Kāds ir tavs iecienītākais brokastu ēdiens?

Ja no rīta ir laiks, tad apēdu kko kas ir pieejams mājās. Tā es nopērku proteīna batoniņu vai riekstus, pa virsu uzdzeru kafiju un gaidu kad pienāks pusdienas :smiley:

1 Like

manas brokastis pedejos 3 menesu laika ir kafija un cigarete kungis atsakas no ediena lidz plkst 12:00

H2O + a pill

Ideālais brokastu variants: Maltā kafija ar pienu + sviestmaize ar ceptu olu, speķi (vai bekonu, ja vārds ‘speķis’ aizskar kāda jūtas :D), salātlapu un tomātu.
Basically BLT + ola un laba kafija.

Reālais brokastu variants: zaļā tēja ar, labākajā gadījumā, siermaizi/maizi apceptu olā ;_;

Morning time = bulka time.

Parasti man nav pietiekami daudz vēlmes vai funkcionēšanas spēju no rīta, lai barotos.

1 Like

Kafija, tikai kafija.

1 Like

Man pašam ne katru rītu ir viegli kaut ko apēst, bet, ja es to neizdarīšu, vēlāk būs slikti. Pēc kādām 4-5 st. manas baterijas beidzas.

Pārsvarā neēdu no rīta, tikai kafiju dzeru, bet ja ēdu tad bekons ar olām ;D

Melnā tēja+ brokastu maizīte ar manu sieru+ žāvēta desa

Kafija un būlciņas.

izskatās, ka forumā brokastis nav iecienītākais maltītes laiks, Es parasti izcepju doktora desu ar sīpoliem un papriku, saleju olu pa virsu, sāls, pipars, varbūt vēl kas , ja ļoti gribas, kad ola gandrīz ir gatava pielieku tomātu šķēles un sarīvēju sieru pa augšu

Es vienkārši notērēju pārāk daudz laika vārtoties pa gultu, tādējādi zaudējot laiku ko varētu izmantot, lai pagatavotu ēst.

1 Like

Man vienkārši garšo ēst

4 Likes

Man arii

1 Like

Ēst ir forši :ok_hand:t2:

2 Likes

Tas jau der ka atbilde Sadisti pret Mazohistiem

1 Like

Manas brokastis iesākas ar Kafijas tasi un 3 vitamīniem.
Tad Rīsi ar garšvielām, grillētu lasi/vistu kā kuru dienu un Miso.
Ļoti Japāniski zinu. Citreiz vienkārši iztieku ar pankūkām un kļavu sīrupu ouff un glāzi piena!
I stan dis! <3

3 Likes

Šī rīta brokastis, kuras bija ap 13:00, jo brīvdiena ;d
2 no vakardienas ceptajām pankūkām + jāņogu želeja.
Šķīstošā kafija + piens + 2 cukur karotes.
2 vārītas olas + sāls.
Maziņš tomāts.
Banāns.

man brokastiņās ir svaigs gaiss, ūdens un kafija

1 Like

High five! :joy: vienīgi kafijas vietā kakao…

Nuu vai arī, kas pa ceļam pagadīsies…

2 Likes