Kiberpanks un ...?

OW jautājums ir par to vai mākslīgās apziņas īpašniekam pienākas arī tiesības

1 Like

Kas tad?

OW vairāk pēc futuristic ož. Cyberpunk viens no galvenajiem elementiem, tomēr ir - punk. =_=" Also, tev jāarstējas. Eksistē daudz citas spēles, izņemot OW. xD

Kamēr OW man neapniks, tikmēr citas spēles man neeksistēs xD

2 Likes

Tu esi aprobežots.

1 Like

Man patīk OW un viss

2 Likes

ir jēga atkārtoties? :D

1 Like

Vai tad man obligāti jāspēlē kas cits izņemot OW? :smiley:

Ne, bet, ar nav jābāž savas intereses visiem pēc kārtas, kā kkāds Jehovas liecinieks :smiley:

1 Like

Savas intereses? :smiley: Šis topiks ir par ģērbšās stilu, kas izrādījās, ka ir kkas starp futuristic un nedaudz no citiem žanriem. Pārējie OW topiki radās no tā, ka tika likvidēts OW klaču topiks

Tad iesaku tev iepazíties ar Fandomiem. Itká tavs límenis ļauj veidot fandomus :D

Tas jau būtu tas pats OW klaču topiks, bet zem cita vārda

Tikai, moderātori un administrātori nedrīkst moderēt fandomus, līdz ar to tas netiks izdzēsts :smiley:

Domā apiet modus un adminus? :smiley: Šāda fandoma izveide izdarīs to, ka padarīs OW klačas nepārskatāmas

es neko neapeju. Šos noteikumus ir apstiprinājis viss AF sastāvs uz to brīdi un tie skaitās par nemainīgo konstanti.

Laiks atgriezt OW klačas. Paldies tev par ieteikumu :wink:

2 Likes

I am ready for it .

1 Like

Neejas arppus topika. :grinning:

Es uzskatu, ka tā tev ir atkarība, tāpat kā man kādreiz no WoW 4 veselus gadus speleju un nekas cits tā arī neinteresēja un kad te vienu dienu pazuda interents man uz veselu nedēļu brālis atveda Single player spēles tad es tikai atžirgu.

Es fanoju par to, bet nespēlēju 24/7 :smiley: Atkarība būtu, ja es spēlētu daudz un dikti, bet es spēlēju kādas 2h dienā