Kādu labu mangu lasiet?

Megami no Libra

4 Likes

Zekkyou Gakkyuu -interesanti horror stastini :3

1 Like

Tonari no Robot - visai interesants shoujo ai.

1 Like

Kanojo ni Naru Hi: Another - decent gender bender.

2 Likes

Abara

2 Likes

ō, beiddzot, pēc kādiem 4 mēnešiem jāpaskatās, kas noticis ar Shokugeki no Soma, Berserk un Noragami ^.^

Gyakusatsu Kikan

Bloody Junkie

1 Like

Žēl ka manga nav pabeigta :disappointed_relieved:

1 Like

Aha ta jau domaju…sakuma nevareju saprast kapec tik maz nodalu :pensive:

Tiešām žēl… jo viņa bija baigi interesanta… :confounded:

Jaa tema ir interesanta bet skirt Ko lidzigu esmu ieprieks redzejusi like killing game kas pieejama publiskai apskatei

Nu tagad jau jā… piemēram Real Account :smiley: Bet es uzgāju uz šīs mangas kad es vēl nezināju kāda tipa mangas man patīk un tajā momentā šī manga man bija ohooo… kaut kas neredzēts :smiley:

Aha skaidrs…es atkal sapratu ka man patik isie dausmenu stastini…pec Zekkyou Gakkyuu lasisanas to es Paris dienas izlasiju un vel gribeju xD
Kamer ideja nav redzeta vai lasita ieprieks tikmer tas skiet labi a ja sakas jau atkartoti ka piem. Skolas romance tad jau jabut kaut kadam knifinam Lai piesaistitu uzmanibu savadak ta skucna paliek :neutral_face:

Ooooo… jāaaa… agrāk es lasīju daudz romance mangas… bet tagad izlasu pirmās nodaļas un jau zinu kādas bū beigas… un tad es izlasu pēdējo nodaļu un tad rodas vilšanās… jo es paredzēju mangas beigas :smiley:

Man arī patīk horror mangas bet vairāk par horror mangām es dievinu psiholoģijas žanru mangas :smiley: because it goes too deep in heart :smiley:

Same here…vislabak bija ja apvienoju school romance ar komediju :blush: njaa un ta man saka iet ar animem es saku paredzet jau kadus tekstu vinus teiks vai paredzet plots gabalu tapec pargaju uz Ko city …psigologiskais kopa ar horror ir vnk zeibis labi…

Tieši tā :heart_eyes:

1 Like

Ooo :3 es nezinaju ka kadam vel sis savienojums patik…nice :smirk:

1 Like

March Story

2 Likes

Tāda sajūta ka tu tagad lasi manas mīļākās mangas XD žēl ka šo mangu lēni tulko :smiley: