Kāpēc tevi tā šeit sauc?

Jābeidz slinkot un jāizveido šis topiks beidzot ;D
Manīju, ka šāda topika šeit nav, tad nu atļaušos tādu izveidot.


Tātad šeit jums ir jāpastāsta, kāpēc jūs tā sauc šai forumā. Kāpēc jums ir tāds lietotājvārds, username, nickname, segvārds, utt.
Kā tas ir radies ;o?
Piemēram: Enemijs, Sitarus, Jua, Kikimuffs, utt.

1 Like

Jo mani sauc Artūrs, un jau kopš bērnības, mani ir saukājuši par Arčiju.
Un parasti spēlējot MMORPG, es ņemu Archer class, un tad visi mani spēļu draugi mani sauc par ArchyTheArcher.

Un well yeah, apmēram tādēļ tas ir mans niks.

3 Likes

Tātad sākšu ar to, ka man oriģināli bija šāds nickname - * EnEmY *
Tāds ienāca prātā pirms kādiem, apmēram, 8 gadiem. Izmantoju daudz kur, forumos, spēlēs utt. Pašlaik ar izmantoju pāris vietās.

Bet pirms kādiem 2-3 gadiem pārmainīju uz - Enemijs
Jo vienā forumā cilvēki mani vairāk sauca pa enemiju, jo viņiem tā bija ērtāk, tāpēc arī izdomāju pārmainīt, un vairākiem tas patīk pat labāk ;0
Ja tā var teikt, tad tas ir latviskots vārds enemy uz enemijs.
Tad nu šos pāris gadus esmu sācis izmantot šo vairāk forumos, spēlēs utt.

Bet tā reāli izmantoju abus.
Bet kāpēc tieši - enemy ?
Jo pirms kādiem apmēram 8 gadiem spēlējos counter-strike 1.6 klausījos mūziku. Bija doma mainīt nickname, un aizrāva viena dziesma no manas mīļākās grupas, un vārds enemy tur tika izmantots katrā vārdā ;0

var teikt šīs dziesmas dēļ man ir tāds nickname.

4 Likes

Kāpēc man tāds segvāds: jo man ir bijusi tāda un tamlīdzīgas iesaukas.
Kāpēc es to lietoju: gandrīz vienmēr pieejams, nekad nav jāuztraucas, ka kāds cits aizņems.
Kā tas radies: draugi pietiekami bieži lietoja dažādus izteicienus “tu taču esi Dievs”, “Valdnieks ieradies”, laikam viņiem tas likās smieklīgi.
Man pašam arī patīk šī iesauka/segvārds, tāpēc nav iebildumu to lietot interneta vidē.

2 Likes

yay!~ es esmu kā piemērs :smile:


Visi mani sauc par kiku (izņemot formālus pasākumos utt). un ir vienkārši iegājies veidot iesaukas liekot visam vārdu kik. Man ir nereāli daudzas iesaukas radušās spontāni un ar vai bez iemesla. Piemēram, kikibaits, kikis, kiki, kikoters (atvasināts no Potera) xD. Faktiski viss var būt manas iesaukas ja vārda priekšā ir kik. Godīgi sakot man nav milzīgs stāsts šim segvārdam. To iedeva man @Pking. Sākumā bija muffin un radās kikimuff - kā ļoti daudzas manas iesaukas. Bet šī iesauka nostiprinājās, kad izveidoju myanimelist un man bija jāizdomā skatuves vārds priekš cosplay performance. (basically man nebija izdomas jaunam vai oriģinālākam segvārdam). Piereģistrējos kā kikimuffs forumā, jo vēlējos lai mani atpazīst ar saviem kosplejiem. :smile:

2 Likes

Neviens nesauca. Pats atnaacu.

2 Likes

Sveiki, mani sauc SitarUs, ierados šeit ar lielu blīkšķi, veljoprojām spridzinu!
Nēsmu nezcik oriģināls uz nicknames pats pirmais bija Skifs96 ko izmantoja spēlēs kad biju mazāks, Skifs bija mans suns tanī laikā un 96 mans dzimšanas gads. Tālāk kad sāku nodarboties ar airēšanu kā sportu mani iesauca pa Fērbiju tādēļ ka nespēju aizvērties un uzdevu 100 dažādus jautājumus, tā radās Ferbijs96. Tālāk nāca Vidusskolas laiki un tad sākas jautrības Sāku izmantot divus dažādus nikus kad reģistrējos.
The Fallen Angel un AntivenomXD (Šis bija arī mans niks kad anime forums bija svaigi dzimis! Es biju redzējis tikai Bleach un te neviens baigi pa to nerunāja tai laikā un čats bija drausmīgs tādēļ nēpārgāju uz jauno lapu kad tā radās!). Tad vienā īpašā dienā vaidzēja jaunu niku, es vairs neatceros kam, bet vaidzēja. Soo esot neoriģinālam izdomāju iemest savu vārdu programmā kas izdod visus iespējamās tava vārdā burtu kombinācijas. Tā dzima SitarUs ko es izmantoju veljoprojām kopā ar AntivenomXD citviet reģistrējoties!

4 Likes

Sveikiņi! :slight_smile:
Mans niks gan nav tik ļoti vēsturisks kā citiem (ja protams neņem vērā to ka pati jau esmu sena būtne no Metsepoles siliem), bet esmu to diezgan veiksmīgi adoptējusi.
Mans pirmais draugs man uzdāvināja mīksto mantiņu - pelēcīgu mīlīgu lapsiņu, kuru nosaucu par Silvestru.
Kad viņš mani otro reizi pameta (jap mēs sagajām kopā un pašķīrāmies vairākas reizes, pēc viņa vēlēšanās), izlēmu piereģistrēties lai paspokotos.
Kad reģistrējos man pie pie datora blakus atradās tā mantiņa, un tpc iztulkoju “lapsu” japāniski.
Viss beidzās ar to ka paliku forumā jo man ļoti iepatikās kompānija. ^ ^

4 Likes

Ju - mana vārda pirmie divi burti, beigās tika pielikts burts a, jo tā labāk skanēja :smiley:
Bet kad saites vai spēles neatļauj niku ar 3 burtiem tad lietoju Jusciks, bet tas diemžēl sagādā problēmas ārzemniekiem, jo viņi nezin kā to parasti izrunāt. :smiley:

2 Likes

Nu man ir šausmīgi daudz niku, jo spēlēs man 1 personāža ir pamaz un ciparusnklāt likt negribējās. Šis niks ir radies banālā vārdu mash-up rezultātā un šeit izmantoju, jo bija pirmais, ko atcerējos. Citam manam nikam ir interesantāka vēsture un stāsts, bet tas tā…

3 Likes

Variēju starp 2 nickname - Kvouth un Heartless. Šoreiz izmantoju otro variantu un vēl pieliku klāt the, lai izskatās episkāk. Lielākoties iespaidojos Heartless nikam no metāla, post- hardcore dziesmu lyrikiem, piemēram, A Day To Remember dziesma Heartless.
Kvouth ir no Kingkiller chronicles sajaukums starp lv un eng nosaukumu.

3 Likes

Labāk pastāsti, kā izdomāji savu niku :smiley:

Manējais, man šķiet jau reiz skaidroju, niks ir salikums no “the f*ck am I doing here”. Ir pagājis gads, un man vēl joprojām nav ne jausmas ko es šeit daru :sweat_smile:

5 Likes

Zināma sajūta :smiley:

2 Likes

Man lietotājvārdi un niki agrāk ļoti bieži mainijās, it īpaši cs 1.6 spēlējot, kad biju sīkāks, bet tā galvenais niks bija rācenis, kā mani skolā sauca. Rācenis būtu arī te visticamāk, ja vienu dienu reģistrējoties spēlei nevarēju izdomāt niku, kā jau bieži vien tas daudziem ir, tad tajā dienā kaut kas ar zaķiem laikam bija un bija doma uzlikt Bunny, takā tas protams bija aizņemts uzliku to Mr klāt. Kopš tā laika pārsvarā lietoju tikai šo, bet ja nesanāk šo tad vēl aizvien lieku to rāceni :smiley: Kā arī sāku lietot kaut kādu Bunny, jo vairāk sākot runāt ar ārzemniekiem manu niku nevarēja izrunāt un ar anglisko tomēr daudz vieglāk tas ir

3 Likes

Jūtos kā paralēlā visumā. Šitāda tēma jau bija kaut kur šajā forumā, skaidri atceros - daudzi tur dalījās ar sava “nika” rašānās vēsturi. Vai man ir neveikls deja vu.

Mans niks - amm… īsumā - patīk veco stilu Kadiljaki - 60/70 -tie. Protams eksistē vēl cita interesanta priekšvēsture, taču neiedziļināšos.

3 Likes

well man nekas ipass nika nav radas jo biju un vel joprojam esmu nenormals pokemon fanboy un milakais no moskiem ir varda Darkrai nedaudz parveidojot ari radas mans DarKray niks :slight_smile:

3 Likes

atgadina mani pirms cik gadiem kad nikos izmantoju valsts indeksu un savu dzimsanas datus jo ta bija vieglak xD

1 Like

hmm ta nebija foruma tas bija viena no Ramen party or @Julia veidotais podkasts kur katrs minejam kapec radies tads niks

plus diezgan daudz sis ir ari parunats hangoutos

1 Like

hmm tagad japatin filmina atpakal lai atceretos kadel mani ta sauc … :smiley:
ak ja biju viena no Jauniesu forumiem un ka jau katru gadu ari toreiz bija diskusiju grupas kur bija jaiepazistina ar sevi un laikam japasaka ar ko tu askiries no parejiem vai kaut ka ta …nu taja laika un veljoprojam man vairak par visu patik sausmu lietas tad es vienkarsi pateicu ka vismilakais filmu zanrs ir sausmenes un tad viens no caliem iesaucas ooo Horror Girl un man iepatikas ka tas skan ta ka labprati zmantoju so niku tagad

3 Likes

Mana lietotājvārda saknes meklējamas pirms biedējoša laika apjoma, 4 gadus atpakaļ, kad biju sajutis vēlmi pievienoties kādam fanu tulkojumu projektam.

Tolaik lielākā daļa satura, kuru paterēju, bija sagatavojuši entuziasti. Tas mani fascinēja. Pēc idejas noformulēšanas savā galvā, ātri vien uzgāju vairākas tālākas darbības iespējas. Vieno no tām bija noplucis latviešu anime projekts, kurā es reģistrējos ar uz ātru roku izdomātu lietotājvārdu - Ģitārists. Teikšu godīgi, es nebiju gaidījis, ka aizturēšos tur tik ilgi, līdz pašai projekta nāvei.

Pēc tā es kādu brīdi pārstāju eksistēt latviešu tīklā, līdz interneta vēji mani atpūta pie AnimeForums krastiem un deva iespēju pieredzēt, kā arī piedalīties šī projekta radīšanā.

Priekš foruma man pats pa sevi bija vajadzīgs lietotājvārds. No vecā lietotājvārda atteicos, tā vietā nolēmu to savā ziņā evolucionēt, izvēloties tautā ne tik pazīstamu vārdu “menestrels”. Menestrels ir viduslaiku dziesminieks jeb mūziķis. Ar šo vārdu biju saskāries savās tulka gaitās un tas aizķērās man prātā.

Faktiski mans lietotāja vārds radās kopā ar šo forumu un, ja rūpīgi tajā ieskatās, pat saskatāma ne viena vien simboliska nozīme.

Man šis jautājums pilnīgi noteikti ir uzdots jau ne vienu vien reizi, taču šķiet, ka es uz to neesmu atbildējis forumā.

5 Likes