Kādu labu mangu lasiet?

es apšaubu, ka vēlies, lai Tava māja izskatās pēc bibliotēkas :smiley:

/runāju no ģimenes pieredzes, par daudz grāmatas ir par daudz! XD = un tas notiek gadu laikā! nemanot! @_@ /

2 Likes

Heh, man mājā visas vietās ir grāmatas. Būtu privātene uztaisītu specālu istabu grāmatām un pa vidu cozy chair with fireplace…best evenings ever!

1 Like

Oi… no no no… :smiley: vai tad tiešām tas notiek tik ātri? Jo man pa visiem šiem gadiem (4 lkm) parādījās tikai ceturtā manga XD ehhh… so sad :smiley:

Oh really es domaju es vieniga tadu place gribu
…kaut gan man vairak vinu gribetos uztaisit ta ka vecakajos laikos ar masiviem plauktiem…lielu kaminu un lielu mikstu adas kreslu …hmm un vel vins ar glazi blakus …peeerrrfect evenings >.<

1 Like

Hujs ar graamaataam, es to pashu gribu, lai vareetu seedeet, klausiities plashu atskanjotaaju un kuupinaat cigaaru pie smalka konjaka glaazes.

1 Like

Hanshin

2 Likes

Colorless Girl

1 Like

naku ciemos :smiley:

Pabeidzu Tokyo ghoul un My little monster tā kā sāku lasīt Kamigami no Asobi

Paldies @Lukijs par ieteikumu sāku mangas lasīt Kissmanga …laba kvalitate un patik tas lasisanas stils ka visu chapteru var lasit viena piegajiena nevis gaidit kad katra lapa atseviski ieladesies :smiley:

3 Likes

Smth smth ja patika TG, vari sākt Tokyo Ghoul:Re turpinājumu.

Hmm tas ir tas ko tagad domaju…it ka bija interesanti lasit tacu man smadzenes bija mazliet confusion tapec ka atceros anime un tad manga tads whaat happens here …varbut panemsu mazu pauzi un tad lasisu Re talak :smiley:

kuroshitsuji

1 Like

Dat font

1 Like

njaa nav jau ari tas labakais skanejums

Wow! Tas nav comic sans :smiley:

2 Likes

For real? :smiley:
Tā anime bija tāds fail…:smiley: :smiley: :smiley:
Only except for Anubis. He was just a cool mascot living his own life and had almost nothing to do with the plot… and “THE PLOT” :smiley:

Anime bija laba! ^^

1 Like

Vai ne??!! Beidzot kads mani saprot hugs :cry:

1 Like

A kapec ne esmu lasijy pat daudzreiz trakakas lietas xD
Man patika tas animes idejas koncepts zel ka tik isa …iepazinu dievus kartigi…
Plus man vairak patika Thoth un Hades…kaut gan dizains ka tads dieviem bija interesants izstradats…
Plus katram jau sava gaume…