Izmaiņas forumā 2018 gada martā

Šomēnes forums piedzīvos dažas lielas pārmaiņas. Šī tēma mēneša gaidā var tikt papildināta vai izmainīta.

  • Foruma dizainā veiktas izmaiņas un ievesta balta dizaina izvēles iespēja.
  • Baltais dizains kļūst par noklusējuma foruma dizainu.
  • Vēlāk tiks ieviestas balta un melnā dizaina versijas ar fona attēliem.
  • Tiks pārskatītas visas garās foruma tēmas - dažas izmainītas, dažas slēgtas. Vienīgais izņēmums tēmu sērija “Beztēmas stūrītis”.
  • Tēmas bez konrētas tēmas, tematikas vai tēmas, kas dublē kādu kategoriju, tiks slēgtas.
  • Ja tēma tiek izmainīta, tās oriģinālais veidotājs netiks mainīts. Ja tas neapmierina konkrēto lietotāju, viņš var sazināties ar kādu no @moderators un tēmas izveidotājs tiks nomainīts.
  • Kategorija “Tumsas puse” tiks dzēsta un kategorija “Fandom” piedzīvos lielas izmaiņas

Dizains atrodas izstrādes procesā, par kļūdām tajā var ziņot @Onii_chan vai @Menestrels.

Foruma dizaina veidu, var nomainīt savos lietotāja profila iestatījumos. Vecais dizains vēl projām ir pieejams, bet ne kā noklusējuma dizains.

Wow… nebūs tumsas puses? Hmm… Būs tad laikam jāveido jauni topiki

1 Like

Kas pamudināja šādas izmaiņas?

4 Likes

Ir arī jautājums par tumsas pusi. Tu visas tēmas gribi dzēst tajā kategorijā?

3 Likes

Rip af

2 Likes

No vienas puses tā ir laba doma, jo būs jāveido daudz jaunu topiku, bet no otras… Būs grūtāk :smiley:

1 Like

Tā nav laba doma. Tie cilvēki, kas veido tēmas, tās turpinās veidot, un tie, kas neveido, neveidos. Var pat radīt pretēju efektu, ka mazāk gribēs rakstīt.

6 Likes

Tad ir jāiet pa citu ceļu, ka moderatoriem jau jāredz potenciālās tēmas tumsas puses topikos un tās jāizveido

Vai tad tikko nerakstīja, ka tumsas pusi likvidēs?

2 Likes

Varbūt vēl varēs ko darīt, ja piedāvāsim citas iespējas?

image

5 Likes

Zini, parasti, pirms trubas izjauc, paskatās, vai vajag to darīt. Vai forumieši sūdzējās par tēmu izkārtojumu, vai to trūkumu? Mēs neesam suņi, un saprotam, kad lietas tiek darītas, lai mums būtu ērtāk, un kad tās tiek darītas, lai piedzītu lielāku piespiedu aktivitāti.

Uz šo man atbildi. No kurienes rodas visi šie lēmumi? Ja forumam vajag izmaiņas for whatever reason, mums to gribas zināt. Ne tikai tāpēc, lai morāli tam sagatavotos, bet lai izpalīdzētu, ja vajag. Ja pajautā lietotājiem, viņi pateiks, vai tas skan labi, vai tas ir slikti, utt., lai lieki netērētu laiku uz to, kas nedeg.
Piemēram, pavadīsi dienas, cepot jaunu izkārtojumu, un uzliksi, nevienam nepasakot/iepriekš neparādot. Ko darīsi, ja nepatiks? Metīsi ārā visu smago darbu un bliezīsi no jauna? Vai vedīsi mūs mežā nošaut?

Nesūdzos par vēlmi kaut ko mainīt un darīt, un neheitoju jaunas idejas (apaļās ikonas arī bija jauna ideja, bet tā aizgāja labi). Tas ir lieliski, ka forumu ceļ. Bet, sasodīts, runāt ar cilvēkiem jāiemācās.

5 Likes

@NeptuneFox kā jauno Adminu!

image

3 Likes

Piebilde:
Es tikai smejos, esmu neitrāls šinos jautājumos!
bet man ar nepatīk šīs pēkšņās izmaiņas.

2 Likes

I’m flattered, bet nebūtu es labs vadības biedrs. Daudz no programmēšanas nejēdzu. Puiši nav muļķi, kodējot zina, ko dara. Tikai saku, public relations masīvi jāpielabo. Bieži vien ir tendence mainīt lietas, neko nepasakot, un mēs visi sēžam ar ??? sejas izteiksmēm.

Tikai tāpēc, ka jūs esat modi, nenozīmē, ka jums viss šis ir jāvelk vienatnē. Mēs nesāksim domāt, ka jūs esat palikuši nekompetenti or something tikai tāpēc, ja godīgi pateiksiet, kas pamudina kādas izmaiņas forumā, un vispār būsiet atklātāki. Es, piemēram, labprāt zinātu, cik izmaksā uzturēt forumu, jo varbūt ir maksājumi, ko es varu nosegt. Neesam bērni, nesāksim bimbāt, ja paziņosiet, ka ir problēmas/noteiktas vajadzības.

4 Likes

You may not know how to code, or programme. But you… You sound like a true leader! Hats off to you Miss!

2 Likes

Vot tu būtu laba Latvijas prezidente!

@NeptuneFox par prezidenti 20xx

2 Likes

Es ne pārāk zinu @Menestrels plānus, bet kā jau viņš ir teicis, garajām tumsas puses tēmām nav pārskatāmības, kas nobendē diezgan daudz jaunu topiku, ko varēja izveidot. +jaunajiem foruma lietotājiem ir pagrūti saprast kas un kā, ja ir nepārskatāmā tumsas puse.

Kā es jau teicu - moderatori pārskatāmībai varētu izveidot topikus no rakstītā tumsas pusē, kas būtu labs vidusceļš