Kabaneri from Iron Fortress / Kotetsujo no Kabaneri

Tagad sapratu kaapeec Kabaneri 11.epizodes dziesma man tik ljoti atgaadina Aldnoah. Tas pats composer. :smiley: Klausoties tieshaam rodas sajuuta, ka atkal skatos Aldnoah.Zero

EDIT: @Menestrels vai tu liksies mieraa? :smiley:

Man atmiņā atausa Kill la kill un Guilty Crown.

Hirojuki Savano licis savu roku pie daudziem ļoti populāriem seriāliem.

Nekā nebij, dresēšu kamēr paši sāksiet rakstīt pa plauktiņiem. :D Viss vienā garā lentā neies cauri.

5 posts were split to a new topic: [Off-Topic] Ierakstu pārnešana uz Kabaneri tēmu

Labākais piemērs būtu kā “fairy tail” fan service ietekmē stāstu .
Manu prāt Kabenari of iron fortress bija bez klišejām .

5 Likes

Tur viss bija caurumains un klišejisks. :D

Tad sākas topiks ,par kādām tipa “klišejam” mēs runājam :smiley: :smiley:
Vecajam labajām "boy falls on girls and touches her breasts " "konichiwa ,im coming in , and see you naked there " UTT
Vai par personību prototipiem "tsundere " “yandere” UTT

1 Like

[spoiler]- MC pēc dūriena ‘‘sirdī’’ nenomira

  • MC spēja būt pietiekami kruts, lai varētu iešļircēt sev dziru no kuras izdzīvo tikai sievietes
  • MC beigās nenomira, kabane nepārņēma viņa ķermeni
    Vēl pasaki, ka tās nav tizlas, tipiska MC klišejas. [/spoiler]

Kabaneri spoileri!

1 Like

> 1.2.3) Izdzīvoja , jo ir pārcilvēks (Kabaneri are able to continue as Kabane/human hybrids, possessing drastically enhanced speed, superhuman strength, reduced sensation to pain, high physical resistance, and rapid healing.)

Pasniegtā informācija , jau liecina , ka mc vāres pārvarēt , to ko cilvēks nevarētu .
Vārds “klišeja” jau pec definīcijas nozīmē "a phrase or opinion that is overused and betrays a lack of original thought"
Es personīgi šo gadijumu neuztveru kā klišeju , tāpēc izteicu vārdu “manuprāt”

1 Like

1000x redzēts kā MC uzrodas mistiskas spējas, jo tas taču ir MC. Izdzīvot varēs pie jebkādiem apstākļiem. Es tev nosaucu veselas trīs klišejas, ja tu tās nespēj pieņemt, tad tālākā runāšana ir lieka.

1 Like

Tāpēc es izmantoju vārdu “manuprāt” …es nevienam neuzspiežu savu viedokli .

2 Likes

Jo vaards “manupraat” atbriivo no ignorances. :smiley:

Bet katram viedokļi atšķiras viedoklis ne vienmēr ir ignorants

Veel viens interneta varonis. :wink:

Vismaz šajā gadījumā seriāls ir tik jauks, lai sniegtu paskaidrojumus notikušajam. Bieži vien anime notikumi nekādā veidā netiek attaisnoti.

[spoiler]- Mumei neiedūra viņam sirdī.

  • Vīrieši melno asiņu ietekmē vienkārši pārvēršas par kabane, sievietes par kabane kolonijām.
  • Viņš nenomira, jo galvenais nelietis izdomāja saglabāt viņa dzīvību un iešļircēja viņam balstās asinis, kuras neitralizē melno asiņu efektu.[/spoiler]
1 Like

Un tas viss veido milzīgu klišeju, kur MC ir jāizdzīvo un viņš nevar nomirt. :slight_smile:

1 Like

Viens no divi: varonis izsprūk no visām briesmām vai arī pārdzīvo tās visas.

Pievienosim tresho - MC ir nekam nederiigs, bet kaut kaa izglaabj visus. Taa taada kopiiga teema abiem ar Shitgeki no Crapjin.

1 Like

Nekam nederīgs ģēnijs inženieris?

Nu labi. Laikam vairaak jeegas nekaa Jeereena bija. Bet ir daudz labaaki inzhenieri. Gordon Freeman, Isaac Clarke. :smiley: