Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

GTO man nepatik jo reizēm ļoti moralizē un dialogi skan tā ka nevis bērniem būtu rakstīti bet paši bērni ir rakstijuši

Un es nesaku ka nepatik es teicu ka ir meh

1 Like

Es šodien skanu cinisks :smiley:

Prieksh manis labaakais tajaa gadaa. :slight_smile: Ne velti Inori viena no maniem miiljaakajiem chariem. :stuck_out_tongue:

Pats vēl biju “bērns”, kad skatījos :smiley: Man patika tad, tagad būtu citādāks skatījums, bet cik ļoti? To neviens nezinās teikt, jo rewatching fans neesmu.

GTO ir norm, bet neteiktu ka ir daudz kas tā atkārto saturu. Perverss ex-biker bandas līderis/jaunava kurš izdomā kļūt par skolotāju un atrisina skolēnu problēmas nav diez ko izplatīta lieta. Pieņemu ka cilvēkiem vienkārši neatbilat humora izjūta.
Pat live action bija nice

turu gatavībā linku uz “pre-2000 anime jeb vienkārši vecas anime
:D:D:D:
Piekrī†u, ka Guilty Crown bija salīdzininoši smuka, bet nu… vai vērts izdot animi tikai, lai būtu kur paskatīties uz salīdiznoši smuku grafiku, ja konkurencē jau ir tik daudz līdzīga sižeta, labāk uzrunājošas animes?
Tas mani apbēdina mūsidenu tirgū - galvenais ir ražot, mazāk domāt par kvalitāti :frowning:

Es šdn sapratu, ka man šis tēls asociējasar to Mēriju Popinsu -es nezinu kas pie vlenas tas ir, bet Simpsonos, man šķiet, ka tāds tēls tika apspēlēts un tas atiblda par “kārtību-tīrību” XDDD

Premise tik specifiski netiek atkārtota, bet situācijas un humors tiek gan. Problēmas ar vecākiem, autoritāti, iekšējie konflikti, etc… General themes konstanti atkārtojas, jo cilvēkiem problēmas globālā mērogā ir tās pašas vai ļoti līdzīgas.

Tāpēc visi tie vispārīgie psiholoģijas testi strādā uz neaptēstiem ļautiņiem. Reiz ar kursabiedru joka pēc piekāpām pie scientoloģijas zombētājiem, viņu manipulatori ātri vien uzoda manas un čoma galvenās problēmas. Lieliski parāda, ka neviens nav unikāla sniegpārsliņa.

Ansatsu Kyoushitsu uzreiz naak praataa.

ja bet ja godigi GTO ir bikinj unikala es tgt skatos vinju pirms tam nebiju redzejis un stasts mani aizrauj :slight_smile: cik gan zhel ka animacija tada paveca bet tpt man riktigi patika shi anime vismaz pagaidam un + vel par to ka daudz serijas :slight_smile:

1 Like

reku viens no iemesliem kpc man patik shita anime omg ta norecos :D

un tas ir iemesls, kpc man bija vng par to animi XD
Es tšm to skatījos, skatīšanas pēc @_@ Plus, gaidīju izaugsmi XD

Pirmā gārā epizodē ir lieliska… smējos asarās
Tas gan tas gan

ja pati 1 epizode mani ari piesaistija pie shis animes :slight_smile: man ta doma vien ka vins ir skolotajs un dara tadas lietas vien jau liekas smiekliga :smiley: un patiesham sen neesmu skatijies animi kur katra serija ir daudz vietas kur pasmieties :D:D

  • tas naids ko pret vinju zrada tas direktora vietnieks ehh :smiley:

Nu nu :/, tevi gan viegli sasmīdināt.

1 Like

Nostalğijas dzīts noskatījos golden boy, bestest shit

Piedod ka tik vēlu reply , bet nē animi es jau ļoti ilgi skatots, tikai es gandrīz vai esmu pabeidzis another, jeb 7 episode un suzukai noskatījos pirmo, bet vēl kautkā nevelk uz turpināšanu :lol:

1 Like

No kruta Onizukas skolotāja uztaisija vaju bezkaulainu slimu ar hronisku slimību pāķi… :/ Noup…

Bakemono no Ko ir pieejama filma, nezinu cik labi ir sub.

It kā nav labi subi. Ja jau iznāca, tad dažu dienu laikā būs labi subi. Var jau paciesties. Iesaiku gaidīt meme Commie

http://www.nyaa.se/?page=view&tid=793482