzīgi Benderam.
http://www.skulltripper.com/uploads/4/6/1/4/46148265/1290651.jpg

2 Likes

vot tur es tev piekritu :slight_smile: vins dara ko grib :slight_smile:

Cik daudz animē jūs skataties ?
Es 22 :neutral_face: un nav ne jausmas ka visu noskatīties

1 Like

Max 3 vienlaikus, neskaitot sezonālos, bet tas riktīgi max ir

apmēram par 3 vairāk kā es :smiley:

Ouu, tad esmu on top of my anime game i guess :smiley:

1 Like

at least one place above me fo sure :smiley:

Vismaz kaut kas, jāsāk jau ar tām mazajām lietām :smiley:

wtf…es skatos… es skatos vienu, ā nē, divas animes… roka neceļas skatīties sezonālās (k.gan Berserk sanāk (giggle) y,y,y,y es beidzot skatos Serial Experiments Lain! 5 ep - tāāāāds šizo, taaaads murgs…pat nepamanu kā laiks paiet, paldies dievam :smiley: :smiley:

1 Like

Ah, Lain, tas ir tāds interesanti, neinteresanti, dīvains gabals :smiley:

1 Like

Es skatos uz to optimistiski, esmu pirmā no otra gala, so … formula for success :smiling_imp:

1 Like

Man tās formulas vēl par sarežģītu, tādēļ vēl aizvien mīcos tajā pirmajā galā :smiley:

Ja pabeigtaas, tad parasti tikai vienu vienlaiciigi. Nav pacietiibas vairaak skatiit. Ja sezonaalaas, tad parasti 10+. :smiley:

noskatijos Donten ni Warau viena piegajiena… lidz 10. epizodei likas wtf, bet pec tam sapratu kapec tads vertejums :) tomer nedotu vairak par 8/10. ir ari 2. sezona vai kkas tml?

1 Like

2 sezonālās un vienu jau kādus 3 mēnešus skatos :grin:

O, es ar domāju kādreiz noskatīties Serial Experiments Lain. Ir tā vērts? Es tieši meklēju māksliniecisku šizo :grin:

Nu, ja kas tāds then it is up your valley :smiley:

1 Like

pašlaik man ir sajūta, redzot pusi, ka Serial Experiments Lain manā uztverē ir diezgan līdzīgs Paranoia Agent un Welcome To The N.H.K., kur Paranoja piedāvā almost šizo, bet NHK ir piezemēts šizo, kas gandrīz nemaz nav; bet iemesls kpc redzu līdzību - sajūta, ka māca morāles tpt kā šie divi darbi.

bet nu, es labāk noskatīšos līdz galam, lai ieteiktu…k.gan…es ļoti izbaudu vizuālo, man patīk tās karstās vasaras ainas - vrb budžets liedza vairāk izkrāsot, bet izskatās ļoti simboliski un piesaista manas cilvēka atmiņas par karstām vasarām :smiley:
Un ēnas - izskatās intriģējošas ^^

1 Like