Kas tad ir Paladins?

Paladins ir komandu, multiplayer, FPS (pirmās personas šūters) video spēle, ko izveidoja ‘‘Hi-Rez Studios’’. Spēle bija pieejama jau no early access laikiem (agrās stadijas) sākot no 2016 gada 16 septembra un ilga līdz 7 maijam 2018 un beidzot izlīda no šīs stadijas 2018 gada 8 maija. Spēle ir pieejama Free2play (spēlēt par brīvu) uz PC, PS4 un Xbox one. Paladinos tiek izveidotas 2 komandas pa 5 spēlētājiem, kur katrs spēlētājs spēlē kā viens no 36 varoņiem un spēlē pašlaik ir pieejami 4 modi, katrā no tiem ir savs mērķis piemēram aizsargāt objektu, ieņemt objektu, sasniegt noteiktu fragu daudzumu, lai uzvarētu (nogalinot citus pretinieku spēlētājus) un kombinētais ar ieņemšanu, aizsargāšanu un TDM. Varoņi ir sadalīti kā Overwatčā četrās grupās - Flank, Front Line, Damage, Support, lai būtu lielāka izredze uzvarēt kaujā ir nepieciešams vismaz pa vienam varonim no katras klases piemēram (Front Line, Support, Flank, Damage, Damage) Paladinus spēlē ap 25 miljoniem cilvēku (PC, PS4, Xbox one kopā).

Šodien 16 maijā biju atgriezies atpakaļ spēlē (vecā konta datus aizmirsu tāpēc bija vāveido jauns) un izmēģināju un mani atkal aizrāva

Uzfilmēju video, lai parādītu nedaudz, kā tad izskatās spēle teikšu uzreiz= Overwatch+League of Legends= Paladins.

Isuma
Overwatch > paladin ?
Grafika +stils tiesam ka LoL man personigi rada letuma sajutu gameplays nezinu vai ir to verts

Tad kad tik tikko parādijās Paladins liels daudzums cilvēku rakstija stīmā, ka nebija uz doto brīdi naudas, lai iegādātos overwatch un tāpēc izmēģināja paladinus un lielākā daļa palika spēlēt, jā bija arī tādi, kas pamēģināja un tikuntā aizgāja uz overwač, es personīgi biju piedalijies overwatča beta testā 2016 vasarā un man patika, un tad arī vēlāk parādijās paladini un lielākā interese parādijās tam tikai un vienīgi dēļ tiem perkiem, kartiņam, kas uzlabo spējas.
Overwatch > paladin? pēc sava slinkuma un interesēm teiktu abi ir vienādi.

Visi zin, šādi izskatās TRUE paladīni ! )
paladinruestung

4 Likes

Nū man paladini asocējāis tikai ar world of warcraft

1 Like

Casual mmorpg ar lietošanas maksu un donation?

Spēli pa naudu pērc un katru mēnesi pa 13 eiro lkm apmaksā vai pa spēles valūtu apmaksā divi šādi varianti un ja iet runa par donation tad tas ir priekš fanātiem tie mounti peti.