Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Šie garie vienkārši nav tik labi skatām no sērijasuz sēriju manuprāt, it īpaši, ja kāda šādveidīga arka

nja tas ka kuram es esmu parak nepacietigs tpc skatos katru nedelju :D:D mazs spoilers luffy has his own fleet with more then 5000 men ahaha :smiley:

Tas ir diezgan liels spoilers, bet pēdējais laiks! :smiley:

:smiley: vai ne :smiley: nu nav tik liels tas viss ir janoskatas lai varetu saprast kpc :smiley:

Piektdien pabeidzu skatīties Full Metal Alchemist: Brotherhood. Teikšu tā, man ir jauna anime manā topā. Kā jau parasti uzspieda uz feels bet kopumā anime ir laba.

2 Likes

A post was merged into an existing topic: Kiznaiver

Machine-Doll wa Kizutsukanai 9/10 me gusta
tiku galā…

9 nedotu, bet solid 7 gan. Bija labi momenti, bet kopumaa ne ar ko neatshkiiraas no citiem haremiem. :slight_smile:

steam codes

Noskatījos Witch Craft Works. Nekas jauns, nekas spožs, bet man patika. Patika tikai dēļ MC meitenes, kura bija īpatnēja, bet simpātiska. :smiley:

es nesaprotu par ko visi taa priecajas par full metal, noskaitjos visu, bet garlaicigi un nekas ipash…

Tas jau kā kuram. Man likās interesanta, kaut gan beigas bija paredzamas

Nebija slikts, bet tomēr over-rated.

Nesen pabeidzu Future Diary. Varoņi bija saistoši un forši, bet beigas…Arrg, ļoti nepatika :confused:

Ova arī ?

Nope, neesmu redzējusi. Man nepatīk īsti OVA skatīties, jo tad tas sabojā visu mood par animi :smiley: Nuuu that’s my opinion…

Future Diary ova savelk visu stāstu kopā tur tas joks

Hmmm…Tad mosh būs jānoskatās…

obligati ovu noskaties :smiley:

Nolēmu noskatīties 5 Centimeters Per Second (Byousoku 5 Centimeter)…
(( Anime atradu no 13 anime ar elpu aizraujošiem fona dizainiem :blush: ))
Likās nedaudz jocīgi, ka lasot reviews bija skatītāji, kuri īsti neizprata anime notikumus un dziļo domu… Anime notikumi bija salīdzinoši lēni un tie bija diezgan bēdīgi. Rosināja uz pārdomām. Manuprāt, lai skatītos so anime vajag specifisku garastāvokli. Kopumā man tiešām ļoti, ļoti patika un nereāli skaista anime. Ne par velti tā bija tajā sarakstā. :sparkles:

3 Likes