Japāņu ēdienu pasūtījums #2

Pirms kāda laika tika pasūtīti japāņu saldumi no japancentre.com. Tagad mums ir doma to atkārtot, un izskatās, ka šim pasākumam grib piebiedroties jauni cilvēki! :smiley: Kā viss notiek? Izvēlaties savus saldumus, ko vēlaties pasūtīt neaizmirstot arī par to, ka ir jāapskatās vai to sūta uz Latviju. Linkus uz saldumiem un to daudzumu nosūtat @Kadiljaks. Piegādes maksa ir 30eiro, par paku, kuras svars ir <25kg, tā kā būsim vairāki cilvēki, tad dalām piegādes maksu ar attiecīgo cilvēku skaitu. Galvenā doma kopīgam iepirkumam ir samazināt piegādes maksu, jo līdz ar svaru tā pieaug. Ņemot šo paciņu, šis jautājums tiek atrisināts. Vairāk cilvēku == lētāk. Droši varat šo piedāvāt arī saviem irl draugiem. ^-^)/

No sākuma izplānosim to cik daudz cilvēku piedalīsies, un vienosimies par datumu (tiek plānots, ka pasūtījumu veiksim pēc 2 - 3 nedēļām), tikai tad naudu par saldumiem nosūtat @Kadiljaks caur bankas pārskaitījumu un maksu par pašu piegādi tad, kad savus saldumus saņemsiet.

Izvēlaties savas preces, ko vēlaties nopirkt, un tad preču linkus un skaitu sasūtat @Kadiljaks, kurš šo visu arī pasūtīs.

Bildē ir manis iepriekš pasūtītie saldumi. Izskatās jauki vai ne? :smiley:

image

Ja plānojat piedalīties šajā pasākumā, tad atzīmējaties aptaujā

  • Piedalīšos
  • Nepiedalīšos
0 voters

“Nepiedalīšos” opciju var arī neatzīmēt, jo reāli tiks izskatīts tikai tas, cik cilvēku plāno piedalīties :smiley:

2 Likes

Pag, pag… Kādēļ neviens nepienin to, ka tur pārdod ne tikai saldumus!? Tur pat šmiga piedāvājumā. Vai arī pret pārejo produkciju jums ir aizspriedumi? :D

Mēs neesam tavi IRL draugi? :sob:

1 Like

Jūs esat un tāpēc es arī šeit jums piedāvāju :smiley:

Absolūti nē! Droši! Kuat vai kasti… taču iesākumam neko dārgāku par 15,- neieteiktu sūtīt. Bail, ka saplīsīs vēl… labi vels ar limonādi, ka tā plīsīs, bet ja sake šķīdīs… visas konfektes interesanti smaržos vai pat garšos.

Principā @Onii_chan visu kopsaucējos ir pastāstījis. Kāpēc uzreiz naudu - iepriekšējā pasākuma, es apmaksāju visu (izņemot piegādi) no savas kabatas, kas man negaidīti radīja pamatīgu robu uz konkrēto mēnesi. Tāpēc shēma vnk tiek apgriezta otrādāk, piegādes maksu man ir vieglāk nosegt pilnībā.
Ja pēkšņi radīsies preču bojājumi/iztrūkumi - procedura sekojoša, sazinos ar JC un gaidu, ko tie teiks, pēc pieredzes - viņi atgriež naudu, līdz ar to, es atdošo bojātās preces naudu. Kaut kā tā īsumā…

Atceramies, ka alu varam nopirkt arī rīgā netālu no unicon cafe

Labprāt piedalītos, bet tikai, ja būtu vismaz pieci cilvēki kopā. Nedomāju, ka vairāk par 5€ par piegādi ir tā vērts.

Atzīmējies, ka piedalīsies. Pirms esi samaksājis, vari droši izstāties. Jo vairāk cilvēku atzīmēsies, jo vairāk arī citi gribēs atzīmēties. :smiley:

Par jūsu pudeļu piedzīvojumiem jau dzirdēju. Alkoholu nemaz neplānoju pirkt.

Pagaidām esmu uz “varbūt”, kaut kā pāris tējas un bez glutēna nūdeļu paciņās neadekvāti dārgi izmaksātu.

Šoreiz es noriskēšu un ja sanāks pasūtījums, tad domāju pasūtīšu sake… cenas nav īpaši kodīgas… tāpēc… cerēsim uz to labāko!

Gaidu ielūgumu uz dzeršanu. :D

2 Likes

Ja sakura ziedēs tad aicināšu XD

Hmm, tur ieeja tikai tiem, kam ir virs 18? :grin:

Tu taču nelieto alkoholu.

bet tas taču ir “japānisks” XD

1 Like

Njam, 2D>3D. Nevar ar čomu aiziet aliņu iedzert, bet kaut kādu japāņu sake viņam vajagot… ;/

Šitā uzmest mani…

1 Like

Redzi… aliņu var dabūt jebkurā vietā un laikā… bet sake - vēl jāpameklē. Ja godīgi neesmu meklējis, vai LV vispār pārdodas. Iespējams ar kādā Stockmann vai cita augsta līmēna veikalā.

Saprotu, jāpamēģina ir, bet vai tas ir iemesls neaiziet KOMPĀNIJAS dēļ iedzert to pašu aliņu? :/

Es varu KOMPĀNIJAS dēļ atnākt

Bet dzert gan nē :grin:

Par mani labāk atbildēs šie puiši:

1 Like

image

2 Likes