IT brālības stūrīts!

Doma bija tāda, ka maziem jautājumiem ir neveikli veidot veselas tēmas, tāpēc ir forši, kad ir viens liels topiks kur cilvēki var izpausties pa nelielam.

1 Like

Nekad nebija tādu problēmu. Tieši otrādi, jauno tēmu ieraudzīs vairāk cilvēku un bus lielāks response.

1 Like

Kaut gan arī te ir daļa patiesības, neesam tik daudz lai piespamotu visu forumu ar jauniem tehno topikiem, izskatās, ka šī topika izveidošana nebija īsti laba doma izskatās, ka būs jāveido balsošana, kas lems par šī topika turpmāko pastāvēšanu :thinking:

Tu kko teici par piespamošanu ar tehno jautājumiem? :smiley: https://stackoverflow.com/

2 Likes

Woah tik daudz gan nebiju gaidījis :smiley:

2 posts were split to a new topic: Vajadzīga sižeta ideja RPG demo spēlei

Tiem kas jautā skolā: kam vajadzīga trigonometrija, pitagora teromas e.t.c. veltu šo 143 rindiņu demo. :*

2 Likes

Aprēķina īsāko attālumu starp punktiem? Gudri :open_mouth:

Redzamā līnija hipotenūza. A kvadratā ir x torņa un x player starpības moda. B kvadratā identiskiA, tikai x vietā y ass.

Itkā nekā pārdabiska. Minēšu, ka 75% top down shooter izmanto to pašu. Same shit with lol, dota.

2 Likes

Man jau kādu laiku bija aizdomas, ka trigonometrija tiek izmantota programmēšanā, nu bet ne jau tik bieži * - *

1 Like

nabags bērns. Vēl nezin, kas ir takts un cik tā ir svarīga dzelžos xD

Esmu vēl tikai iesācējs man vēl tāls ceļš ejams :joy: Man vajag sev atrast IT senseju, kas man palīdzēs tikt šim ceļam cauri xD


Lūdzu, bez reģistrācijas un SMS :smiley:

1 Like

@Menestrels, @anon81076694, @Onii_chan, https://techchill.co/pass/

Izskatās tik forši, bet tas ir TIK dārgi :neutral_face:

kur tu gribi lai es dabūju tādu summu naudas, es savu pentagrammu vel pabeidzis nēsmu!

2 Likes

Laikam arī par sevi drusku pastāstīšu…
Esmu beidzis datortehniķa kursus un ieguvu trešā līmeņa profesionālo izglītību. Tas gan nav īsti stipri saistīts ar datortehniku, bet biju trīs gadus strādājis Elkorā datortehnikas nodaļā un pārdevu datorus cilvēkiem. XD

2 Likes

kur pabeidzi prof

1 Like

Saucās mācību centrs “BUTS”. Nekāda īpaša iestāde, bet bija ļoti apgaismojoša. No cilvēka, kas baidījās pieskarties pie datora iekšām pārtapu par tādu, kas saliek savus personīgos datorus.

2 Likes