Kabatas dzeja - apraksts un pirmais video

Labdien

Literatūra - proza un dzeja - ir maz aprunāta tēma šajā forumā, bet man personīgi ļoti tuva sidslieta. Beidzot esmu saņēmies un sācis projektu - “Kabatas dzeja”. Tā uzsvars ir uz individuāla autora individuālu dzejoli. Tas var būt nepublicēts, bet tik pat labi arī publicēts. Pirmajā video cik zinu nav ne viena publicēta dzejoļa. Visi šie dzejoļi ir pēc brīvas izvēles un iegribas, tāpēc arī nosaukums Kabatas dzeja, kas autoram pagadījies pa gara darbu, to arī iesūta. Sākotēni, paķeru ne tik populārus rakstniekus vai tādus - kuri raksta ļoti maz. Tad jau redzēs, kā projekts ies, noteikti būs vēl daļas. Autori man atsūta audio - fona attēls ir piemeklēts no manas puses, vismaz pirmajā video man nebija nekādi pasūtījumi. Bija doma arī par audio fonā - paldies @Menestrels un citem autoriem, bet tie noteikti nāks talkā citreiz un arhīvā ir palikuši.

Pats video:

11 Likes

No Rain uz Rainis.

3 Likes

Doma intersanta nu dien,
gribētos man sacīt,
taču līdzīgs manīts
jau senajās dienās
ne fakts, cilvēks taču esmu.

Tomēr šarms savs ir
Kā hipnozē atrados,
Ausoties lūkojoties uz šo
Šedevru ārkārtīgo.

Un kā dēle piesūktdamies
Atdarinot viņu, lūkošos
Pēc jaunjiem darbiem,
Kuriem potenciāls liels
Kā Kinkongam…

Jautājums skrubina mani?
Rakstu kāpēc (ne)dzejā?

1 Like

Ironisms, labi vārdi un šarms - Kadīša special, pēc kādām divām nedēļām vai tāda laika, laikam, raušu nākamo vaļā. :) Ja kāds no šejienes vēlētos piedalīties, var.

1 Like

Vēlme ir, tik jāceļ gaismā savi senie darbi, kuri norakti dziļi jo dziļi ^^ taču tikmēr mēs pasēdēsim un izbaudīsim citu autoru darbus!

Arī labi. :)

Mans dzejolis būs nākamajā vai pat vēlāk.

This is what I subbed for - Existing content.

Omg you were my one new sub?

lol no. Subbed when we played league every night.

Jau dzirdēji, ka uninstalloju - gaidu tevi Smitā.

Es tagat no spēlēm atpūtu taisu. Tagat tikai youtube, hh un anime

2 Likes

I love you man.

2 Likes

Kill me pls

Btw add me on discord dince we cant talk anymore

Līdz 2. septembrim ir iesūtne otrajam video - tie kas vēlās sūtiet dzeju fb vai info pm. ;)