Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Delj visam jusu runam pats saku skatities ti shinsekai yori un ja man patik :slight_smile:

1 Like

Shinsekai Yori :raised_hands:

1 Like

Es ceru, ka Jūs to noskatīsieties līdz 31ajam ^^

Es par to pat topic uzrakstīju :smiley:

kur? Būšu palaidusi garām. Iedosi iečekot?

Tikai tagad pamanīju, ka @Jua ir viens no galvenajiem varoņiem pašā animē. :D

paskaidrojumu prasās

Kāds vēl galvenais varonis? :smiley:

Meitene ar sarkanajiem matiem, tā kura ir Saki mīļākā. Viņas vārds Maria jeb Marija. :slight_smile:

pati Jua to nav pamanījusi :D

zinat kādu līdzīgu anime? :)

Hmm kā tieši līdzīgu? Ar ļoti interesantu pasauli? Ar labu/filozofisku stāstu?

jap

Psycho-Pass ir ļoti labs variants, ja neesi redzējusi. Interesanta pasaules uzbūve un līdz ar to pašas sabiedrības veidojums futuriskā Japānā. Sižets ar liks padomāt, bet atšķirībā no Shinsekai, tas būs parādīts nedaudz brutālāk.

Ir redzēts, jā :slight_smile:
lai gan es baidos skatīties otro sezonu. Saka ka tā esot sliktāka un labāk skatīties filmu

Skaties otru, ir sliktāka animācijas ziņā, bet kopsumā nav tik traki. Un es netiektu, ka filma būtu arī pirmās sezonas līmenī.

Vari pačekot Ghost in the Shell sērijas. Vari pamēģināt Guilty Crown - skaista animācija, fascinējoša mūzika. Tikai stāsts tāds ir kur piesieties un arī pasaules izveidojums noteikti nav ne tuvu iepriekšēji minētajām animēm.

jā, es skatos Ghost in the Shell. Pagaidām nākas piespiesties - vēl neesmu atradusi personāžu, kas patiktu. Ceru, ka stāsts aizraus un viss aizies.

Hmm…būs Psihopāta filma jāiečeko un tad otrā sezona.

Ghost in the Shell ir vairākas labas filmas. Personāži tur tādi, galvenā varone, ir bad ass.

Izgāju cauri savam listam. Vēl ir Sidonia no Kishi, kas vairāk ir space opera un mecha krustojums, bet tur ir sabiedrība, kas izdzīvošansa dēļ ir radījusi 3 dzimumu, jeb dzimumu, kas var būt gan male, gan female. Tad arī tur ir nedaudz nemirstības nozīmīgums iekļauts, bet tas minimāli.

Neko vairāk īsti nevaru ieteikt. Grūti kādu animi pielīdzināt Shinsekai kvalitātei.

1 Like

Galvenais no spoilers man ta anime liekas laba gribu noskatities normali bez spoileru palidzibas

Paldies, iečekošu.
Es īsti nesaprotu kāpēc man nepavelk Ghost in the Shell. Man Matriks pat ļoti patika un saka, ka šī anime ir līdzīga un iznākusi pirms Matriksa. Tā kā varbūt pat ir iedvesmojusi tā tapšanu.
Varbūt pirmā pusstunda nav tik auzraujoša kā pārējā filmas daļa.

Ja Matrix patīk nu tad jā. Vajadzētu arī Ghostam patikt. Starpcitu varu ieteikt Matriksa animi - Animatrix, kur notikumi ir pirms Matriksa un stāsta par Matriksa izveidi. Ja esi fans ir vērts uzmest aci. https://en.wikipedia.org/wiki/The_Animatrix

1 Like