Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

obligati ovu noskaties :smiley:

Nolēmu noskatīties 5 Centimeters Per Second (Byousoku 5 Centimeter)…
(( Anime atradu no 13 anime ar elpu aizraujošiem fona dizainiem :blush: ))
Likās nedaudz jocīgi, ka lasot reviews bija skatītāji, kuri īsti neizprata anime notikumus un dziļo domu… Anime notikumi bija salīdzinoši lēni un tie bija diezgan bēdīgi. Rosināja uz pārdomām. Manuprāt, lai skatītos so anime vajag specifisku garastāvokli. Kopumā man tiešām ļoti, ļoti patika un nereāli skaista anime. Ne par velti tā bija tajā sarakstā. :sparkles:

3 Likes

Big order tikai 10 epizodes meh cik garlaicigi :slight_smile:

hmh Gakusen Toshi Asterisk neslikti beidzas sezona ka jau gaidams uz cliff hanger tgft jacer un jagaida vai bus 3 sezona :slight_smile:

Ahh Hundred tik superigi nobeidza sezonu pashas beigas vienk ta nosmejos jacer gan ka 2 sezona shitam bus :slight_smile:

Redzot Infinite Stratos visi šie copycat anime piegriezās 6.7/10 manā vērtējumā.
Nu vismaz viņš nebija truls. :smiley:

nja ir jau bikinj man ari tas pats infinite stratos kopija bet tpt neslikta :slight_smile: :smiley: skatities vareja un bija kur pasmieties :slight_smile: + OP simply my favorite :slight_smile:

2 Likes

ja ir viena lieta, kas man nenormaali besii Gakusen otrajaa sezonaa, taa ir Floras balss. Vinja peec kaut kaada nolaadeeta burunduka izklausaas. Alvin & The Chipmunks meets anime… -.-

Un Infinite Stratos bija skataams liidz otrajai sezonai, kad vinji sachakareeja pilniigi visu. Plota vairs nebija nekaada, Ichika palika par galiigu atsaldeni, skuki nebija labaaki un vinji iemeta veel “slabs of meat”, lai tikai padziljinaatu jau taa drausmiigo harem situaaciju. Vieniigais teels, kursh shkita kaut cik attiistiits bija Charlotte. Visi paareejie vareeja tikpat labi buut izgriezti no kartona…

1 Like

Es tik vienu lietu nesaprotu. Kaapeec Ikoma no Kabaneri ir zaljaa kraasaa? Vinjsh reaali peec kaut kaada salaata izskataas.

Es pēc PV un pirmās epizodes cerēju, ka tas nebūs MC, jo viņš ir ļoti nepievilcīgs. :smiley:

Nu tas mani galiigi neuztrauc. Man vairaak traucee taa vinja kraasa. Visi izskataas piederiigi animaacijai, bet MC ir konkreeti nevietaa. :smiley: Pat Arita Haruyuki iedereejaas Accel World pasaulee. Bet te? Vairaak izskataas, ka vinjsh bija peekshnji izdomaats, kad kaads no ziimeetaajiem uz poda seedeeja.

Noskatījos “Joker Game”

1 Like

No sākuma bīja tāds kā visi pārējie, bet līdz kļuva par kabaneri tā nomainīja krāsu, takā es domāju viņi vienkārši viņu grib vairāk izcelt, padarīt savādāku.

Oh, no, no! Rīt būs jānoskatās pēdējā. Viens no tiem anime, kas šosezon visvairāk patika.

Jeega nekaada. Tikpat nederiigs un nozheelojams kaa Eren un Lelouch. :smiley: Ar ‘izcelshanu’ tikai izcelj to kartona plaaksni, kas ir vinja “teels”.

It kā to varētu skaidrot ar to, ka viņš kļuva par kabaneri, ir daļēji miris… bet tad pārējiem kabaneri arī vajadzētu būt zaļiem, so lol dunno. Varbūt tēlu konceptu veidotājam monitors īstās krāsas nerādīja :smiley:

Da nee. Seedeeja uz poda, notiiriijaas, ieraudziija zalju kraasu un paar vinju naaca apgaisma!

Jā, tēls tik tiešām nav labākais

Kabaneri palicis pārāk paredzams, par daudz šī sižeta līnija apspēlēta, lai radītu šoku vai pārsteigumu. Eh, vismaz bilde vēl daudz maz okei izskatās, bet arī tās kvalitāte kritusi salīdzinot ar sezonas sākumu.