Japāņu saldumu pasūtījums

No sākuma tika veidota balsoša par to, kurš gribētu no japancentre.com pasūtīt japāņu saldumus, bet reāli nobalsoja tikai šī pasākuma rīkotāji - es un @Kadiljaks. Saprotot to, ka piegādes maksa ir diezgan liela nācās piedāvāt piedalīties šajā pasākumā sūtot vēstules privāti. Un par brīnumu tas izdevās! Pievienojās vēl 5 dalībnieki, bet pasūtījumu veica tikai pieci. Pēc nedēļas mums beidzot pienāca paciņa un teica, ka tā ir bojāta (teica, ka ir kkas izlijis iekšā). Mēs vienalga vēlējāmies pasūtījumu saņemt un atverot to sapratām, ka paciņas ceļojuma laikā tika pilnīgi izšķaidītas stikla pudeles ar ramune un viss satur izlija. Neskatoties uz to, (vismaz man) paši saldumi netika nekādā veidā bojāti vai arī palikuši slapji/mitri/lipīgi.

Te nu ir visi tie saldumi, ko es biju pasūtījis.

Un tad reku manas domas par šīem saldumiem:
Hello panda: Esmu ņēmis piecas kastes ar hello panda, jo tās bija ar atlaidi komplektā :smiley: Tāpēc arī paņēmu. Diezgan garšīģi cepumi, kas nav līdzīgi nekam, ko varētu atrast Latvijas veikalos.

Quattro: Šie šokolādes cepumi viennozīmīgi no šī visa man garšoja visvairāk. Cepumi bija izveidoti ļoti skaisti, ar cepuma plātnīti apkārt un no augšas un apakšas šokolādes plātnīte, kur iekšā ir neliels pildījums. Arī šī šokolāde neasociējas ne ar ko, ko varētu atrast Latvijas veikalos. Izskatās, ka rietumiem un austrumiem ir dažādi uzskati par to, kādai gan ir jābūt šokolādei

Suppai grape: Tās divas mazās paciņas - rozā un violetā. Šīs končas es biju pieminējis d6 rakstā te. Un patiesi. 2 no šīm končām bija saldas un viena no tām ar skābu pildījumu. Ar skābu pildījumu es domāju PATIESI skābu pildījumu. Diemžēl es biju tas, kas izvilka to skābo konfekti un diezgan ilgi viebu seju no skābuma :smiley: Vēlāk no šī visa paliek košļene ko košļāt. Man patika.

Tā krāsainā paciņa ar meiteni: Tur iekšā bija banānu konfektes, šokolāde un arī konfekšu skaidiņas. Šis viss saliekas pamatnē, atsevišķi, tad ņemas kociņš, uzduras uz tā banānu konfekte, tiek apsmērēta ar šokolādi un aptriepta ar skaidām. Neierasti bija pašam izveidot tādu saldumu. Diemžēl šis man ne ļoti garšoja, banānu konfekte atgādināja tās pūķu konfektes-košļenes, ko var nopirkt Latvijā. Tās man ne ļoti garšo un tāpēc arī šis man neaizgāja tik labi, kā iepriekšējie saldumi.

Pikachu cepumi: Ļoti interesants iepakojums, kur iekšā ir pokemona uzlīme. Paši cepumi atgādina kukurūzas standziņas, kas ir pērkamas te Latvijā, tikai šīs bija gaisīgākas un ar šokolādes garšu. Vienvārdsakot - gardums.

Crunky: Šo es vēl nepaspēju pagaršot

Cookies&cream dzēriens: Šis man viennozīmīgi nepatika. Šis itkā ir piens ar cepumu garšu. Es iemalkoju vienu reizi un sapratu, ka ottreiz es to jau nedarīšu, jo bija pārāk slikti. Tomēr neskatoties uz to, manai māsai šis tīri patika. Garša asociējas ar atšķaidītu Vana Tallin liķieri, bet dzērienā nebija alkohola. :smiley:

6 Likes

Vēlāk tomēr iemetīšu video!

2 Likes

nom nom nooom <3

1 Like

Bon apetit.
FaroffCourteousEidolonhelvum-size_restricted

Kaut kur internetā biju lasījis, ka japāņi ļoti izšķērž resursus bezjēgā, pat katru ābolu iepakojot atsevišķā plēvītē. Nebiju šim faktam ticējis, līdz nenopirku šos saldumus. Pat katrs cepums bija atsevišķi iepakots xD

Bet viņi arī tikpat ļoti visu pārstrādā.

Btw, runājot par JC varu teikt, ka supports attiecī’ba uz bojātām precēm ļoti operatīvi strādā. Vismaz man bija. Gala rezultātā pat atgrieza naudu uz bankas konta par abām sasistajām pudelēm + 4 vienības, kuras bija visstiprāk noskādētas. Un vairrākārt atvainojās par šādu lietu un teiās, ka info tikšot nodots pakošanas ceha atbildīgajam. Ceram ka tā ar notika.

Jo biju viņiem prezentējis ne tikai savus materiālus bet arī DPD, kas kompletā ar maniem izskatījās divtik traģiskāk.

ņemot vērā piegādes laiku pusotru nedēļu (neskaiot 5, kuras iekavējās dēļ bojājuma) uzticams kantoris. Vismaz otru iespēju dotu.

Jap, varētu mēģināt sūtīt vēl. Varbūt pat pievienosies jauni gribētāji :smiley:

ja ko tadu izdomajat darit atkal …uzraksti vestuli …labprat pievienotos nakamreiz …sito kaut ka palaidu garam diemzel…

1 Like

Protams :smiley: Jo vairāk cilvēku… jo lētāk xD

1 Like

@Kadiljaks tu šo visu pasūtot dabūji loyality punktus. Par tiem gadījumā nevarēja ko pasūtīt?

Nu par so pasutijumu dabuju 69 punktus ja nemaldis. Kas ir 69 centi kaut kur.

Ohh… Man jau likās ka vismaz 5 eiro ir xDD

Tā jau būtu labdarība.

2 Likes

Nezinu kā plāno @Kadiljaks , bet domāju, ka nākamā mēneša beigās varētu vēl sarīkot šādu pasākumu :smiley:

1 Like

tokyotreat.com try this.

Kāpēc gan neiemēģināt atkal to pašu japancentre.com?

Ja tur 2 vai 3 cilvēki nopērk izmantojot referāli, tad dod laikam bezmaksas kasti or something. VIsu var izdomāt.

Protams, ka var. Just suggesting something different.

1 Like

Nu skatīsimies kas kā būs :smiley:

japancrate un citi brīnumi tev dod dažādas kastes, par dāžadām cenām ar nezināmiem saturiem. Pie tam - Invite 3 friends to enjoy their own Japan box filled with Japanese snacks and get 1 for free! Your friends also get $5 off their first box! Win-win!

Pie tam, šeit izskaidro sīkāk - kas esošo darījumu nepadara pievilcīgu - https://help.tokyotreat.com/hc/en-us/articles/115014532928-Refer-a-Friend-and-Get-a-Free-Box-

Vispār @666 un @Turnip-chan - kāds jūsu novērtējums par esošo piegādi. Nebrīnīšos, ja @666 to novērtēs zemu.