Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Nee, Death Note. One of the more boring shows I remember.

How dare you my good sir.

1 Like

Death Note bija patiešām labs līdz L nāvei. Pēc tam, tikai okay. Skatīties varēja, bet vairs nebija tas…

2 Likes

Nu, kaa viena no pirmajaam shkita interesanta, bet shobriid pat ne mazaakaa interese nav par to shovu.

Big Order ep 9
The rape is real :neutral_face:

A post was merged into an existing topic: Kiznaiver

Yes beidzot doflamingo arka noslegusies nakosa One piece serija bus interesanta nevaru sagaidit :slight_smile:

Aha, man uzreiz ir doma sākt skatīties, jo noliku uz hold līdz beigsies šī arka

:smiley: :slight_smile: hehe

Šie garie vienkārši nav tik labi skatām no sērijasuz sēriju manuprāt, it īpaši, ja kāda šādveidīga arka

nja tas ka kuram es esmu parak nepacietigs tpc skatos katru nedelju :D:D mazs spoilers luffy has his own fleet with more then 5000 men ahaha :smiley:

Tas ir diezgan liels spoilers, bet pēdējais laiks! :smiley:

:smiley: vai ne :smiley: nu nav tik liels tas viss ir janoskatas lai varetu saprast kpc :smiley:

Piektdien pabeidzu skatīties Full Metal Alchemist: Brotherhood. Teikšu tā, man ir jauna anime manā topā. Kā jau parasti uzspieda uz feels bet kopumā anime ir laba.

2 Likes

A post was merged into an existing topic: Kiznaiver

Machine-Doll wa Kizutsukanai 9/10 me gusta
tiku galā…

9 nedotu, bet solid 7 gan. Bija labi momenti, bet kopumaa ne ar ko neatshkiiraas no citiem haremiem. :slight_smile:

steam codes

Noskatījos Witch Craft Works. Nekas jauns, nekas spožs, bet man patika. Patika tikai dēļ MC meitenes, kura bija īpatnēja, bet simpātiska. :smiley:

es nesaprotu par ko visi taa priecajas par full metal, noskaitjos visu, bet garlaicigi un nekas ipash…