Kādus komiksus lasiet?

Labdien tauta! Vai kāds šeit arī lasa komiksus??

Es pavisam nesen sāku lasīt un man ļoti patīk jaunie Harley Quinn http://static.comicvine.com/uploads/scale_small/0/4/74794-9494-78184-1-harley-quinn.jpg un Suicide Squad http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140718203951/marvel_dc/images/1/16/New_Suicide_Squad_Vol_1_1_Variant.jpg komiksi!

Un būs arī Suicide Squad filma nākamgad! Vai tad tas nav forši??

Un tagad vēl Marvel notiek Secret Wars - cik esmu dzirdējusi tur visas pasaules ir sajukušas kopā un Doktors Dums (tas kurš no Fantastic Four un ir dzimis Latverijā) tagad cenšas visu salabot. Izklausās, ka tāds sviests, bet daudzi saka, ka ir interesanti.

Ko jūs domājat???

Suicide Squad tagad aktuāla tēma, visur manu postus par viņu, bet nav ne jausmas, kas tas ir. Tagad apmēram skaidrs.
Ja filma būs laba, pačekošu arī komiksu. :3

Kur tu viņus lasi?

Neesmu pat mangu saņēmies vēl lasīt :frowning: Bet patīk noskatīties marvel un DC filmas.

Parasti jau no sākuma saka, ka filma izklausas murgaini un neloģiski, bet filmas beigās visi runā cik filma lieliska ir :smiley:

Tā kā dzīvoju pašlaik Anglijā - pērku šeit.
BET no septembra vidus arī Latvijā varēs nopirkt komiksus!!

Ar filmām tā vienmēr ir - daudzi saka, ka grāmata vai komikss ir labāks un daudz vairāk pastāsta, bet tāpēc jau tā arī ir grāmata vai komikss, bet filma tik vien ir kā 2- 2,5 stundas. Neko daudz jau neiekļausi.

Cik esmu lasijis internetā tad arī diezgan arī atšķiras ar notikumiem, kas notiek komiksā utt., jo pievienojas filmās arī tādi, kas nav bijuši komiksā. Tā it kā arī sagraujot to visumu nedaudz cik sapratu no lasītā.

Par daudzajām pasaulēm un visumiem vispār negribu sākt runāt - tāds juceklis vismaz man galvā, jo neesmu kārtīgi lasījusi ne Marvel Secret wars, ne DC lielās kaujas.

Var arī lasīt Internetā, un protams dabūt Pirātos. Es piemēram novilku pirmos F4 komiksus nesen, tagad lasu.

Haha DC pat neesmu iesācis lasīt, bet gan jau kaut kad. Pašreiz sāku no Marvel Universa pirmsākumiem.

Un Idk No secret wars visvairāk gaidu Deadpool’s secret wars :smiley: Bet pēc idejas jābūt labiem, ar visu to, ka itkā galvenais universs tiks iznīcināts.

Lokos, tu saki, ka lasi no pirmsākumiem. Kā tur ir ar komiksiem? Katru var lasīt atsevišķi vai ir ļoti jātēmē uz pirmajiem izdevumiem?

Pirmsākumi sākās tālajā 1961 gadā. Patiesībā Marvel jau pirms tam izlaida komiksus, bet tas bija oficiālais starts Marvel Universam ar pirmajiem F4 komiksiem. Kā jau visi zinām nekas izstiepts nav vienmēr labs, tāpēc Marvelam bieži ir nācies ieviest visādus plot twistus šo gadu garumā lai panāktu fanu nepārtrauktu uzmanību. Diemžēl vistrakākākās izmaiņas ir nākušas es teiktu pēdējā gada laikā. Captain America novecošana, Jaunais Kapteinis ir melns ērglis :smiley: Tad Wolverine un Deadpool nāves, Spidermena Multiverse notikumi (Tam gan pat aci vēl neesmu uzmetis), un visbeidzot galvenā universa iznīcināšana.

Visu šo gadu laikā visi šie varoņi ir piedzīvojuši vairākas pārmaiņas, tāpēc sākot kaut kad nesenāk vai no vidus var rasties kādi robi, bet Marvel rūpējas lai tā nebūtu pārāk liela problēma. Man gan tas nepatīk un tāpēc es sāku ar pirmsākumiem. :smiley:
Protams ir vairāki komiksi un varoņi kas nav tik saistīti ar visu to garum garo stāstu, un tos lasot nerodas tik lieli mulsuma brīži.

Kopsavilkumā es teiktu, ka vari droši lasīt no jebkura punkta tu vēlies, neko dižu garām tu nepalaidīsi, ja gribi ko no jaunās puses tad sāc ar Civil War timeline komiksiem.

Norm nospoiloji par Wolverine un Deadpool :smiley: Man likās, ka viņi abi ir nemirstīgi

Dayum tik tagad izlasiju visu @LOKOS teikto… Dayum Wolverine un Deadpool tieši tie krutākie characteri manuprāt :smiley: Deadpool spēle piem. bij laba un wolverine no tām x-men filmām ar labs… Bet nu tagad mēs zinām…

Da labi, visi cienītāji par to jau runā mēnešiem un tu nezināji? :smiley:

Nu kā jau teicu, nogalināt nemirstīgus varoņus ir veids kā piesaistīt uzmanību :smiley:

Eh, galīgi neesmu amerikāņu komiksu fans. Arī lasījis esmu minimāli, neesmu pat pārliecināts vai tur ir tāda dažādība kā mangā. Priekš manis veidoti japāņu komiksi, melnbaltā krāsa un mazās grāmatiņas, vienkārši burvīgi. :smile:

Un ko tu teiktu par šādu komiksu?

vai šādu?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/8/89/Mlp_fim_comic_issue_1_cover.jpg

Hm. Jau paliek interesanti. Varbūt būs arī kaut kas interesants. Skatīšos pilno piedāvajumu sarakstu. :3

Adventure time!

Adventure time!